0 212 568 33 80
Anasayfa / Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama fabrikası olarak Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile tam 20 yıldır Esenyurt ilçemizde siz değerli müşterilerimize halı yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetlerini en uygun fiyatları ile sunuyoruz. İletişim: 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

Müşteri portföyümüzün büyük bir bölümünü oluşturan değerli Esenyurtlu ev hanımlarının halı temizliğinde kendi imkanları ile halılarını temizlemesinin yeterli gelmediği durumlarda Esenyurt Halı Yıkama fabrikası olarak en kısa süre içerisinde imdadına yetişiyoruz. Unutmamalısınız ki; halınızdan uzun süreli bir performans alabilmeniz için profesyonel bir müdahale gerektiğini ve o müdahaleyi de uzman personellerimiz ile en ucuz fiyatları ile size sunmaya devam ediyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama

Yılda iki kez yıkanmasını tavsiye ettiğimiz halılarınıza profesyonel ve sağlıklı bir temizlik yapmak için işinin ehli, emin bir halı yıkama fabrikası bulmak, hemen hemen her sokakta “ben halı yıkamacıyım, Esenyurt halı yıkama fabrikaları arasında en iyisiyim” diyen onlarca ne olduğu belirsiz kişiler karşısında halısını teslim etmede tereddüt yaşayan birçok müşterimizin varlığını biliyoruz. Halısını yıkatmak için güvenilebilecek saygın bir halı yıkamacı ararken, sektörde ve işinde yıllarca faaliyet gösteren bir halı yıkama firması seçmek, halınızın ve sağlığınızın açısından son derece önem arz etmektedir.

Birçoğumuz için halılar ya da kilimler ev dekorasyonunda en önemli aksesuarların başında yer alır. Soğuk kış günlerinde bizi ısıttığı gibi aynı zamanda da odalarımıza veya salonlarımıza ışıl ışıl görüntü ve desenleriyle apayrı bir renk katar. Hele ki evde yaşayan minik sakinler varsa onların keyfine diyecek yok. Halının üzerinde minik sakinlerimiz oyun oynarken, biz yetişkinler de film izleme, ya da üzerinde derin bir şekerleme imkânı buluruz. Fakat halıların uzun seneler kullanılabilmesi ve her yıkamadan sonra ilk günkü halinde kalması için iyi ve profesyonel bir yöntemle yıkanıp, işini iyi yapan uzman halı yıkamacılar tarafından halının yıkama esnasında özenle korunması gerekiyor. Ve bu bakımın büyük bir kısmı düzenli temizliktir.

LEKELERE DE MEYDAN OKUYORUZ

Esenyurt Halı Yıkama fabrikası olarak halı yıkama hizmetimize istinaden halılarınızda oluşan zor lekeleri de çıkartıyoruz. Hem de bu hizmetimizi %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sunuyoruz.

HALIDAKİ TÜM LEKELERİ ÇIKARIR MISIN?

Esenyurt Halı Yıkama fabrikası olarak ön muayene sonucunda halınızda tespit ettiğimiz bütün lekeleri çıkarmak için uzmanlarımız elinden gelenin en iyisini uygulamaktadır. Fakat nadiren de olsa halıdaki lekelerin türüne bağlı olarak lekelerin halıdan tamamen ayrılması mümkün olmayabiliyor. Halıdaki lekelerin ne lekesi olduğu konusunda bizi uyarmanız da lekeleri çıkarmamız için son derece önemlidir.

HALILARIMI KAÇ AYDA BİR YIKATMALIYIM?

Bütün evler birbirinden faklıdır. Bir evde normalde ne kadar kalabalık bir nüfus yaşarsa yaşasın, tüm müşterilerimizi halılarını senede en az iki sefer yıkatmaları gerektiği konusunda uyarıyoruz. Yani halılarınızın yıkanması için Nisan ve Ekim ayları en uygun zamanlardır. Fakat evinizde küçük çocuk ya da evcil hayvan bulunuyorsa iki yerine yılda 4 sefer yıkama işlemi gerektiğini sakın unutmayın!.

