0 532 571 52 59
Anasayfa / Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

istanbul fatihte hali yikama,fatih halı yıkama fatih/istanbul,Sultanahmet halı yıkama fatih,karagümrük halı yıkama,fındıkzade halı yıkama,fatih halı yıkama tavsiye

Fatih Halı Yıkama fabrikası olarak Fatih ilçemizin tüm mahallelerinde ve bölgelerinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Öncelikle Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile İstanbul Fatihte halı yıkama hizmeti verdiğimiz mahalle ve bölgelerin detaylarını da bu yazımızda bulacaksınız. Fatih’te binlerce müşterimizin ısrarla bizi tercih etme nedenlerine geçmeden önce, derinlemesine halı yıkama hizmetimizden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Fatih halı yıkama servis numaralarımızı haftanın yedi günü arayabilirsiniz. Halı ekspertizlerimiz size bir telefon kadar yakın. Fatih Halı Yıkama Ücretsiz Servisi İçin Telefon Numaralarımız: 0 532 571 52 59 / 0 212 475 88 18

Neden Fatih Halı Yıkama?

Fatih Halı Yıkama fabrikası olarak; halı kültürünün geçmişten günümüze oldukça büyük değişiklikler gösterdiğini söyleyebiliriz. Eskiden halılar el ile dokunurken şimdilerde çok daha farklı desen ve modellerde, çok daha farklı yapıdaki ipliklerden dokunabiliyor. Bu da halıların yıkanması konusundaki sistemlerde çeşitliğe ihtiyaç duyulmasını beraberinde getiriyor. Dolayısıyla bugün Fatih halı yıkama fabrikaları olarak her türlü halının aynı muamele ile yıkanmaması gerektiğini söyleyebiliriz. Fatih Halı Yıkama Firması arasında seçiminizi yaparken bu hususa dikkat etmenizi öneriyoruz. Genellikle de yün iplikten dokunma halılarınız bir polyester halı ile aynı muameleyi görürse halınız tüm ihtişamını kaybedeceğinden ötürü iyi bir seçim yapmanız son derece önemli. Aynı zamanda Fatih Halı Yıkama Firmaları arasından tercih yaparken sonradan hak talep edebileceğiniz firmaları seçmeniz de önemli.

Fatih Halı Yıkama fabrikamızı tercih etmeniz durumunda yün ve diğer halılarınız için ekstra bir zahmet harcamak zorunda kalmıyor olmanız ise son derece önem arz ediyor. Bunun en önemli sebebi ise; yün halılar ağır olduklarından yıkamak da süpürmek ve hatta silkmekte son derece zahmetlidir. Ayrıca yün halılar silinmez. Yalnızca bazı yün halılar toz toplama özelliklerine sahiptir. Bu yüzden yıkanmaları gerekmektedir. Dolayısıyla kendiniz yapamadığınız bir işlemi profesyonel halı yıkama firmalarına yaptırabilirsiniz. Bu hizmeti de öncelikli halı yıkama hizmeti kapsamında alacağınızdan, halılarınızı yıkatmak sizin için artık çok daha kolay.  Bu hizmet sayesinde halılarınız evinizden alındıktan sonra yıkanıp en kısa sürede adresinize ulaşacaktır.

Fatih Halı Yıkama’da Halılarınız Nasıl Yıkanır?

Fatih Halı Yıkama olarak; halı yıkama işlemine başlarken halılarınızı birkaç aşamadan oluşan işlemden geçiriyoruz. He bir aşamada gösterilecek itina tercih etmiş olduğunuz halı yıkama firmasının kalitesini belirler. Profesyonel halı yıkama hizmeti veren halı yıkama firmalarında alacağınız hizmetlerden en önemlisi, yün halı yıkama işlemidir. Bildiği üzere kendi başınıza yün halıyı yıkamak halınızın kalitesini bozabileceği gibi sizi de yoracaktır. Hem yorulmamak hem de halınızın kendisine özel şampuan ve halı yıkama makineleri ile yıkanmasını sağlamak için Fatih Halı Yıkama hizmetini Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile sunan fabrikamızı tercih edebilirsiniz. Halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınızın başka bir halı ile temas etmeyip tek teker yıkandıklarından emin olabilirsiniz. Bu şekilde farklı bir kişinin halısının kirleri sizin halınıza geçmez. Her bir halı özel muamele görür ve dipleri derinlemesine iyice yıkanır.

