0 212 568 33 80
Anasayfa / Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama 0 212 568 33 80

Bağcılar Halı Yıkama fabrikası olarak, 15 yıldır Bağcılar‘da Sultanahmet Halı Yıkama markasının kalite ve güvencesi ile Bağcılar Halı Yıkama fabrikası olarak, Bağcılar’da halı yıkama, koltuk ve stor/zebra perde yıkama hizmetleri sunmaktayız.

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Kullanımı rahat ama birçoğu pahalı olan antik halı yıkama ya da el dokuma halısı yıkama işlemi Bağcılar Halı Yıkama fabrikamızda özel teknikler ve Bağcılar Halı Yıkama fabrikamızın deneyimli uzmanlarının gözetiminde, son sistem makinelerde dikkatli bir şekilde gerçekleşmektedir. İletişim: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Bağcılar Halı Yıkama Halı Modelleri

Bağcılar Halı Yıkama: Bağcılar ilçesinin tüm mahalle ve bölgelerinde halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve battaniye&yorgan yıkama hizmeti veren profesyonel bir halı yıkama fabrikasıdır. Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının bir şubesi olan Bağcılar Halı Yıkama firmamız, el dokuma halısı yıkama, antika halı yıkama, Hereke halısı yıkama, ve ipek halı yıkama hizmetlerini garantili olarak, modern yöntem ve teknikler kullanarak sunmaktadır.

Bağcılar Halı Yıkama İşlemlerimiz:

Bağcılar Halı Yıkama çağrı merkezimizi aramanızın ardından belirttiğiniz gün ve saatte halınızı almak için servis elemanlarımız adresinize gelir, halınızın ön incelemesini yaptıktan sonra size Bağcılar Halı Yıkama fiyatları ve yıkama süresi hakkında detaylı bilgi verir.

Adınıza kesilen teslim fişi ile adresinizden alınan halılarınız vakit kaybı yaşanmadan Bağcılar Halı Yıkama fabrikamıza getirilir. Öncelikle toz alma, leke ve ön kontrolü yapılan halınız yıkama bölümümüzde çağımızın gerektirdiği en son sisteme sahip halı yıkama makinelerinde tamamen organik halı yıkama şampuanı kullanılarak yıkanır. Yıkama sonrasında kurutma odasına alınan halınızın 24 saat içinde %100 kuruması gerçekleşir.

Kurama işlemi sonrasında son kontrolü yapılan halınızın parfümleme ve paketlemesi yapılarak, teslimat için sizinle irtibata geçilir. Aynı şekilde belirteceğiniz gün ve saatte halınız Bağcılar Halı Yıkama servis elemanlarımızca size teslim edilir ve kapıda ödemesi alınarak size teslim edilir.

Herhangi bir nedenden dolayı Bağcılar Halı Yıkama firmamızın hizmetlerinden memnun kalmamanız durumunda Bağcılar Halı Yıkama fabrikamızla iletişime geçip bize bilgi verebilirsiniz. Bağcılar Halı Yıkama firmamızdan kaynaklanan bir sorun varsa halınız ücretsiz olarak yeniden yıkanmak için sizden alınacaktır.

BAĞCILAR HALI YIKAMA HALINIZI ŞU ŞEKİLDE YIKIYOR

Halı yıkama işlemi öncesi halılarınız, tozdan tamamen arındırılması için öne ve arkaya doğru ileri geri silinir. Çünkü bu tozlar ön yıkama ile silinip düşürülmezse, çamur haline dönüşür, halının derinlerine oturur ve yıkama esnasında çıkarılması imkânsız bir hal alır.

Bağcılar Halı Yıkama tavsiye söz konusu olduğunda gönül rahatlığı ile bizi dostlarına tavsiye eden ev hanımlarının diğer Bağcılar Halı Yıkama fabrikaları arasında bizi seçmesinin bazı nedenleri bulunuyor.

Bunların başında en önemli neden de; gerek Bağcılar Halı Yıkama gerek Sultanahmet Halı Yıkama olarak, halı yıkamada ağır kimyasallar içermeyen, tamamen organik deterjanlar kullanıyor olmamızdır. Yıkama işlemi sona eren halınız durulanıp, ardından kurutma işlemi için ultra modern kurutma makinesinde cinsine ve direncine göre ısı veren sensörlü makinelerde kurutulur. Paketleme işlemi yapılan halınız evinize teslim edilmek üzere hazır hale gelir.

Bağcılar Halı Yıkama Fabrikası Garanti Politikası

Garanti Politikası

Bağcılar Halı Yıkama fabrikası, Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının franchising’i olup, İstanbul’da halı yıkama sektöründe garantili ve sigortalı halı yıkama hizmeti sunan köklü bir temizlik şirketidir. Bağcılar Halı Yıkama firmamız; İstanbul’da hiçbir halı yıkama fabrikasının cesaret edip de sağlayamadığı garantili halı yıkama ve sigortalı halı yıkama konusunda müşterilerine tereddütsüz ve geniş kapsamlı bir hizmet politikası uygulamaktadır.

