0 212 568 33 80
Anasayfa / Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama fabrikası olarak; Beşiktaş’ta Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile 20 yıldır binlerce müşterimize halı yıkama, kotluk yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmeti veriyoruz. Telefon: 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

Beşiktaş Halı Yıkama

Sağlığınıza Önem Veriyoruz…

Fabrikamızdaki uzman halı yıkama ustalarımız, halı ve kilimleri yıkamak için en uygun ekipman ve yıkama şeklini belirler. Halı yıkama esnasında kullanılan ve içerisinde ağır kimyasallar barındıran, ne olduğu belli olmayan halı yıkama şampuanları cildinizde alerjiye neden olabilir. Bu da sizin ve sevdiklerinizin sağlığına onarımı mümkün olmayan, kalıcı hasarlar verebilir.

Beşiktaş Halı Yıkama fabrikası da dahil olmak üzere İstanbul’da halı yıkama hizmeti sunduğumuz tüm şubelerimizde, Sabuncuoğlu Kimya’nın tescilli markası Era 111 profesyonel yalı yıkama şampuanı kullanmaktayız.

Eğer siz de halılarınızı Beşiktaş Halı Yıkama Fiyat avantajları ile hızlı, temiz ve Beşiktaş’ta ileri teknoloji ile donatılan fabrikamızda, yüksek kalitede yıkatmak ve halınızın keyfini çıkarmak istiyorsanız, o zaman Beşiktaş Halı Yıkama fabrikası olarak doğru adrestesiniz.

HALINIZI ÜCRETSİZ ALIP, ÜCRETSİZ TESLİM EDİYORUZ

Beşiktaş Halı Yıkama ve temizlik şirketi olarak; yıkama, kurutma, paketleme ve teslimat işlemlerinde özel ekipmanlar ve hassas temizlik için ihtiyaç duyduğunuz her an arayabilirsiniz. Unutmayın! Bizi bir kez denedikten sonra kalitemizden asla vazgeçemeyeceksiniz! Ücretsiz servisimiz ile her türlü halı yıkama Beşiktaş Dikilitaş, Şişli Halı Yıkama, Etiler Halı Yıkama, Sarıyer Halı Yıkama ve Beyoğlu Halı Yıkama, Beşiktaş Ortaköy Halı Yıkama, ve tüm bölgelerimiz için bize ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numaramız: 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

Halılarınız Beşiktaş Halı Yıkama fiyatları ve benzersiz işçilik ile olarak profesyonel ellerde ve hijyenik ortamda yıkanan halılar, ailenizin yaşam kalitesini ve sağlığını korumak açısından büyük önem taşır. Halı ve kilimler kısa sürede kirlendiği için mantar, mikrop ve bakterilerin gelişmesine elverişli ortam oluşturur ve solunum ve alerjik hastalıkların oluşmasına neden olmaktadır.

Beşiktaş Halı Yıkama fabrikası olarak her halının kendine özgü bir yıkanma yöntemi vardır. Bilinçsizce yıkanan halılar her yıkamada hasar görmemesi için yıkama esnasında kullanılan malzemenin türünü çok iyi bilmek gerekmektedir. Örnek olarak süpürge ve temizlik ürünleri ile halıyı sertçe süpürmek, ev hanımlarının sıklıkla uyguladığı bir temizleme yöntemidir. Beşiktaş Halı Yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize, gündelik ev temizliğinde halılarınızı sadece elektrikli süpürge ile temizlemenizi öneriyoruz. Ayrıca ayda bir kez de hafif sabun ya da sirke püskürterek hafif hareketlerle halılarınızı silebilirsiniz. Tabii bu önerimiz size sadece hafta ya da ayı çıkaracak öneriden başka bir anlam taşımamaktadır. Sağlıklı ve derinlemesine bir halı yıkama için Beşiktaş Halı Yıkama firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Beşiktaş halı yıkama firması olarak halınızı her altı ayda bir profesyonel bir halı yıkama şirketine yıkatmalısınız. Beşiktaş’ta halı yıkama hizmetini kalite ve fiyatları ile en iyi şekilde sunan fabrikamız haftanın yedi günü siz değerli Beşiktaşlıların hizmetindedir. Beşiktaş Halı Yıkama tavsiye edilen bir firma olduğu için siz değerli müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garantili halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Halı yıkama fabrikamıza gelen halılarınız uzman teknisyenlerimiz tarafından halı ekspertizlerimiz gözetiminde yıkanmaya başlamadan önce detaylı bir şekilde incelenmektedir. Halınızla alakalı herhangi bir endişeye kapılmazsınız. Çünkü Beşiktaş Halı Yıkama fabrikamızın halı ekspertizleri tarafından adresinizden alınan her halı, şirketimiz tarafından sigortalanmaktadır.

