0 212 568 33 80
Anasayfa / Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama fabrikası olarak siz değerli Avcılar, Cihangir, Denizköşkler ve Parseller sakinlerine ucuz halı yıkama fiyatları ile en iyi halı yıkama hizmetlerini kaliteli ve profesyonel ekibi ile Avcılar’da halı yıkama yapan rakiplerini açık ara geride bırakan Avcılar halı yıkama fabrikası, ücretsiz servis ve profesyonel halı ekspertizleri ile halılarınızı sizin belirttiğiniz saatte kapınızdan alıp zaman kaybetmeden yıkama tesisimize ulaştırır. Avcılar halı yıkama telefon: 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30 Avcılar halı yıkama fabrikamıza gelen halılarınız yıkanmadan önce ayrıntılı bir şekilde incelenip derinlemesine bir yıkama işlemi için tam otomatik makinelerle donatılan yıkama bölümümüze gönderilir.

Avcılar halı yıkama firması garantisi ile; siz değerli Avcılarlı müşterilerimiz tarafından onlarca hizmet bölgemizden yalnızca biri olan Avcılar halı yıkama fabrikası olarak; Avcılar‘ın tüm mahallelerinde halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Örnek olarak; Esenyurt halı yıkama ve Beylikdüzü halı yıkama şeklinde birçok ilçe ve mahallede de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Avcılar halı yıkama firması ismi ve garantisi ile kilim yıkama, koltuk yıkama, yorgan&battaniye yıkama, stor perde yıkama, antik halı yıkama, el dokuma halısı yıkama ve zebra perde yıkama hizmetlerini de aynı şekilde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Sunmaktayız. Garantili hizmet sunan Avcılar halı yıkama firmasında halılarınız firmamızın güvencesi altındadır.

Avcılar halı yıkama

Avcılar halı yıkama

Sözde Değil Özde Halı Yıkama, Avcılar halı yıkama

Avcılar halı yıkama fabrikası ile derinlemesine ve gerçek halı yıkama!

Halıları düzenli olarak yıkatmak, sizin ve ailenizin sağlığını korumak için çok önemlidir. Kirlenen halıdaki toz ve mantarlar, mikrop ve bakterilerin gelişmesine elverişli ve solunum ve alerjik sorunlara neden olabilir.

Profesyonel halı yıkama

Her halının yıkanması ile ilgili dikkat edilmesi gereken bazı yöntemleri vardır. Her durumda, halı yıkama esnasında halıya zarar vermemek için seçilecek malzeme türünü çok iyi bilmek gereklidir .

Halıyı süpürgeler ve temizlik ürünleri ile kuvvetli bir şekilde ovalama yerine, günlük olarak sadece elektrikli süpürge ile vakumlanmasını öneriyoruz. Ve eğer halıya bir şey dökülürse aynı anda yumuşak sabun veya sirke ile silin. Her altı ayda bir Avcılar halı yıkama fabrikamızla irtibata geçerek, halınızı yıkatmanızı da önemle belirtiyoruz. Temizleme hizmeti aldığınızı belirtiyoruz. Yıkama işleminden önce adresinize gelen servis elemanımız halınızın metresi ve fiyatı hakkında size bilgi verecektir. Avcılar halı yıkama fabrikamızda kötü sürprizlere yer yok! doğal olarak endişelenmenize de gerek yok: halı yıkama işleminde uzman olan ustalarımız ve servis elemanlarımızla kusursuz bir yıkama hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Avcılar’da halı yıkama fabrikası mı arıyorsunuz?

Avcılar ilçemizde 20 yıldır profesyonel halı yıkama hizmeti sunan Avcılar halı yıkama firmamız, %100 memnuniyet garantili olarak yıkama yapıyor. Her ne sebepten dolayı olursa olsun memnun kalmazsanız paranızı son kuruşuna kadar iade ediyoruz. Ya da siz memnun kalana dek o hizmetimizi tekrarlıyoruz. Personelimiz ön incelemede bulunmak ve halılarınızı değerlendirmek için evinize, şirketinize ya da iş yerinize gelir. Halı yıkama konusunda uzman olduğumuz gibi arzu etmeniz durumunda halı yıkama işlemini yerinde de yapabiliriz.