Antik halılarınızın, ipek halılarınızın ve yıkamasını yaptığımız diğer eşyalarınızın cinsi ve değeri ne olursa olsun, yıkama hataları, kaybolma ve çalınmaya karşı yüzde yüz Bağcılar Halı Yıkama fabrikamızın garantisi altındadır.

Bağcılar Halı Yıkama Hizmetlerimiz;

 

Bağcılar Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz

En Son Teknolojiyle Donatılan Bağcılar Halı Yıkama Fabrikası

Bağcılar Halı Yıkama hizmetlerimizi deneyip, memnun kalan müşterilerimizden gelen ve her geçen gün katlanarak artan hizmet talebine yanıt vermek amacı ile 2000 yılının başlarında toplamda 1000 metrekare kapalı alana sahip, dünyanın en son halı yıkama makineleri ile donatılan Bağcılar Halı Yıkama şirketini kurduk.

Son sistem cihaz ve ekipmanlarla donatmış olduğumuz Bağcılar Halı Yıkama fabrikamızda günlük 25000 metrekare halı yıkama talebini karşılayabilmekteyiz. Geçen zaman içinde Bağcılar Halı Yıkama fabrikamızı Avrupa Yakası’nın en büyük halı yıkama fabrikasına dönüştürerek, derinlemesine ve kapsamlı halı yıkama yaparken, yıkanan halı ve kilimlerin de kuruma sürelerini minimuma indirdik. Sektörde yakalamış olduğumuz bu başarımızla birlikte Bağcılar’da en iyi halı yıkama fabrikası olduk.

Halılarımı Neden Düzenli Olarak Yıkatmalıyım?

Temiz, antibakteriyel ve sağlığınızı tehdit etmeyen bir halıya sahip olmanın tek yolu, halılarınızı Bağcılar Halı Yıkama gibi profesyonel bir halı yıkama şirketine teslim etmektir. Ayrıca profesyonel bir halı yıkama şirketinden hizmet aldığınızda halınızın yıkanmasının yanı sıra sağlığınıza da ciddi anlamda iyi bir yatırım yapmış olursunuz. Halılar, ister evinizde isterse iş yerinizde olsun, kir, bakteri, toz ve allerjenleri hızla içine hapseder. Her ne kadar yüzeyde görünmese de, bu kirleticiler aslında her gün nefes aldığınız hava kalitesini kirletebilir. Yani temiz görünen halılar aslında tahmininizden de daha kirli olabilir!

Halılarınızı evinizde bir tür hava filtresi olarak düşünün. Halıya toz, kir, bakteri ve toz gibi şeyler toplandığında, zamanla o birikintide nefes almanız da zorlaşır. Evde yapacağınız halı yıkama işlemi ile kir ve mikropları gerektiği gibi yok edemezsiniz.

Bağcılar ve İstanbul’da en çok tavsiye edilen halı temizleme şirketi Bağcılar Halı Yıkama olarak, halı temizleme ve diğer hizmetlere daima yatırım yaparak, fabrikamızda mevcut olan gelişmiş ekipmanlarımızla birlikte halılarınıza mümkün olan en derin ve en kapsamlı yıkamayı sağladığımıza emin olabilirsiniz. Bağcılar ve İstanbul’un en eski ve en güvenilir halı yıkama fabrikalarından biri olarak bilinen Bağcılar Halı Yıkama şirketimiz, 20 yılı aşkın süredir sektörde var olan en gelişmiş ekipmanları kullanmaktadır.

Alerjiye neden olan bulaşıkları ve toz akarlarını gidermek için Bağcılar Halı Yıkama firmamız, derin ekstraksiyonu kullanan halı temizleme teknikleri kullanır, ancak yine de üreticilerin tavsiyelerini ve garanti gereksinimlerini takip eder. Bağcılar Halı Yıkama firmamızın uzman ve eğitimli çalışanları, yıkadığımız tüm halı modelleri yıkamasında en iyi deneyime ve leke çıkarma konusunda da en iyi sonuçlar gösterecek donanıma sahiptir.

Bağcılar Halı Yıkama fabrikası müşteri hizmetleri çağrı merkezimizin telefon numaralarımızdan hafta içi ve hafta sonu bilgi alabilirsiniz. Bağcılar Halı Yıkama iletişim Telefon: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Bizi Facebook‘ta da takip edin!

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Bağcılar Halı Yıkama 0 212 568 33 80 - Fatih Halı Yıkama Call Now Button