0 212 568 33 80
Anasayfa / Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama firması olarak; yaşamlarımızı sürdürebilmemiz için her şeyden önce sağlıklı olmamız gerektiğine gönülden inanıyoruz. Sağlık, yıllardır tıp bilimlerince araştırılan ve özellikle mikrop konusunda fazlasıyla hassasiyet gösterilen bir alandır. Mikrobun fazla olduğu mekanlarda genellikle hastalıklarda kol gezmektedir. Bu mikroplardan ve tabii ki de yerli yersiz hastalıklardan korunmanın en önemli şartı; temizliktir. Temizliğin tanımını şu şekilde yapacak olursak; sağlığımıza olumsuz yönde etkileyecek olan her çeşit toz, kir, pas v.b. gibi ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar şeklinde adlandırılır. Temizlik için alınan önlemlerin tümüne hijyen denilmektedir ve bu gerçekten de Hayatımızda önemli bir yere sahiptir. İletişim: 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

Evin her kesiminde fazlasıyla kir yani mikrop bulunması olasıdır. Dışarıdan gelen toz, eve girdiğinizde üzerine yapışmış olan ve haliyle bulunduğunuz yere yayılan kir; bir süre sonra sizin hastalanmanıza neden olur. Özellikle halılarınızda oluşan kirin haddi hesabı yok desek yeridir. Çocuklu ailelerde, kapıdan dönüp ayakkabı ile unutmuş olduğu eşyaları v.s. alma durumları yaygındır ki bu da özellikle halıların fazlasıyla kirlenmesine neden olmaktadır. Birçok evin halıları koyu renkte veya koyu desende olduğu için, bu kirleri görme şansınız oldukça azalmaktadır. İşte bu gibi durumlarda devreye Büyükçekmece Halı Yıkama Firması gibi işinin ehli, sizleri asla yanıltmayan ve son derece profesyonel halı yıkama fabrikaları girmektedir.

Çoğu ailenin yılda bir defa halılarını bu gibi profesyonel ekiplere yıkatıyor olmamaları aslında üzücü bir durumdur. Evin en kirli, en hastalığa müsait yerlerinden biri olan halıları Büyükçekmece Halı Yıkama şirketi gibi profesyonel ekiplere en az üç ayda bir göndermeli ve derinlemesine halı temizliğinin yapılmasını sağlamalısınız. Aksi takdirde yaşayacağınız birçok rahatsızlığın acısını yine Siz çekeceksiniz, bunu lütfen aklınızdan çıkartmayın.

Büyükçekmece Şubemize 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir, yerinde koltuk yıkama, halı, kilim, yolluk, battaniye, stor ve zebra perde yıkama gibi ihtiyaçlarınız için firmamızın uzmanlarından destek alabilirsiniz. Unutmayın! ucuza yapılacağı söylenen temizliğin bedeli çok ağır olabilir!. Bu yüzden siz değerli Büyükçekmeceli müşterilerimizin hem sağlığını hem de bütçelerini koruyacak fiyatlarımızla hizmet sunuyoruz. Firmamız size bir telefon kadar yakın! Ayrıca bize sosyal medya adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. İşte Büyükçekmece Halı Yıkama sosyal medya adreslerimiz:

instagram.com/sultanahmethaliyikama

facebook.com/sultanahmethaliyikama

twitter.com/sultanahmethali

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80