0 212 568 33 80
Anasayfa / Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama 0 212 568 33 80

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikası, siz değerli Bahçeşehir sakinlerine Bahçeşehir’de en iyi halı yıkama hizmeti sunarak 2000 yılından bu yana Bahçeşehir’de halı yıkama hizmeti vermektedir. Hhalı yıkama tavsiye söz konusu olduğunda Bahçeşehir halkına rakiplerinden açık ara önde olarak halı yıkama, kilim yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve battaniye&yorgan yıkama hizmetleri ile Bahçeşehir’de binlerce müşterisinin güvenini kazandı. İletişim: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Halı yıkama fabrikamız halı yıkama teknolojisinde dünyanın en son trendleri takip edip, modern fabrikasında son sistem makineleri ve konusunda uzman personelleri ile yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Müşterilerimize yüksek düzeyde hizmeti ve kaliteyi bir arada sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en kısa sürede en verimli hizmeti sunarak, halı yıkama ile ilgili hızlı, ekonomik ve pratik çözümler sunuyoruz. Bu yüzden hem Bahçeşehirli ev hanımları hem de İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden İstanbullu ev hanımları, halı yıkama ihtiyacında uzun yıllardır bizi tercih etmektedir. Çünkü müşterilerimize sunduğumuz iyi hizmetin uzun vadeli çalışmayı da beraberinde getireceğine tüm kalbimizle inanıyoruz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikamız

Tesisimiz; an itibari ile müşterilerimizin halı yıkama ihtiyacında günlük 10000 m² halı yıkama kapasitesini karşılayabilmektedir. Müşterilerimizin ve sevdiklerinin sağlığı en değer verdiğimiz konu olduğundan dolayı fabrikamızda endüstriyel ve kimyasal halı yıkama deterjanları kullanmamaktayız. Ürünlerimiz tamamen organik temizlik ürünlerinden oluşmaktadır.

SİGORTALI HALI YIKAMA

Kalitesi ve uygun fiyatları ile Bahçeşehir’de en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olarak adresinizden alınan halılarınız, yıkanıp yeniden adresinize gelene kadar fabrikamızın güvencesi altında sigortalanmaktadır.

Bölgelerimiz

Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının güvencesi ve kalitesi ile Bahçeşehir’de 20 yıldır yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı halı yıkama hizmeti sunan Bahçeşehir’de Halı Yıkama fabrikamıza ulaşmak ve deneyimli halı ekspertizlerimizden halı yıkama ile ilgili merak ettiğiniz konularla alakalı bilgi almak için bizi telefon arayabilirsiniz. İşte bize haftanın yedi günü ulaşabileceğiniz Bahçeşehir Halı Yıkama telefon numaralarımız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Fatih halı yıkama

Facebook

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Bahçeşehir Halı Yıkama 0 212 568 33 80 Fatih Halı Yıkama Call Now Button