0 532 571 52 59
Anasayfa / Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

zeytinburnu-antibakteriyel-hali-yikama

Zeytinburnu Halı Yıkama fabrikası olarak Zeytinburnu şubemizde halı ve kilimlerin  yıkama işlemi antibakteriyel olarak yapılmaktadır. Sıcak yuvasında büyük, görkemli ve en önemlisi de hijyenik bir halı olmadan asla olmaz diyen müşterilerimiz için tamamen organik ürünler kullanarak antibakteriyel halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Bölgemiz olan Zeytinburnu ilçesinde sunduğumuz tüm hizmetlerde “önce sağlık” diyoruz. Evinde küçük çocuğu olan müşterilerimiz onları evde oyuncakları ile halı üzerinde oyun oynarken gönül rahatlığı ile izlesin diye halı yıkama işlemi esnasında hiçbir kimyasal temizlik ürünü kullanmıyoruz. Halı yıkama ve sunduğumuz diğer hizmetlerimizde ağır kimyasallar içeren ürünler kullanmadığımız için de özellikle astım rahatsızlığı bulunan müşterilerimizden her seferinde tam not alıyoruz.

Zeytinburnu Halı Yıkama Fabrikası müşteri hizmetleri hattımıza gelen ve halı yıkama ya da diğer hizmetlerimiz için talepte bulunan müşterilerimizin temizlikle alakalı bir takım sorular alıyoruz. Tarafımıza yöneltilen bu soruların genellikle birçoğu birbirine benzemektedir. Bu nedenle siz değerli Zeytinburnulu müşterilerimizin halı yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, koltuk yıkama ya da sunduğumuz diğer temizlik hizmetlerimizle alakalı olarak ulaşmak istedikleri bilgileri birkaç başlık altında toplayıp sitemizde yayınlamaya karar verdik. Bu arada, yayınladığımız listede yanıtını bulamadığınız herhangi bir sorunuzu 0 532 571 52 59 / 0 212 475 88 18 numaralı telefonlarımızdan müşteri hizmetlerimize yöneltebilirsiniz. Zeytinburnu’nda Halı Yıkama sektöründe öncü firma olarak yeni müşterilerimizle tanışmak ve temizlik hizmetlerimizle alakalı tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. İstanbul’da halı yıkama hizmeti sunduğumuz tüm bölgelerde olduğu gibi Zeytinburnu bölgesinden de halı yıkama ile alakalı olarak bizi arayıp, bilgi almak isteyen müşterilerimizden en çok aldığımız soruların ne olduğunu ve bu sorulara verdiğimiz yanıtların cevabına size sunuyoruz:

Halımı Yıkama İşlemi Ne Kadar Sürer?

Servis elemanlarımız adresinize gelip gerekli fiyat bilgilendirmesinin ardından teslim alındı fişi keserek halınızı aldıktan sonra vakit kaybetmeden fabrikamıza ulaştırır. Halınızı yıkaması yapılmak üzere teslim aldıktan sonra kışın 4, yazın ise 2 gün içerisinde size teslim ederiz. Leke ile alakalı bekleme süresine ihtiyaç duyulması durumunda ayrıca size haber veririz. Bu süre en kötü şartlarda 72 saati geçmez.

Halım Yerde Serili, Üzerinde Mobilya Var. Toplar Mısınız?

Halı yıkama servis elemanlarımız adresinize ulaştığında eğer halınız serili vaziyette ve üzerinde mobilya ya da herhangi başka bir eşya bulunuyorsa, tabii ki de eşyayı kaldırıp, halınızı toplarız. Ayrıca bu işlem için ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Halıdaki Tüm Lekeleri Çıkarmayı Garanti Ediyor Musunuz?

Binde bir de olsa, derinlemesine yaptığımız bir halı yıkama işleminin ardından halı üzerinde bulunan herhangi bir leke ya da lekeler kalırsa, bunların tamamen çıkarılması yönünde farklı teknikler uygulayıp %99.9 o lekeyi çıkarmayı garanti ederiz. Unutmamalısınız ki; bazı lekelerin çıkıp çıkmayacağı, o lekenin yaşına ve halının türüne bağlıdır. Lekeleri çıkarmak için güçlü araçlarımız var, fakat bazı halıların renklerine zarar vereceğinden dolayı çok eski lekeleri çıkarmayı önermiyoruz.

Halı Yıkama Hizmetinizin Kalitesini Ne Şekilde Garanti Ediyorsunuz?

Zeytinburnu Halı Yıkama fabrikamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz bizim için özeldir. Şirketimizin sunduğu temizlik hizmetlerinden herhangi birinden memnun kalmaz iseniz, herhangi bir açıklama yapmanıza gerek kalmaksızın sizi memnun edene kadar o hizmetimizi tekrar ederiz. Zeytinburnu Halı Yıkama‘yı diğer halı yıkamacılar arasından ayıran en önemli özellik de budur.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Hizmetlerimiz ve Bölgeler

Avrupa Yakası Hizmet Bölgelerimiz

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 532 571 52 59