Fatih-Halı-Yıkama2

Fatih-Halı-Yıkama

İstanbul Fatih Halı Temizleme Fabrikası

Halılarınız için beklentilerinizden daha fazlasını sunacak olan Fatih Halı Yıkama fabrikasının 0 532 571 52 59 / 0 212 475 88 18 numaralı telefonlarından bizimle iletişime geçebilir, fabrikamızın halı yıkama ile ilgili sunduğu tüm hizmetleri hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Zaman ve kalite konusunda hassas olan kişiler için hızlı hizmet sunan Fatih Halı Yıkama siz değerli müşterilerinin sorularını yanıtlamak için haftanın yedi günü çağrılarınızı beklemektedir.

Halı Yıkama İşlemi Şu Şekildedir;

Halının Ön Kontrolü

Fatih Halı Yıkama fabrikamıza gelen her halı yıkama öncesi detaylı olarak leke ve hasar tespiti için ön kontrolden geçer.

Yıkama İşlemi;

Yıkamasını yaptığımız bütün halıları, hassas doğal yapıları zarar görmesin diye yüksek düzeyde korurken, yıkama işleminden en yüksek verimi elde etmek için özel olarak üretilen tamamen organik temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Kurutma İşlemi

Fatih Halı Yıkama fabrikası olarak titiz bir çalışmanın ardından yıkaması sona eren halılar özel kurutma odalarımızda kontrollü bir şekilde kurumaya bırakılır. Halıdaki büzülmenin önüne geçmek için halının direncine uygun ısıda kurutulması gerekmektedir. Aksi takdirde uygun ısıda kurutulmayan halılarda toplaşma ve sertleşme meydana gelmektedir.

Memnuniyet ve Para iade garantisi

memnuniyet-garantisi

Fatih Halı Yıkama fabrikamızdan aldığınız tüm hizmetler Sultanahmet Halı Yıkama Fabrikasının yüzde yüz müşteri memnuniyet garantisi altındadır. Kısacası, herhangi bir sebepten ötürü halı yıkama ya da diğer hizmetimizden yüzde yüz olarak memnun kalmaz iseniz Fatih Halı Yıkama’dan almış olduğunuz o hizmeti tekrarlayacağız. Halılarınızı yıkama sonrasında ilk günkü haline getirmedeki üstün başarımızı sizin de test etmenizi istiyoruz. Fatih ve diğer ilçelerde bu şekilde yüzde yüz memnuniyet garantisi veren başka bir şirket bulmak neredeyse imkânsızdır.

Fatih Hizmet Bölgelerimiz;

 

Neden Halı, Koltuk, Stor ve Zebra Perde Yıkama İçin Fatih Halı Yıkama’yı Seçmelisiniz?

Fatih Halı Yıkama, koltuk yıkama ve perde yıkama hizmeti için Fatih Halı Yıkama ve Temizlik şirketi, derinlemesine yaptığı halı yıkama ile kiri, lekeleri temizleyip, halınızı eski haline döndüren eşsiz bir halı yıkama hizmeti sunar.

Fatih Halı Yıkama olarak; fabrikamızdaki son sistem halı yıkama makinaları ve uzman çalışanlarımız ile sektörde 20 yıllık deneyime sahip, güler yüzlü ve disiplinli servis elemanları ile çalışıyoruz. Halı ekpertizlerimiz ve tüm servis elemanlarımızın fabrikamızı temsil eden hizmetlerinden % 100 memnun kalacağınızı taahhüt ediyoruz.

Fatih Halı Yıkama Fabrikası Telefon Numaraları: 0 532 571 52 59 / 0 212 475 88 18

Fatih-Halı-Yıkama-Musteri-Hizmetleri

Fatih-Halı-Yıkama-Musteri-Hizmetleri

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Hizmetlerimiz ve Bölgeler

Avrupa Yakası Hizmet Bölgelerimiz

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 532 571 52 59