Avcılar halı yıkama fabrikası yıkama işlemini nasıl yapıyor?

Halı yıkama işlemi çok eski zamanlarda elde yapılırdı. Gelişen teknoloji ile beraber insanlar köylerden şehirlere göç etmişler. Gelenek ve göreneklerine bağlı olan Anadolu insanı doğal olarak halısını evinin önünde ya da balkonunda yıkamaktaydı. Halı yıkama mesleğinin bir sektör haline gelmesi ise 2000’li senelerin başlarında büyük kentlerdeki su kıtlığının meydana gelmesiyle ortaya çıkmıştır. Belediyeler sokakta halı yıkama işlerini yasaklamıştır. Hal böyle olunca da ihtiyaca cevap vermek için halı yıkama fabrikaları çoğunun modern tesisi olmaksızın merdiven altı olarak tabir edilen yerlerde halı yıkama hizmeti vermeye başlamıştır. Araç yıkama otoparkı olan insanlarda bu işleri yaptılar. Artık günümüzde merdiven altı ya da otoparklarda halı yıkama yapmak isteyenler iş bulamaz hale geldiler. İstanbul Avrupa Yakasında yüzlerce halı yıkama fabrikası Avcılar halı yıkama fabrikası ve diğer şubelerimizi örnek olarak görse de, babadan oğla emanet aldığımız mesleğimize olan saygı ve tutku sonucu sergilediğimiz başarımızı bir türlü yakalayamamıştır.

Modern halı yıkama nasıl yapılır?
Halılar ve kilimler son yıllarda artan birçok halı yıkama fabrikası tarafından temizlenmeye ve yıkanmaya çalışılmakta ama maalesef ki bazen iyi bir yıkama elde edilmekte bazen ise kötü bir yıkama işlemi gerçekleşmektedir. Profesyonel bir halı yıkama halıların derinlemesine temizlenmesi ve bu işin halıya zarar vermeden yapılması işlemine denilir. Avcılar halı yıkama bu konuda uzmanlaşmış ve önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Üstelik birçok müşterimiz de Avcılar halı yıkama tavsiye denildiğinde gönül rahatlığı ile firmamızı dostlarına önermektedir.

Kullanılan halılar belirli bir zaman içerisinde tozlanabilmekte ve tozlanmaya bağlı görseli de etkilenebilmektedir. Halı ya da kilimleriniz hijyen kuralları çerçevesinde yıkama işlemi uygulayan profesyonel bir halı yıkama firması tarafından yılda 2 sefer derinlemesine olacak şekilde yıkanmalıdır. Böylece kilimlerinizin ve halılarınızın desenleri olduğundan çok daha canlı bir hal alıp, aynı zamanda da görsel açıdan son derece şık bir hale bürünecektir. Avcılar halı yıkama adı ile halı yıkama ve temizlik hususunda daima profesyonel çözümler sunmakta olan firmamız, tüm halı modellerini mümkün olan en kısa zaman zarfında yıkayıp size ilk günkü hali ile teslim etmektedir. Fabrikamızdaki halı yıkama uygulamaları sektörümüzde uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tarafımıza ulaşan halılar önce tozlarından arındırılır ve yıkamaya hazır hale getirilir. Ayrıca halının leke durumu tespit edilir. Eğer halınızda gözle görülen lekeler var ise bu lekelere özel leke çıkarma işlemi uygulanır. Bu işlem neticesinde de halı üzerindeki lekeler kolaylıkla çıkartılır.

