0 212 568 33 80
Anasayfa / Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama fabrikası olarak yirmi yıldır Şişli’de Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile halı yıkama yapıyoruz. Kullanımı rahat ama birçoğu pahalı olan antik halı yıkama ya da el dokuma halısı yıkama işlemi Şişli Halı Yıkama fabrikamızda özel teknikler ve deneyimli uzmanların gözetiminde, son sistem makinelerde dikkatli bir şekilde gerçekleşmektedir. İletişim: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama: Şişli ilçesinin tüm mahalle ve bölgelerinde halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve battaniye&yorgan yıkama hizmeti veren profesyonel bir halı yıkama fabrikasıdır. Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının bir şubesi olan Şişli Halı Yıkama firmamız, el dokuma halısı yıkama, antika halı yıkama, Hereke halısı yıkama, ve ipek halı yıkama hizmetlerini garantili olarak, modern yöntem ve teknikler kullanarak sunmaktadır.

Halı Yıkama İşlemlerimiz:

Şişli Halı Yıkama çağrı merkezimizi aramanızın ardından belirttiğiniz gün ve saatte halınızı almak için servis elemanlarımız adresinize gelir, halınızın ön incelemesini yaptıktan sonra size yıkama fiyatları ve yıkama süresi hakkında detaylı bilgi verir.

Adınıza kesilen teslim fişi ile adresinizden alınan halılarınız vakit kaybı yaşanmadan yıkama fabrikamıza getirilir. Öncelikle toz alma, leke ve ön kontrolü yapılan halınız yıkama bölümümüzde çağımızın gerektirdiği en son sisteme sahip halı yıkama makinelerinde tamamen organik halı yıkama şampuanı kullanılarak yıkanır. Yıkama sonrasında kurutma odasına alınan halınızın 24 saat içinde %100 kuruması gerçekleşir.

Kurama işlemi sonrasında son kontrolü yapılan halınızın parfümleme ve paketlemesi yapılarak, teslimat için sizinle irtibata geçilir. Aynı şekilde belirteceğiniz gün ve saatte halınız servis elemanlarımızca size teslim edilir ve kapıda ödemesi alınarak size teslim edilir.

Herhangi bir nedenden dolayı Şişli halı yıkama firmamızın hizmetlerinden memnun kalmamanız durumunda fabrikamızla iletişime geçip bize bilgi verebilirsiniz. Firmamızdan kaynaklanan bir sorun varsa halınız ücretsiz olarak yeniden yıkanmak için sizden alınacaktır.

ŞİŞLİ HALI YIKAMA HALINIZI ŞU ŞEKİLDE YIKIYOR

Halı yıkama işlemi öncesi halılarınız, tozdan tamamen arındırılması için öne ve arkaya doğru ileri geri silinir. Çünkü bu tozlar ön yıkama ile silinip düşürülmezse, çamur haline dönüşür, halının derinlerine oturur ve yıkama esnasında çıkarılması imkânsız bir hal alır.

Halı yıkama tavsiye söz konusu olduğunda gönül rahatlığı ile bizi dostlarına tavsiye eden ev hanımlarının diğer halı yıkama fabrikaları arasında bizi seçmesinin bazı nedenleri bulunuyor.

Bunların başında en önemli neden de; gerek Şişli Halı Yıkama gerek Sultanahmet Halı Yıkama olarak, halı yıkamada ağır kimyasallar içermeyen, tamamen organik deterjanlar kullanıyor olmamızdır. Yıkama işlemi sona eren halınız durulanıp, ardından kurutma işlemi için ultra modern kurutma makinesinde cinsine ve direncine göre ısı veren sensörlü makinelerde kurutulur. Paketleme işlemi yapılan halınız evinize teslim edilmek üzere hazır hale gelir.

Şişli Halı Yıkama Fabrikası Garanti Politikası

Garanti Politikası

Garanti Politikası

Şişli Halı Yıkama fabrikası, Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının franchising’i olup, İstanbul’da halı yıkama sektöründe garantili ve sigortalı halı yıkama hizmeti sunan köklü bir temizlik şirketidir. Şişli Halı Yıkama firmamız; İstanbul’da hiçbir halı yıkama fabrikasının cesaret edip de sağlayamadığı garantili halı yıkama ve sigortalı halı yıkama konusunda müşterilerine tereddütsüz ve geniş kapsamlı bir hizmet politikası uygulamaktadır.

