0 212 568 33 80
Anasayfa / Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu halı yıkama fabrikası olarak halı, koltuk ve stor perde yıkama fabrikası Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile siz değerli Zeytinburnulu ev hanımlarının yaşamlarını kolaylaştırıyoruz. Firmamıza ulaşmak için 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Sektörde uzun yıllara dayanan halı yıkama tecrübesine sahip fabrikamızda her türlü halılarınızı güven içinde yıkatabilirsiniz. Eşsiz halı yıkama hizmetimizle birlikte yorgan yıkama, battaniye yıkama, yerinde, evde koltuk yıkama, zebra perde yıkama, stor perde yıkama hizmetlerini de ücretsiz servis hizmeti ile sunuyoruz. Fabrikamızda teknolojinin en son makinelerini kullanırken, aynı zamanda halılarınızı tamamen organik şampuanlarla yıkıyoruz.

Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

Halı, koltuk, stor ve zebra perde yıkama gibi profesyonel beceri ve ekipman gerektiren temizlik ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih etmeniz durumunda sizin ve ailenizin sağlığı için derinlemesine, çok daha geç kirlenen halılar ve sağlık dolu bir ev elde edersiniz. Firmamız, Zeytinburnu’nda binlerce müşterisinin halı yıkama ve diğer temizlik ihtiyaçlarını karşılama hususunda güvenilir bir şirket haline gelmiştir. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınızın sağlığı için doğal ve güvenli olan halı yıkama şampuanları dışında başka hiçbir kimyasal madde kullanmıyoruz. Bu demek oluyor ki; organik ürünler kullandığımız için size ve ailenize daha sağlıklı ve güvenli bir temizlik hizmeti sunmaktayız.

Zeytinburnu Halı Yıkama Fabrikası

Zeytinburnu Halı Yıkama Fabrikası

Sunduğumuz halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimiz için bizi müşteri hizmetleri numaralarımızdan arayabilir, halılarınızın yıkama ve bakımı hakkında her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz. Zeytinburnu en iyi halı yıkama fabrikaları arasında en çok tavsiye edilen firmamıza haftanın yedi günü ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Sektörde yirmi yılı aşkın deneyim ve tecrübeye sahip olan Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile Zeytinburnu ilçesinde temizlik hizmeti sunduğumuz mahalle ve bölgeler şu şekildedir;

 

Diğer Yerler

EN İYİ HALI YIKAMA HİZMETİ

Profesyonel olduğunu iddia eden fakat ne yaptıklarını kendilerinin dahi bilmediği merdiven altı halı yıkamacılar, sektörümüzün adeta kanayan yarası haline geldi. Sürekli dile getirdiğimiz sorunların başında sertifikasız halı yıkamacılar geliyor. İstanbul’da sıklıkla karşılaşılan bu kaçak atölyeler, ilçemiz Zeytinburnu’nda bir hayli fazla bulunuyor. Halı yıkadığını iddia eden ve halı yıkama sektörümüzde ‘merdiven altı halı yıkama’ diye tabir ettiğimiz bu şekilde yüzlerce kaçak atölye Zeytinburnu’nda da bulunmaktadır. Sizin kullanmaya dahi kıyamadığınız ve çok büyük paralar ödeyerek satın aldığınız ya da ata yadigarı halınızı kime ya da kimlere teslim ettiğinizin farkında mısınız? müşterilerimize yaptığımız bu uyarımıza kulak verin, sonrasında üzücü sürprizlerle karşılaşmayın.

Maalesef ki, kendi menfaatleri için halınıza hasar vermekten çekinmeyen, alacağı birkaç lira uğruna sizin için maddi ya da manevi değeri son derece büyük olan halılarınızı tanınmayacak hale getiren kaçak yıkamacılar mevcut. 20 yıldır siz değerli Zeytinburnu sakinlerine en kaliteli halı yıkama hizmetini güler yüzlü personelleri ve müşteri memnuniyet garantisi ile sunan fabrikamız, bu 20 yıllık zaman zarfında hiçbir müşterisini mağdur etmemiştir. %99.9 oranında başarı sağladığımız sektörümüzde daima ’mutlu müşteriler’ ilkesi ile hareket ettik. Hizmet verdiğimiz bölgelerde ve sektördeki 20 yıllık deneyim ve birikimimize güvenen tüm müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyata ve en kısa sürede sunduk.

