0 212 568 33 80
Anasayfa / Alkent 2000 Halı Yıkama

Alkent 2000 Halı Yıkama

Alkent 2000 Halı Yıkama

Alkent 2000 Halı Yıkama olarak; İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Büyükçekmece bölgesinde temizlik hizmeti sunuyoruz. Sultanahmet Halı Yıkama firmasının 20 yıllık tecrübesi ve güvencesi ile en iyi halı yıkama hizmeti sunan fabrikamızda, %100 organik olan Era 111 halı şampuanı kullanılmaktadır. Siz de fabrikamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bize 0 212 568 33 800 552 282 33 80 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Alkent 2000 Halı Yıkama

Alkent 2000 Halı Yıkama

Alkent 2000 Halı Yıkama: TOZ ALMA

Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınızı, halı temizleme bölümüne almadan önce toz alma makinesinden geçiriyoruz. Makineden gecen halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır. Bu aşama halı temizleme (yıkama) konusunda en önemli aşamalardan birisidir. Toz makinesinden geçmeyen halıların içinde bulunan kum, toz vb. maddeler su ile temas ettiğinde çamur halini alır, çıkması imkansız hale gelir ve halı yıkama aşamasında çıkması mümkün değildir.

HALI YIKAMA

Toz dolabından geçen halılarınız 100% bitkisel Cleanvac halı şampuanı ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra halı yıkama makinemizin son aşamasında halı üzerindeki şampuan ve su durulanıp, vakumlanır.

SANTRİFÜJ

Alkent 2000 Halı Yıkama tesisimizde kurulan bant sistemli tam otomatik halı yıkama makinesinden gecen halılarınızı santrifüj makinesinde halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki yaklaşık 95% oranındaki suyun atılmasından sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur. Halı santrifüj makinesine rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında hiç bir şekilde zarar görmez.

HAVALANDIRMA ASKILARI

Santrifüjden çıkan halılarınız kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma odamıza alınan halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile 8 saat gibi kısa bir sürede kurutulur.

HAV ALMA

Kurutma odasından çıkan halılarınız hav alma makinesinde havı alınıp yönüne doğru taranarak kalite kontrolden geçirilir ve paketlemeye alınır. Halı yıkama işleminde paketleme bölümü önemli bir aşamadır lekesi çıkmamış halılarınızı tekrar yıkama bölümüne alınır.

PAKETLEME

Havı alınan ve yönüne göre taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden ücretsiz servisimizle size teslim edilir.

ÖZEL HALI TÜRLERİ

Özel halı yıkama hizmetinde bir dizi teknikler kullanılır. Yün halı, Isparta halı, Hereke halı, cin halısı, ipek halı gibi özel ve değerli halılarınızın yıkama işlemi fabrikamızda rahatça ve güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Bilinçsiz halı yıkama fabrikalarının bozduğu renklerinin soldurduğu halıların yıkama işlemi sırasında tamir ve renkleriyle oynama tecrübesine sahibiz. Halı yıkama işleminin yanında eskitme hizmetimizde bulunmaktadır. Siz de ekonomik fiyatları ile sunduğumuz halı yıkama, koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerimizle tanışmak istiyorsanız, Alkent 2000 Halı Yıkama fabrikası telefon: 0 212 568 33 800 552 282 33 80

ALKENT 2000 YERİNDE KOLTUK YIKAMA

Alkent 2000 Halı Yıkama fabrikası olarak halı yıkama hizmetlerimizin dışında da müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırıyoruz. Alkent 2000 Koltuk Yıkama fabrikası olarak; diğer halı yıkama ve koltuk yıkama fabrikalarından farklı olarak tam profesyonel ekip çalışması ile hareket ediyoruz. Fabrikamızda işinin uzmanı bir ekibe sahip olmasının yanında, köpüklü koltuk yıkama teknolojisiyle koltuklarınızı da yerinde yıkıyoruz.

Tam otomatik profesyonel koltuk yıkama makineleri ile köpüklü koltuk yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermeden, gerçek temizlik hizmeti sunuyoruz. Bilinen diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır. Köpüklü koltuk yıkama makinemiz uygun devirde dönen minik fırçasıyla lekelere derinine nüfus ederek, koltuklarınızın ilk günkü gibi parlaklığına kavuşmasına olanak sağlar.

Alkent 2000 Koltuk Yıkama; olarak koltuk takımlarınızın yıkama işlemi yerinde yıkama olduğu için, yıkama esnasında koltuklarınızın bir yerden bir yere taşınmasına gerek duyulmamaktadır. Koltuğunuzun yıkam işlemi olduğu yerde gerçekleşir. Alkent ve Büyükçekmece Halı Yıkama tesisimizde kullanmış olduğumuz koltuk yıkama şampuanları % 100 organik ürünlerden oluşmaktadır. Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim sunmaktadır. Koltuk takımlarınızın yıkama işlemi sona erdikten sonra 4 saat gibi kısa bir süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkama haricinde çekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, yatak yıkama ve sandalye yıkama da yapmaktayız. Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Alkent 2000 Halı Yıkama fabrikası telefon: 0 212 568 33 800 552 282 33 80

Bizi Facebook‘ta da takip edin!

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Alkent 2000 Halı Yıkama 0 212 568 33 80 Call Now Button