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

DERİNLEMESİNE HALI YIKAMA

Esenyurt Halı Yıkama fabrikası markası ile halı yıkama esnasında kullandığımız makinalarımız ve ürünlerimizle derinlemesine ve antibakteriyel halı yıkama hizmeti ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz!

BİZ KİMİZ?

Esenyurt Halı Yıkama fabrikası, 2000 yılından bu yana Sultanahmet Halı Yıkama Fabrikasının güvencesi ile uzman ekibi ve halı ekspertizleri ile İstanbul Esenyurt’ta halı yıkama sektöründe faaliyet göstermektedir.

HALI YIKAMA DIŞINDA NE GİBİ HİZMETLER VERİYORSUNUZ?

Esenyurt Halı Yıkama fabrikası olarak hizmetlerimiz sadece halı yıkama ile sınırlı değildir. Halı ve kilim yıkama dışında; evde koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve yorgan yıkama hizmetlerimiz ile de siz değerli Esenyurtlu ev hanımlarına ve kurumsal şirketlere 20 yıldır hizmet veriyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama olarak profesyonel ve antibakteriyel halı yıkama hizmetimiz dışında Esenyurt Koltuk Yıkama, Esenyurt Stor Perde Yıkama ve Esenyurt Zebra Perde Yıkama hizmetlerimizi de en uygun fiyatlarımızla siz değerli Esenyurt sakinlerinin beğenisine sunmaktayız. Esenyurt Halı Yıkama ve temizlik şirketi olarak; derinlemesine ve hijyenik olarak yapılan bir halı yıkama işleminin sağlıklı bir evin en önemli gereksinimlerinden biri olduğuna inanıyoruz.

ASTRONOMİK ÜCRETLERE YER VERMİYORUZ!

Halı yıkama talebiniz müşteri hizmetlerimize ulaşması ile birlikte halı ekspertizlerimiz en kısa sürede sizin belirttiğiniz tarih ve saatte adresinize gelmektedir. Yıkamasını talep ettiğiniz halılarınızın metrekaresi ve cinsine göre halı yıkama fiyatları ile alakalı bilgiyi sizinle anında paylaşıyoruz. Böylelikle yıkama sonrasında size sürpriz fiyatlarla değil, önceden ödeyeceğiniz rakamı bildiğiniz şekilde hizmet sunuyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama, daima en uygun fiyatları ile en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmayı hedeflemektedir. Halı yıkama ve diğer temizlik ihtiyaçlarınızı Esenyurt Halı Yıkama fabrikamızdan karşılamanız durumunda bütçeniz için en uygun hizmeti elde etmiş olursunuz. 20yıldır, başta Esenyurt olmak üzere İstanbul’da Avrupa Yakası’nın tüm ilçe ve mahallelerinde siz değerli müşterilerimiz için kaliteli halı yıkama ve temizlik hizmeti vermekteyiz.

İşimizi çok seviyoruz!

Fabrikamızda yıkamış olduğumuz halılarınız için her seferinde en verimli ve kaliteli sonuçlar elde edeceğinizin garantisini veriyoruz. Esenyurt ve diğer ilçelerde ikamet eden müşterilerimiz bizi haftanın yedi günü çağrı merkezimizin telefonlarından arayabilir. Halınızın metrekaresi, leke durumu ve modeline bağlı olarak bütçenize uygun, garantili bir halı yıkama hizmeti için size en uygun halı yıkama konusunda fiyat teklifi verebiliriz. Avrupa Yakası’nın tüm ilçelerinde şubelerimiz bulunmaktadır. Halılarınızın bakım, leke durumu ve yıkama fiyatları ile alakalı tüm detaylar adresinizde ya da telefonda sizinle paylaşılacaktır.

HER GÜN AÇIK MISINIZ?

Evet, Esenyurt Halı Yıkama fabrikası olarak haftanın yedi günü siz değerli Esenyurtlulara hizmet veriyoruz. Halı yıkama ve diğer hizmetlerimizle alakalı olarak ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz: 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

Esenyurt ‘ta Halı Yıkama Hizmeti Sunduğumuz Mahalleler;

 

Müşteri hizmetlerimiz sizden gelecek çağrıları beklemektedir. İşte bize ulaşabileceğiniz Esenyurt Halı Yıkama telefon numaralarımız; 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80