ACİL HALI YIKAMA

Zeytinburnu’nda Halı Yıkama fabrikası olarak; halı yıkama, yorgan&battaniye yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve halı tamiri gibi temizlik ve bakım ihtiyaçlarınızda size ve şirketinize acil halı yıkama ve kurutma gibi profesyonel çözümler sunuyoruz…

BİZE ULAŞIN

e-mail adresimiz: info@sultanahmethaliyikama.com

Ya da 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80 numaralı telefonlarımızdan müşteri hizmetleri birimimizle irtibat kurabilirsiniz. Fabrikamızın sunmuş olduğu temizlik hizmetleri ile alakalı talep, görüş ve önerilerinizi fotoğraf ya da yazılı açıklamayla bize ulaştırabilirsiniz. Sorularınızı en kısa yanıtlıyoruz.

Biz Kimiz?

Zeytinburnu Halı Yıkama fabrikası, Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının güvencesi ile başta Zeytinburnu olmak üzere İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan tüm ilçelerde ev temizliği ve kurumsal temizlik ihtiyaçlarına profesyonel ve rakipsiz bir temizlik hizmeti sunmak maksadı ile 2000 yılında Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının iştiraki ile faaliyete başladı. Tüm hijyen kurallarına uygun olarak yıkaması yapılan halılar, değeri ve cinsi ne olursa olsun baştan aşağı firmamız tarafından sigortalıdır. Firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile mümkün olan en yüksek kalitede halı yıkama hizmeti sunmayı garanti eder. Fabrikamızda istihdam edilen ve tam eğitimli çalışanlarımızla, son teknoloji ekipmanlarımız, haftanın yedi günü ücretsiz servis ve müşteri hizmetleri merkezi ile eşsiz bir temizlik hizmeti sunmaktayız.

ZEYTİNBURNU HALI YIKAMA FABRİKASINI TANIYIN!

1957 tarihinde ilçe olan İstanbul’un nadide ilçelerinden Zeytinburnu ülkemizin birçok ilinden göç almıştır. Özellikle de Balkan kökenli vatandaşlarımızın yaşadığı Zeytinburnu ilçemizde uzun yıllardır başta halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerini başarıyla yapan şirketimiz, isminden de anlaşılacağı gibi Zeytinburnu merkez ve mahallelerinde en iyi halı yıkama hizmeti sunan ve binlerce müşterisi tarafından en çok tercih edilip, halı yıkama tavsiye söz konusu olduğunda da gönül rahatlığı ile adı anılan bir temizlik şirketidir. Fabrikamız çalışanlarının temizlik ve halı yıkama sektöründe en önemli ilkesi, her türlü halıda derinlemesine temizlik, bakım ve leke çıkarmada üstün başarıdır.

sultanahmet halı yıkama

Sultanahmet halı yıkama

Peki Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Halı, koltuk, stor perde ve zebra perde yıkama gibi temizlik ihtiyaçlarınızda aşağıdaki telefon numaralarımızdan bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz:

0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Çalışma Saatleriniz Nedir?

Firmamız hafta içi ve hafta sonu her gün 08.00 ile 22.00 saatleri arasında çalışır. Hizmetlerimiz şu şekildedir;

Profesyonel halı yıkama hizmeti dışında sunduğumuz geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz:

 Zeytinburnu Halı Yıkama fabrikası olarak sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetler, teknolojinin en gelişmiş özel makineleri kullanarak, uzman çalışanlarımızca profesyonelce gerçekleştirilir. Yukarıda sunduğumuzu belirttiğimiz ve bizden almış olduğunuz temizlik hizmetlerinin herhangi birinden memnun değilseniz, bizi arayıp çekinmeden bilgi alabilirsiniz.