Avcılar halı yıkama

Avcılar halı yıkama

Diğer Hizmetlerimiz;
Avcılar halı yıkama fabrikasının siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetler profesyonel halı yıkama, Avcılar koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve ve Avcılar stor perde yıkama, Avcılar zebra perde yıkama.

Avcılar halı yıkama Hakkında;

Avcılar halı yıkama fabrikası; antik halılar, kilimler, kotuk yıkama, stor ve zebra perde yıkama konusunda tamamen uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Sizin için çok değerli olan halılarınızı yıkarken en az sizin kadar dikkatli ve özenli davranıyoruz. Aynı şekilde yıkama işleminde de halı yıkama sektörünün en son teknoloji ve makinelerini kullanıyoruz. Halı tipleri ve materyal içeriğine göre her halı eşsizdir, olması gereken yıkama yönteminin yıkanacak olan halıya uyacak şekilde seçilmesini sağlamak için kendi aramızda sık sık değerlendirmeler yaparız. Yıkama işlemimiz ve diğer müdahalelerimiz halıların sadece üst yüzey kirlerini yıkamakla kalmaz aynı zamanda halıların derinlerine de nüfus eder. Avcılar’da halı yıkama fabrikaları arasından en iyi halı yıkama hizmeti sunan Avcılar halı yıkama her bir müşterisine aynı kalitede hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Avcılar halı yıkama firması olarak, bölgede faaliyet gösteren restoranlar, oteller, özel şirketler, özel ve devlet okulları ve camilere çok özel fiyatları ile kurumsal halı yıkama hizmeti de sunmaktadır. Kurumsal halı yıkama hizmeti için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İstanbul Sultanahmet Halı Yıkama ve temizlik şirketinin yaklaşık çeyrek asra ulaşan tecrübesi ile tüm hizmetlerini garantili olarak sağlayan Avcılar halı yıkama fabrikası, % 100 müşteri memnuniyeti, profesyonellik ve en uygun fiyatları ile Avcılar bölgesinde halı yıkama, Avcılar stor perde yıkama, Avcılar zebra perde yıkama ve Avcılar koltuk yıkama ihtiyaçlarınızın tam olarak karşılanacağını garanti eder.

Avcılar halı yıkama: Memnuniyet Garantili Hizmet

Avcılar halı yıkama hizmetlerimizi en uygun halı yıkama fiyatları ile sunuyoruz

-Halı yıkama ve diğer hizmetlerimiz haftanın 7 günü siz değerli Avcılar sakinlerine en kaliteli şekilde sunulmaktadır.

Avcılar halı yıkama firmamızın dahilinde çalışan ve fabrikamızı temsil eden halı yıkama teknisyenlerimizi, müşteri destek temsilcilerimizi ve halı ekpertizlerimiz tamamen sertifikalı olup, profesyonel ve tam eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Avcılar halı yıkama olarak müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamak için sektörümüzün en modern tekniklerini ve en kaliteli temizlik ürünlerini kullanıyoruz.

-Başta halı yıkama olmak üzere hizmet verdiğimiz diğer hizmetlerimizden şikayet etme olasılığınız neredeyse yok denecek kadar azdır, fakat bir şekilde beklentilerinizi karşılayamadığımızı düşünüyorsanız, hizmet aldığınız tarihten 48 saat sonraya kadar şikayetinizi Avcılar halı yıkama müşteri destek telefonlarımızdan bize bildirirseniz, almış olduğunuz hizmeti yeniden tekrarlayacağımızı bilmenizi isteriz.

AVCILAR İLÇESİ HİZMET BÖLGELERİMİZ;

 

İSTANBUL AVRUPA YAKASI HALI YIKAMA ŞUBELERİMİZ:

 

Avcılar halı yıkama ücretsiz servis hizmeti ile haftanın yedi günü siz değerli Avcılarlı müşterilerimizin hizmetindedir. İşte İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında en iyi halı yıkama fabrikası olan Avcılar halı yıkama fabrikamıza ulaşabileceğiniz destek telefon numaralarımız; 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80