0 212 568 33 80
Anasayfa / Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama 0 212 568 33 80

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama denildiğinde akla ilk gelen ve Bakırköy halı yıkama tavsiye anlamında adımızdan gönül rahatlığı ile söz edilen bir firma olduğumuzu biliyoruz. Bakırköy’de halı yıkama fabrikaları arasında bir numara olduğumuzu da, siz değerli Bakırköylü ev hanımlarından aldığımız olumlu tepkiler doğrultusunda doğruluyoruz. İletişim: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Halı yıkama sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının güvencesi ile halılarınızın yıkanması, canlı görünmesi ve kış günlerinde size sağlayacağı sıcaklığın keyfini çıkarabilmeniz için aldığımız sorumluluğun farkındayız.

Şunu çok iyi biliyoruz; hepimiz doğal olarak halılarımızın temiz ve görsellik açısından canlı ve zengin bir görünüme sahip olmasını isteriz ama çoğunlukla evimizin kullanımına bağlı olarak maalesef ki bu mutluluğun keyfini uzun süre çıkaramıyoruz. Çünkü halımızın üzerinde biriken tozun hepsini evde yaşayan tüm bireyler olarak içimize teneffüs ediyoruz.

Halı yıkama sektöründe edindiğimiz 20 yıllık deneyimimizle bizden aldığınız halı yıkama hizmetimiz sonrasında sıcak yuvalarınızdaki mutluluğu taahhüt ediyoruz. Bakırköy’de halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren en eski halı yıkama fabrikası olarak cinsine göre ayırdığımız halılarınızın nasıl temizlenmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Çünkü sunduğumuz hizmetin sonuna kadar arkasındayız.

Bakırköy Halı Yıkama Nasıl Halı Yıkıyor?

İyi bir halı yıkama işleminin halının kalitesine, renklerine, yoğunluğuna ve diğer birçok faktöre bağlı olduğunu bilmenizi isteriz. Başka müşterilerimizin halıları ile sizin halınız asla birbirine değmez. Gerek halılarınız gerek battaniyeleriniz tama otomatik halı yıkama makineleri ve uzman personellerimiz gözetiminde hepsi tek tek ve birbirinden ayrı bir şekilde yıkanır. Bakırköy Halı Yıkama fabrikası, halısını aldığı her bir müşterisinin hijyenine ve sağlığına dikkat eder, halıların yıkanması esnasında mükemmel sonuçlar elde etmek için gereken özeni fazlasıyla gösterir.

Kapınızdan alınıp Bakırköy Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılarınızın, adresinize teslim edilinceye kadar nem, güneş, mikroorganizmalar ya da diğer zararlı koşullardan uzak depolama alanlarında güvenli bir şekilde depolandığını garanti ederiz .

BAKIRKÖY HALI YIKAMA ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ

Bakırköy Halı Yıkama, siz değerli müşterilerinin maksimum memnuniyetini sağlamak için hiçbir şekilde servis ve expertiz hizmeti konusunda sizden ücret talep etmez! Fabrikamız, halınızı boyutu ve ağırlığı ne olursa olsun, en uygun halı yıkama fiyatlarını garanti eder.

Bakırköy Halı Yıkama %100 Memnuniyet Garantisi

Fabrikamızdan almış olduğunuz hizmetlerden herhangi bir şekilde memnun kalmamanız durumunda firmamız aynız hizmeti size tekradan sunmayı tahahtüt eder. Fabrikamızdan aldığınız hizmet sonrası şikayetlerinizi bize 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80 numaralı telefonlarımızdan bildirebilirsiniz.

Sağlığınıza ve Çevreye Duyarlı

Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile halı yıkama, yerinde ve evde koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve battaniye&yorgan yıkama hizmeti sunduğumuz Bakırköy halı yıkama fabrikamızda kullandığımız halı yıkama şampuanları; çevreyi kirletmiyor ve insanlar için zararlı hiçbir kimyasal içermiyor; özellikle çocuklu aileler ve solunum problemi çeken müşterilerimiz için kesinlikle halı yıkama esnasında ağır kimyasallar kullanmıyoruz. Temizlik ürünlerimiz sadece organik halı yıkama ürünleri olup, halınıza ve sağlığınıza herhangi bir zarar vermemektedir. Siz de sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak isterseniz, Bakırköy Halı Yıkama müşteri destek hattı numaralarından bize ulaşabilirsiniz; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Bakırköy Halı Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Bölgeler;

Ataköy 1. Kısım Mahallesi Halı Yıkama
Ataköy 2-5-6.  Kısım Mahallesi Halı Yıkama
Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi Halı Yıkama
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi Halı Yıkama
Basınköy Mahallesi Halı Yıkama
Cevizlik Mahallesi Halı Yıkama
Kartaltepe Mahallesi Halı Yıkama
Osmaniye Mahallesi Halı Yıkama
Sakızağacı Mahallesi Halı Yıkama
Şenlikköy Mahallesi Halı Yıkama
Yenimahalle Mahallesi Halı Yıkama
Yeşilköy Mahallesi Halı Yıkama
Yeşilyurt Mahallesi Halı Yıkama
Zeytinlik Mahallesi Halı Yıkama
Zuhuratbaba Mahallesi Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama İletişim Telefon: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Fatih halı yıkama

Facebook

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Bakırköy Halı Yıkama 0 212 568 33 80 - Fatih Halı Yıkama Call Now Button