Bizi Diğer Firmalardan Ayıran Özelliklerimiz:

Her şeyden önce, diğer halı yıkama firmalarından bizi ayıran en önemli özellik; son derece olumlu fiyatlar sunmuş olmamızdır. Buna çok önem vermekteyiz, çünkü kurumsal bir yapı politikası uyguluyoruz, halı yıkama fiyatlarını düşürmenin, yüksek fiyatlarla nadiren çalışmaktan çok daha fazla müşteri kazandıracağını biliyoruz. Bilindiği gibi Zeytinburnu halı yıkama fiyatları bakımından firmamız en cazip fırsatları sunar. Buna ek olarak, yüksek alımlarda müşterilerimize teslimat esnasında büyük indirimler de yapıyoruz. Bu da fabrikamızın daha fazla müşteri kazanması demektir. Ayrıca halı alımında ve tesliminde herhangi ek bir ücret de talep etmiyoruz.

İstanbul’da halı yıkama hizmeti sunduğumuz tüm şubelerimizde olduğu gibi Zeytinburnu fabrikamızda da derinlemesine, hijyenik ve profesyonel halı yıkama işlemi için gereken tüm makine ve ekipmanlara sahibiz. Ayrıca özel olarak tasarlanan ve diğer firmalara göre çok daha kısa sürede kurutma işlemi yapıp, halı teslimatı yapmamıza olanak sağlayan özel kurutma odalarına da sahibiz. Bu yüzden hem Zeytinburnu sakinlerine hem de diğer şubelerimizin bulunduğu ilçelerdeki müşterilerimize günün herhangi bir saatinde tüm hizmetleri, aynı kalitede sunuyoruz. Halı modelleri ve çeşitleri konusunda fazlasıyla deneyime sahibiz ve halı yıkama ile hijyen hususunda sadece profesyonelce eğitimli ve deneyimli çalışanlarla yolumuza devam ederiz.

EXPRESS HALI YIKAMA

Fabrikamızın güvencesi ve teminat altında olan halılarınız, işini çok iyi bilen bir ekip ve sağlığınızı tehdit etmeyen ürünler ve son sistem cihazlarla donatılan fabrikamızda tam da olması gerektiği gibi yıkanır. Halı yıkama sektöründe kazandığımız yaklaşık 20 yıllık tecrübe, bilgi ve birikim, siz müşterilerimiz tarafından da tam not almaktadır. Tüm müşterilerimize yüksek standartları garanti ederken, zorlu müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için sıklıkla hizmetlerimiz ve personellerimizle ilgili seminerler organize etmekteyiz.

Express halı yıkama hizmetimiz yalnızca ev hanımlarına yönelik olmamakla beraber iş merkezleri, oteller, restoranlar, güzellik merkezleri, okullar, kreşler, inşaat şirketleri ve camilere de sunulmaktadır. Express halı yıkama hizmetimizle fabrikamıza gelen halınız yıkama, kurutma ve paketleme işleminin ardından yaklaşık 12 saat içinde adresinize teslim edilir.

Sektörde En Çok Şuna Önem Veririz;

Zeytinburnu Halı Yıkama olarak diğer temizlik hizmetlerimizi sunduğumuz sektörümüzde; en önemli unsur olarak gördüğümüz şey, iyi bir hizmet sunmak için çaba harcayan firmaların da özen gösterdiği gibi, kalite ve müşteri memnuniyetidir. Fabrikamızdaki hizmetlerimizin tamamını yüzeysel değil, profesyonelce ve özel taktikler kullanarak yapıyoruz. Amacımız, yeni müşteriler kazanıp, eski müşterilerimizin de memnuniyetini sürdürmektir. Hedefimiz; firmamızın kuruluşundan bu güne olduğu gibi, bundan sonra da bu çalışma anlayışı ve felsefesi ile halı yıkama sektöründe uzun yıllar en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek.

Özel yöntemlerle lekeleri çıkarıyor

Halıların evinizin dekorasyonu konusunda büyük rol oynadığını biliyoruz. Bu yüzden her müşterimizin halısına en az onlar kadar özen gösteriyoruz. Halılar kış mevsimi boyunca her gün yıpranır, ancak onları temiz tutması ve saklaması da son derece zordur. Kirli bir halıyı yalnızca elektrikli süpürge ile temizlemek ne yazık ki yeterli olamamakla beraber, halıya yerleşmiş olan kir ve lekeleri de halıdan uzaklaştırmak için yeterli değildir.

