0 212 568 33 80
Anasayfa / Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin sıklıkla sorduğu soruların tamamını yanıtlamanın gayreti içerisindeyiz. Halı yıkama ile alakalı olarak aklınıza takılan birçok soru ve konunun cevabına makalemizden ulaşacağınızı belirtmek isteriz. Halı yıkama ve diğer temizlik gereksinimlerinize ekonomik fiyatları ile çözümler sunan Beylikdüzü halı yıkama size bir telefon kadar yakın. Beylikdüzü halı yıkama telefon: 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

Halı yıkama fiyatlarımız halı çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. En çok evlerinizde olan halı türlerinin fiyatları ise, makine halısı, Shaggy  ve makine yün halısının metre karesi, antik ahlı yıkama, el dokuma halısı yıkama ve diğer halı yıkama fiyatları hakkında detaylı fiyat listemizi öğrenmek için; halı yıkama fiyat listemizi tıklayınız.

Servis Hizmetiniz Var mı?

-Halılarınız evinizden teslim alıp sonrasında yeniden teslim ederken ücretsiz servisimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Halıları Makine ile mi yıkıyorsunuz?

-Beylikdüzü Halı Yıkama tesisimizde tüm halı yıkma uygulamaları tamamen otomatik makinelerde, el değmeden yapılmaktadır. Öncelikle özel makinemiz ile halılarınızın toz alma işlemi gerçekleştiriliyor. Sonrasında 8 fırçalı makinemiz ile halılarınız yıkanıyor ve sıkılma işlemi gerçekleştiriliyor. Son olarak özel kurutma makinemiz ile halılarınız kurutulup özel alanımızda belirli bir süre bekletilip havalandırıldıktan sonra paketlenerek tarafınız aranarak istemiş olduğunuz saatler içerisinde sizlere ücretsiz servisimiz ile teslim edilmektedir.

Beylikdüzü Halı Yıkama, fabrikası olarak başta İstanbul’un Batı’ya doğru uzayan en kalabalık ilçelerinden birisi olan Beylikdüzü ve yedi tepeli şehir olarak da anılan İstanbul’un Avrupa yakasında yüzlerce bölge ve yüzün üzerinde mahallede bulunan şubelerimizle profesyonele ve anti-bakteriyel halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Sektörümüzde kullandığımız en son ve en gelişmiş ekipmanlar vasıtası ile lekelerin ve halıdaki kokuların derinlemesine temizlenmesini sağlamak için tamamen insana ve doğaya saygılı olan, özel olarak üretilmiş organik temizlik ürünleri kullanıyoruz . Beylikdüzü halı yıkama ve diğer şubelerimizden hizmet alan tüm müşterilerimizin ve aile bireylerinin sağlığını korumak için Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı çevre dostu temizlik malzemelerinden başka hiçbir şey kullanmıyoruz.

Garantili Halı Yıkama Hizmeti

Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası olarak tek gayemiz, halılarınızın kalitesini korumanın yanı sıra ailenizin ve diğer aile bireylerinin hatta fabrikamızda çalışanın personellerimizin de sağlığını korumaktır. Beylikdüzü halı yıkama fabrikamız garantisi ile adresinizden teslim almış olduğumuz halılarınızı, alıp taze, temiz, lekesiz ve ilk günkü haline getiriyoruz. Yıkama esnasında oluşabilecek tüm risklere karşı (örneğin; kaybolma, çalınma yıpranma) halılarınızı Beylikdüzü halı yıkama firması olarak sigortalıyoruz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Kaç Yıllık Bir Firma?

-10 yıldır halı yıkama konusunda hizmet vermekteyiz. Bir çok problemli halı ile uğraştığımız için karşımıza çıkacak bir çok sorunu olağan bir şekilde çözebilmekteyiz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Garanti Veriyor mu?

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak vermiş olduğumuz hizmette garanti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ticari kardan çok daha önemli olduğunu kabul gören bir firma olarak sizlerin memnuniyeti konusunda hassasiyetimiz çok fazladır.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası Çalışma Saatleri Nedir?

Beylikdüzü halı yıkama fabrikamız 7 gün pazar dahil açıktır. Servis saatlerimiz 08:00 ile 22:00 arasında devam etmektedir.

Bilgi ve Beylikdüzü halı yıkama talebi için sizi hangi saatlerde arayabiliriz?

-Müşteri destek hattımız 7/24 aktiftir. Bizi; 0 212 670 30 40 numaralı telefonumuzdan 7/24 istediğiniz saate araya bilir, bilgi ve talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca whatsapp numaramız; 0 506 096 40 30 ile de bize ulaşabilirsiniz.

Halı Yıkama Ücretlerini Ne zaman alıyorsunuz?

-Halı yıkama ücretlerini halılarınız yıkayıp sizlere teslim edildikten sonra kontrol edip ödemesini yapıyorsunuz. Halılarınızı evinizden alırken ne kadar ödeme yapmanız gerektiği sizlere bildirilecektir.

Beyliküzü halı yıkama olarak sizlerden gelen soruları yanıtladık. Aynı şekilde sizden gelecek olan farklı sorular doğrultusunda makalemiz güncellenmeye devam edecektir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası Hizmet Bölgelerimiz;

 

Beylikdüzü Halı Temizleme

Beylikdüzü Halı Temizleme

Halı yıkama ihtiyaçlarınızda Beylikdüzü halı yıkama fabrikasını seçerek halınızın uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz! Beylikdüzü halı yıkama firması olarak İstanbul Beylikdüzü’nde sağladığımız benzersiz temizlik hizmetlerimiz şu şekildedir:

 

Doğru halı seçimi nasıl yapılır?