Gerçek Temizlik Sunuyoruz!
Beşiktaş’ta halı yıkama konusunda profesyonel bir halı yıkama hizmeti mi arıyorsunuz? O zaman sizi Beşiktaş Halı Yıkama fabrikamızın işinin uzmanı ve güler yüzlü halı ekspertizlerimizle tanıştırmak istiyoruz.

Beşiktaş Halı Yıkama tesisimizde yıkama sürecimiz şu şekildedir: müşteri hizmetlerimize iletilen halı yıkama talepleri, verilen adrese giden ekibimizin halınızı değerlendirmesi için ikamet, iş ya da ev adresinize gitmesiyle başlar. Halı yıkama ve diğer hizmetlerimizde işimizde uzman olduğumuz için tercih ettiğiniz hizmetimiz size en kısa sürede sunulur. Üstelik memnuniyet garantili bir şekilde.

Beşiktaş Halı Yıkama’da Halınız Nasıl Yıkanır?
Aşağıdaki adımlar hizmetlerimize dahildir;

Halınızı Neden Altı Ayda Bir Yıkatmalısınız?

Kirli bir halıda metrekare başına 100 bin bakteri barındığını biliyor muydunuz? Hijyen koşullarına bağlı kalınarak gerçekleştirilen halı yıkama işlemi, ailenizi ve sizi alerji ve astım gibi önemli hastalıklardan korur.
Beşiktaş Halı Yıkama fabrikamızda halınızı yıkatmak bütçenize de ciddi anlamda katkı sağlayacaktır. Çünkü; Beşiktaş halı yıkama fiyat ve en iyi halı yıkama hizmetini sadece biz de bulabilirsiniz.

Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir!

Beşiktaş halı yıkama ve Sultanahmet Halı Yıkama fabrikası olarak İstanbul Avrupa Yakasındaki hizmet sunduğumuz tüm şubelerimizde en kaliteli ürünleri tercih ediyoruz. Sizin ve ailenizin sağlığı için organik halı yıkama şampuanları dışında başka hiçbir şey kullanmıyoruz. Beşiktaş Halı Yıkama fabrikamızda halı yıkama ve diğer hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz ürünlerin hepsi anti-bakteriyel ürünler olup, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ürünlerdir. Halı yıkama esnasında her defasında daha iyi sonuca ulaşmak için dünyada halı yıkama sektöründe en son teknolojileri yakından takip ediyoruz. Halılarınızı modern makinelerde: emme ve püskürtme ile 7 kademeli otomatik döner ovalama makinelerinde, zarar vermeden yıkıyoruz.

Beşiktaş Halı Yıkama hizmeti sunduğumuz fabrikamızda çalışan tüm teknisyenlerimiz her türlü halı yıkama konusunda eğitimlidir. Buna ek olarak, sağlığınız için yıkama esnasında özel elbiseler giyerek, elle temas etmeden çalışırlar;

Yıkadığımız Halı Çeşitleri

Beşiktaş Halı Yıkama olarak; Antik halılar, Yörük Kilimi, Türkmen Halısı ve Kilimi, Bünyan Halısı,İpek Halı, El Dokuma Halıları, Yün Halı, Pakistan Halısı, İran Halısı, Yörük Halısı, Hint Kilimi, Hint Halısı, Isparta Halısı, Ladik Halısı, Hereke Halısı, Nepal Halısı, Çin Halısı, Yağcıbedir Halısı ve Pazırık Halısı şirketimiz tarafından sigortalı olarak yıkanmaktadır.

Hızlı Halı Kurutma: Beşiktaş Halı Yıkama fabrikasında

Birçok ev hanımı için can sıkıcı durum halıların yıkama zamanı geldiğinde yıkamadan gelene kadarki geçen zamandır. Halınızı teslim aldıktan sonra fabrikamızda yapılan derinlemesine yıkama işleminin ardından özel kurutma odalarımızda kurutup, parfümleme ve paketleme işleminin ardından 24 saat sonra size teslim edebiliriz. Beşiktaş Halı Yıkama fabrikamızda özel olarak tasarlanan ve halınızın renk ve yumuşaklığını koruyan, düşük nem sistemine sahip kurutma odalarımızda siz değerli müşterilerimize hızlı kuruyan halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama fabrikası olarak kurumsal halı yıkama hizmeti de sunuyoruz. Örnek olarak: sinema salonları, marketler, kamu kurum ve kuruluşları hastaneler, okullar ve camilerin halı ve kilimlerinin yıkamasında profesyonel ekipman ve çalışanlarımızla yerinde halı yıkama hizmetini en iyi fiyatlarla sunuyoruz.

Beşiktaş Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz;

Beşiktaş Halı Yıkama müşteri hizmetleri telefon numaralarımız; 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80