0 212 568 33 80
Anasayfa / Mecidiyeköy Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama, 2000 yılında İstanbul’da Sultanahmet Halı Yıkama adı altında uzun yıllar hizmet vermiş olan ve sektörde saygın, işinin ehli bir ekip ile profesyonel halı ve koltuk temizliği hizmeti sunmak amacı ile faaliyete geçmiştir. Günümüz itibari ile 1000 m2 kapalı alanda 50 personel ve 15 Servis aracı ile Mecidiyeköy’de halı yıkama sektöründe en iyi hizmet sunan fabrika olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. İletişim: 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama

ÜCRETSİZ SERVİS
Kirlenen halılarınız ücretsiz servislerimizle adresinizden teslim alınıp, yıkaması yapıldıktan sonra aynı şekilde ücretsiz servis aracımız ile sizin belirtmiş olduğunuz gün ve saatte evinize ulaştırılır. Mecidiyeköy Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılarınızın son sistem yıkma makinelerimizde derinlemesine yıkanarak, yapılan bu yıkama işlemi sonrasında elde edilen gerçek temizliğin uzun süre sürmesini garanti ediyoruz.

AŞAMALAR:

*Halılarınız ücretsiz evinizden alınıp evinize teslim edilmektedir.
*Halılarınız hırsızlık ve yangına karşı da sigortalanmaktadır.
*Cami, okul ve toplu işlerinizde %20 indirim uygulanmaktadır.
*Duvardan Duvara Halılarınız Yerinde Yıkanır.
*Orjinal Renginde hem de Ücretsiz! Overlok Yapılır.

Mecidiyeköy Halı Yıkama fabrikamızda halılarınızı yıkamak için uyguladığımız işlemler şu şekildedir:

Halı analizi
Ustalarımız halınız için doğru yıkama yöntemini belirlemek için halılarınızı dikkatli ve detaylı bir şekilde inceler.

Toz Alma
Mecidiyeköy Halı Yıkama tesisimizde halınız yıkanmaya başlamadan önce toz, saç, evcil hayvan tüylerinden arındırılır.

Uygun yıkama seçimi
Yıkama, halıyı su ile iyice emdirerek, ardından özel deterjan ve antibakteriyel yöntemler uygulayarak başlar. Çamaşır suyu veya beyazlatıcı maddeler içermeyen ve halı renklerine zarar vermeyen organik deterjanları kullanıyoruz. Bu şekilde halının gerçek renkleri de canlanmaktadır.

Ön durulama
Mecidiyeköy Halı Yıkama firmamızın deneyimli ustaları tarafından yapılan halı yıkama işleminden sonra, ön durulama aşaması, halıda kalan deterjanı çıkarmak için çeşme suyu kaynaklı durulama işlemi ile gerçekleştirilir.

Son durulama ve sıkma
Halı ilk durulama işlemi için içindeki suyu almak maksatı ile santrifüj sürecinden dikkatli bir şekilde sıkma ve ardından su ile yapılan santrifüj makinasına yerleştirilir. Daha sonra, halı özel kurutma odalarımızda kurumaya bırakılmaktadır.

Teslimat
Kuruma işlemi de başarı ile gerçekleştikten sonra evinize teslim edilecek olan temizlenmiş halının kalite kontrolü ve ambalajı ile yapılır. Ardından sizinle temasa geçilerek, belirtiğiniz gün ve saatte halınız ilk günkü hali ile kapınıza ulaştırılır.

LEKE ÇIKARMA GARANTİSİ
Halıdaki, kir, pas ve lekeleri halıdan çıkarmayı garanti ediyoruz. Önce halınızdaki lekeleri leke tespitinin yapıldığı ön işlemden geçiririz ve çoğu lekeleri bu ilk işlemde çıkarırken, çıkması zaman alacak olan lekeler konusunda da siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Mecidiyeköy Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama, faaliyete geçtiği zamandan bu yana halı yıkama, koltuk ve battaniye yıkama işleminin profesyonel bir hizmet olması gerektiğinin farkındalığı ile 10 yıldır Mecidiyeköylü ev hanımlarına gerçek temizlik hizmeti sunuyor. Bu doğrultuda gerek ekibi gerekse ekipmanlarını bu yönde yenilemiş ve geliştirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Sektörde sıkça görülen aynı tesis içinde hem halı hem de oto yıkanması yada hijyenik olmayan ortamlarda, insan sağlığına zarar verebilecek temizlik ürünleri ile halıların temizlenmesi gibi durumlara Mecidiyeköy Halı Yıkama fabrikası da dahil olmak üzere İstanbul Avrupa Yakası’nda hizmet verdiğimiz tüm şubelerimizde rastlanması imkansızdır.

Mecidiyeköy’de ikamet eden değerli ev hanımlarının lezzetli çay sohbetlerinde halı yıkama söz konusu olduğunda, Mecidiyeköy Halı Yıkama fabrikaları arasında ilk akla gelen ve gönül rahatlığı ile tavsiye edilen bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu da başta Mecidiyeköy Halı Yıkama şubemiz çalışanları olmak üzere diğer şubelerimizdeki personelimizi de büyük ölçüde motive etmektedir.

Mecidiyeköy Halı Yıkama firmamız her müşterisine ücretsiz servis hizmeti ile halı ve kilim yıkama hizmetini müşteri memnuniyetini esas alarak sunar. Ürünlerinizi istediğiniz yerden alır veya yerinde koltuk yıkama hizmeti sunar. Halı Yıkama Şirketimiz bu bilinçle antik, dokuma ve makine halılarınızı ve her türlü halı ve kilimlerinizi Mecidiyeköy Halı Yıkama fabrikamızda hijyenik bir ortamda modern makinalarla ve özel ekipmanlar kullanarak yıkar.

Uzmanlarca yapılan araştırmalara göre sadece insanın bedeninden günde yaklaşık 1-3 gram deri döküldüğü, ortalama büyüklükte bir evde yılda 4 kg. toz oluştuğu bu tozların birçok alerjik hastalıklara yol açtığı tespit edilmiştir. Bir başka araştırma sonucunda alerjiyi tetikleyecek miktarda tozun toplandığı yerin evlerde kullanılan halıların olduğu belirlenmiştir. Araştırmacılar neredeyse tüm evlerde bulunan akarların önemli bir alerjen tetikleyicisi olduğu konusunda hem fikir olmuşlardır.

Bu alerjen üreticileri sıcağı ve nemi sever, halıların üstündeki tüylü kısımdan çok sert olan tabandaki kısıma kaçmayı tercih ederler , kullandığınız halılarınızı her hafta normal, ayda bir de yoğun temizlik yapın, yılda en az bir kere ise profesyonel firmaya baş vurun demektedirler. Bu araştırma sonuçlarından anlaşılacağı üzere kullanılan halıların sağlık yönünden potansiyel bir tehlike olarak hayatınızdan çıkarılması için halılarınızın profesyonel olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Son yıllarda profesyonel halı yıkama şirketlerinin yanında para kazanmak adına oto yıkama servisleri bu işe başlamışlardır. Sektör ile ilgili yeterli miktarda donanım ve bilgisi bulunmayan bu tür iş yerleri gayri sıhhi şartlarda bilinçsizce verdikleri hizmetle tüketiciyi zor durumda bırakmaktadır. Bunun yanı  sıra tüm bilgiye, ekipmana ve donanıma sahip olan profesyonel halı yıkama firmalarına da bakış açısını olumsuz yönde etkilemektedir.

Halı, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve koltuk yıkama hizmeti için; Mecidiyeköy Halı Yıkama Telefon: 0 212 670 30 40 / 0 506 096 40 30

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80