Ev hanımları tarafından evlerde kullanılan en önemli eşyaların başında şüphesiz halılar yer alıyor. Aynı zamanda en popüler hediyelerin de başında yer alan halılar, kış mevsiminde rahat, konforlu ve sıcak bir yuvanın önemli dekorasyon unsurudur. Durum böyle olunca da doğru halı seçimi de oldukça ciddi bir konudur. Bu yüzden halı seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler sadece halı fiyatları olmamakla beraber, çok daha önemlisi imalatında kullanılan malzeme, uzunluk ve yünlerinin yoğunluğudur.

Unutmayınız ki, bir halı mağazasına gittiğinizde bir halının fiyatı her zaman o halının çok kaliteli bir halı olduğunu göstermez. Halı seçimi yaparken doğru renkte seçilecek bir halı size sıcaklık, estetik ve daha birçok yönden avantaj sağlayabilir. Halı mağazalarına gittiğinizde yüzlerce stil ve renkteki halı modelleri arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Halı seçiminden önce, halının hangi özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak istediğiniz konusunda bir karar vermelisiniz. Halı seçimi yaparken kendinize şu soruları sorun: Halının serileceği alan büyük mü? Halı dekoratif amaçlı mı, yoksa ihtiyaç doğrultusunda mı kullanılacak? Ayrıca halı seçimi yaparken size yardımcı olabilecek her şeyi yanınıza alın. Örneğin koltuk takımlarınızın ve mobilyalarınızın fotoğrafları ve halının serileceği zeminin boyutlarını yanınızda bulundurun.

Halı Alırken Renk Seçimi

Koyu renkteki halılar büyük ve yüksek tavanlı alanları ihtiyaç duydukları sıcaklığı verirken, açık renkteki halılar alanın daha da büyük görünmesini sağlar. Kırmızı ve sarı tonlarda olan halılar, güneş ışığını yansıtır, bu yüzden kış mevsiminde daha çok tercih edilmelidir. Yazın ise bunun tam tersini yapın: doğal ışık açısından zengin yerlerde yeşil ve mavi tonlarda halıları tercih edin. Halının serilecek alandaki koltukların kumaşlarındaki mutlak renk uyumundan kaçının.

Çocuk Odası İçin Halı Seçimi

Çocuğunuzun odasına halı almayı düşünüyorsanız 2018 halı modelleri ile ilgili araştırma yaparken, çocuk odaları için solgun renkteki halıları seçebilirsiniz. Ayrıca çocukların üzerinde emekleyeceği ve oynayacağı için çocuk odasındaki halıların yumuşak olması son derece önemli bir ayrıntıdır. Bu yüzden çocuk odalarına halı satın alırken halı elyafının kalitesi için mağazadan gerekli bilgiyi mutlaka alın.

Çocuk Odası İçin Halı Seçimi

Çocuk Odası İçin Halı Seçimi

Kolay Temizlenmeli
Çocuk odalarında sık sık biberon ve çocuk bezi kazaları yaşandığı için, kolayca lekelenmeyecek bir halı seçilmesi çok önemlidir.

Beylikdüzü  Halı Yıkama Politikası

Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikamızda ve İstanbul Avrupa yakasında yer alan diğer şubelerimizdeki hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz tüm ürünler tamamen organik ürünler olup, çevre dostudur. Sunduğumuz tüm hizmetlerde bütün müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en kısa sürede sunmaktayız.

2000 yılından bu yana Beylikdüzü’nde halı yıkama alanında faaliyet gösteren ve binlerce ailenin on binlerce metrekare halısını yıkayan Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası, %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Firmamız, Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının güvencesi ile başta Beylikdüzü halı yıkama olmak üzere, Zeytinburnu Halı Yıkama ve Fatih Halı Yıkama fabrikaları ile İstanbul Avrupa Yakası halı yıkama sanayisinde 20 yıllık tecrübeye sahip, profesyonel çalışanları ve toplamda 1000 metrekare alanda son sistem halı yıkama makinaları ile donatılmış olan bir işletmedir. Beylikdüzü halı yıkama firmamızda ayrıca antik halı yıkama ve fiyatlandırma konusunda tespit ve değerlendirme yapan uzman halı ekspertizlerimiz bulunmaktadır.

Beylikdüzü’nde En İyi Halı Yıkama Hizmeti

Müşterilerimize Beylikdüzü halı yıkama firmamızın üstün hizmet anlayışı ile halı yıkama temizlik sektöründe birçok kategoride en kaliteli hizmetleri, en uygun fiyatları ile sağlıyoruz. Beylikdüzü halı yıkama ismi ile bireysel olarak sunduğumuz hizmetler haricinde kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz. Örnek olarak; resmi kurumlar, oteller, camiler, ilkokullar, liseler, üniversiteler, resmi daireler, kreş/anaokulları ve yaşlı bakım evleri.

Halı yıkama, Beylikdüzü koltuk yıkama, Beylikdüzü stor perde yıkama, Beylikdüzü zebra perde yıkama ve yorgan yıkama gibi temizlik ihtiyaçlarınızda haftanın yedi günü bizi arayabilirsiniz. Fabrikamızın deneyimli halı yıkama uzmanlarından halı ya da kilimleriniz hakkında aklınıza takilan tüm soruları bize haftanın yedi gün yirmi dört saati sorabilirsiniz. İşte tesisimize ulaşabileceğiniz Beylikdüzü halı yıkama fabrikası müşteri hizmetleri telefon numaralarımız; 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

İşte Beylikdüzü halı yıkama tesisimize ulaşabileceğiniz Beylikdüzü halı yıkama fabrikası müşteri hizmetleri telefon numaralarımız; 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80