Zeytinburnu halı yıkama

Derinlemesine ve Gerçek Halı Temizliği

Zeytinburnu halı yıkama ve diğer şubelerimizdeki birçok müşterimiz halı yıkamacılar tarafından kullanılan kimyasallar konusunda derin endişeler duyuyor. Halılarınızı herhangi bir kimyasal kullanmadan tamamen organik ürünlerle ve en son teknoloji ile donatılan sistemlerle temizleyeceğimizin garantisini veriyoruz.

Halınızı Koruyan Temizlik Hizmeti

Temizlik için kullanılan araçlar, halılarınıza zararlı kimyasallar içermez. Birçok yazımızda da belirttiğimiz gibi halınızın kalite ve özelliklerini kaybetmemesi açısından kullandığımız tüm ürünler çevre dostu ve güvenlidir. Halınıza kalan hiçbir malzeme kalıntısı kalmadığından, günlük kullanımınız için son derece güvenlidir. Ayrıca, her türlü halı için yıkama esnasında uygun sıcaklıkta su kullandığımız için leke çıkarma işleminde de halınızı yıpratmıyoruz. Halıdaki dekoratif motifleri ve özellikle el yapımı olanları büyük bir titizlikle yıkıyoruz.

Sağlıklı bir ortam için hipoalerjenik deterjan kullanıyoruz

Zeytinburnu halı yıkama fabrikamızın siz değerli müşterilerine sağladığı bir diğer önemli avantaj da, halılarınızdaki alerjen seviyesinde önemli ölçüde azalma olmasıdır. Halılar, ev halının ayakkabılarından evinize girerken toz parçacıklarını da beraberinde getiriyor. Ayrıca oda ya da salonunuzdaki halıya yerleşen toz yalnızca ayakkabılarla kalmayıp
odalarınıza pencerelerden de erişebilir ve nihayetinde gözeneklerine kadar yerleşir. Çocuklarınız zamanlarının çoğunu evde geçirir ve bu zararlı parçacıklara sürekli maruz kalırlar. Ne yazık ki, kullandığınız elektrikli süpürge bu partikülleri halının yüzeyine yaklaştırmaya yardımcı olur. Gerçek şu ki, hiçbir ev aleti, firmamızın sahip olduğu özel makinelerle aynı kalitede temizlik sunamaz.

Yerinde koltuk yıkama servisi

Hizmetlerimiz sadece halı yıkama ile sınırlı kalmıyor. Oturma grubu yıkama, çekyat, kanepe ve yerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz ile de siz değerli ev hanımlarının ev işlerindeki iş yükünü hafifletiyoruz. Yerinde koltuk yıkama servisi olarak evinizde en çok kullanılan eşyaların başında yer alan koltuklarınız kirli ya da lekeli olabilir. Koltuklarınızı üzerine sinen sigara dumanı, kullanımdan dolayı barındırdığı mikrop ve diğer tüm pis kokuları özel makinelerimiz ve uzman personelimizle evinizde yani yerinde yıkıyoruz. Zeytinburnu’nda 20 yıldır açık ara önde olan kaliteli hizmet anlayışı ile sunduğumuz halı yıkama hizmetlerimiz gibi koltuk yıkama servisi ile de müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Koltuk, çekyat, kanepe ve yatak yıkama ihtiyaçlarınıza en kaliteli hizmet ve ucuz fiyat avantajı ile çözüm sunan fabrikamızın koltuk yıkama servisi için için bize istediğiniz zaman ulaşabilir, en uygun fiyatları ve rakipsiz kalitesi ile yerinde koltuk yıkama hizmetlerimizi deneyebilirsiniz.

Düşük fiyatlarla verimli temizlik hizmetleri!

Halıları halı yıkamacıya vermek yerine kendi başınıza yıkamaya çalışırsanız tüketeceğiniz efor, zaman ve enerji miktarı inanın misli ile size yansıyacaktır. Ayrıca zor lekeleri çıkarmak da imkansızdır. Firmamız size en ekonomik çözümler sunar ve hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeden en kaliteli halı yıkama hizmeti almanızı sağlar. Bu sayede daha iyi sonuçların ve sıfır zorlukların tadını çıkarırsınız. En uygun fiyat ve hizmet kalitemiz hakkında daha da ayrıntılı bilgi için bize ulaşın. Zeytinburnu Halı Yıkama fabrikası iletişim ve müşteri hizmetleri bilgileri:

Zeytinburnu koltuk yıkama servisi iletişim telefon:
0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80