Antik halılarınızın, ipek halılarınızın ve yıkamasını yaptığımız diğer eşyalarınızın cinsi ve değeri ne olursa olsun, yıkama hataları, kaybolma ve çalınmaya karşı yüzde yüz Şişli Halı Yıkama fabrikasının garantisi altındadır.

Şişli Halı Yıkama Hizmetlerimiz;

 

Şişli Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz

 

En Son Teknolojiyle Donatılan Halı Yıkama Fabrikası

Şişli Halı Yıkama hizmetlerimizi deneyip, memnun kalan müşterilerimizden gelen ve her geçen gün katlanarak artan hizmet talebine yanıt vermek amacı ile 2000 yılının başlarında toplamda 1000 metrekare kapalı alana sahip, dünyanın en son halı yıkama makineleri ile donatılan halı yıkama şirketini kurduk.

Son sistem cihaz ve ekipmanlarla donatmış olduğumuz halı yıkama fabrikamızda günlük 25000 metrekare halı yıkama talebini karşılayabilmekteyiz. Geçen zaman içinde fabrikamızı Avrupa Yakası’nın en büyük halı yıkama fabrikasına dönüştürerek, derinlemesine ve kapsamlı halı yıkama yaparken, yıkanan halı ve kilimlerin de kuruma sürelerini minimuma indirdik. Sektörde yakalamış olduğumuz bu başarımızla birlikte Şişli’de en iyi halı yıkama fabrikası olduk.

Halılarımı Neden Düzenli Olarak Yıkatmalıyım?

Temiz, antibakteriyel ve sağlığınızı tehdit etmeyen bir halıya sahip olmanın tek yolu, halılarınızı profesyonel bir halı yıkama şirketine teslim etmektir. Ayrıca profesyonel bir halı yıkama şirketinden hizmet aldığınızda halınızın yıkanmasının yanı sıra sağlığınıza da ciddi anlamda iyi bir yatırım yapmış olursunuz. Halılar, ister evinizde isterse işyerinizde olsun, kir, bakteri, toz ve allerjenleri hızla içine hapseder. Her ne kadar yüzeyde görünmese de, bu kirleticiler aslında her gün nefes aldığınız hava kalitesini kirletebilir. Yani temiz görünen halılar aslında tahmininizden de daha kirli olabilir!

Halılarınızı evinizde bir tür hava filtresi olarak düşünün. Halıya toz, kir, bakteri ve toz gibi şeyler toplandığında, zamanla o birikintide nefes almayanız da zorlaşır. Evde yapacağınız halı yıkama işlemi ile kir ve mikropları gerektiği gibi yok edemezsiniz.

Şişli ve İstanbul’da en çok tavsiye edilen halı temizleme şirketi olarak, halı temizleme ve diğer hizmetlere daima yatırım yaparak, Şişli Halı Yıkama fabrikamızda mevcut olan gelişmiş ekipmanlarımızla birlikte halılarınıza mümkün olan en derin ve en kapsamlı yıkamayı sağladığımıza emin olabilirsiniz. Şişli ve İstanbul’un en eski ve en güvenilir halı yıkama fabrikalarından biri olarak bilinen şirketimiz, 20 yılı aşkın süredir sektörde var olan en gelişmiş ekipmanları kullanmaktadır.

Alerjiye neden olan bulaşıkları ve toz akarlarını gidermek için firmamız, derin ekstraksiyonu kullanan halı temizleme teknikleri kullanır, ancak yine de üreticilerin tavsiyelerini ve garanti gereksinimlerini takip eder. Firmamızın uzman ve eğitimli çalışanları, yıkadığımız tüm halı modelleri yıkamasında en iyi deneyime ve leke çıkarma konusunda da en iyi sonuçlar gösterecek donanıma sahiptir.

Şişli Halı Yıkama fabrikası müşteri hizmetleri çağrı merkezimizin telefon numaralarımızdan hafta içi ve hafta sonu bilgi alabilirsiniz. İletişim Telefon: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80