0 212 568 33 80
Anasayfa / Eyüp Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak sağlığınızı en az sizin kadar düşünüyoruz. Halı, kilim ya da yolluklarınız her ne kadar temiz gibi görünseler de, havaya karışan fazla miktarda toz ve kir içerirler.

Bu tür kaynaklardan havaya karışan tozlar, “kuru” hava belirtileri, deri ve mukozada tahriş gibi iç çevre sorunlarına yol açabilir. Halının lifleri de, yıprandığı ya da kırıldığı zaman çok miktarda toz üretebilir.

Eyüp Halı Yıkama fabrikaları arasında bizim gibi sektörde çeyrek asra varan tecrübeye sahip profesyonel halı yıkama ve temizlik firmaları ile halı temizliği konusunda çalışmanız evinizde ofisinizde sağlıklı bir yaşam sürmeniz için en hesaplı ve güvenilir yoldur. Eyüp halı, koltuk ve stor perde yıkama telefon: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Eyüp Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

 

İşte tamda bu noktada Eyüp ilçemizdeki halı yıkamacılar arasında en iyi halı yıkama hizmeti ile alakalı olarak firmamızla çalışmanız sizin bu tip olumsuz durumlarla karşılaşma riskini ortadan kaldırarak, sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamanızın en güvenli yolu olur.

Eyüp halı, koltuk ve stor perde yıkama fabrikası olarak ücretsiz müşteri servisimizle, halılarınızı adresinizden alıyoruz. Sizin belirttiğiniz gün ve saatte tertemiz bir şekilde yine adresinize geri getiriyoruz. Hizmet anlayışımız gereği olarak da halınızı teslim etmiş olmamız sorumluluğunu bıraktığımız anlamını taşımamaktadır.

Eyüp Halı Yıkama %100 Memnuniyet Garantisi Sağlıyor

Firmamızdan almış olduğunuz halı yıkama hizmeti sonrasında da her tür öneri şikayet ve benzeri taleplerinizin de devamlı takipçisiyiz. Eyüp ilçemizde halı yıkamacı olarak yıkama sonrası %100 müşteri memnuniyetini de öncelikli ilkelerimiz arasında ilk sırada tutuyoruz. Sizin ve ailenizin sağlığı, hızlı, güvenilir ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı için siz de gönül rahatlığı ile Eyüp halı, koltuk ve stor perde yıkama fabrikamızı tercih edin.

Eyüp’te Halı Yıkama fabrikası olarak arzu ettiğiniz zaman size bir telefon kadar yakınınızdayız. Halı temizliğ ve sunduğumuz diğer temizlik hizmetlerinde ERA 111, Naturemax ve kimyasay bileşen içermeyen arganica halı şampuanı kullanmaktayız. Kullanmakta olduğumuz ERA 111 halı yıkama şampuanı, doğal antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip, natürel bir şampuan olup, Sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır.

İLKELERİMİZ;

Eyüpte halı yıkama fabrikası olarak Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağlayan, müşterilerine, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

» Eyüp’te halı yıkama yaptığımız fabrikamız da başta olmak üzere Kemerburgaz halı yıkama, Göktürk halı yıkama ve Gaziosmanpaşa halı yıkama İstanbul’da halı yıkama hizmeti sunmuş olduğumuz tüm şubelerimizde çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak “en az hata”yı hedeflemelidir.

» Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi hedeflemekteyiz.

» Fabrikamızda maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

» Eyüp halı, koltuk ve perde yıkama olarak bu doğrultuda gayemiz bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimini yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

Bölgelerimiz;

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Koltuk Yıkama:

Günümüzde ev dekorasyonunda olduğu gibi koltuk tasarımlarında da temel ilke: “Rahatlık’  Her zevke uygun olarak tasarlanan oturma grupları, yorgun ve oturmaya ihtiyaç duyanlara aradığı rahatlığı ve huzuru sunuyor. Rahatlık ve kaliteyi bir arada sunan tasarımlarıyla yeni nesil oturma grupları, oturmayı eğlenceli bir hale dönüştürüyor.

Eyüp Koltuk Yıkama

Eyüp Koltuk Yıkama

Gelişen teknoloji ve  modern tasarımlarla beraber son zamanlarda oturma grupları hem formlarıyla, hem de kullanılan renkler açısından da koltuklarda adeta bir devrim yaşıyor. Klasik modeller ve modern tarzdaki cıvıl cıvıl renkler koltuklara ve evlere yepyeni bir kimlik kazandırıyor.

Eyüp koltuk yıkama fabrikamızın deneyimli ustaları sayesinde her çeşit kumaştan imal edilmiş koltuk ve çekyatlarınız son sistem koltuk yıkama makinelerimizle uygulanan fırça-vakum yöntemiyle ilk günkü kadar temiz ve bakımlı bir hale dönecektir.

Eyüp halı, koltuk ve perde yıkama fiyatları ile bütçenizi koruyan Eyüp koltuk yıkama olarak; tüm müşterilerimize koltuklarını senede iki kez yıkatmalarını öneriyoruz. Böylelikle yılda iki kez tekrarlanan koltuk yıkama işlemi ile koltuk ve çekyatların kumaşları üzerindeki kir ve lekelenmez, görünüm olarak da canınızı sıkmaz.

Siz de Eyüp’te en iyi halı yıkama firması olan Halı, koltuk, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmetini en ucuz halı yıkama fiyatları ile sunduğumuz halı yıkama fabrikamızla tanışın, farkı hissedin. Bize ulaşabileceğiniz Eyüp Halı Yıkama telefon numaralarımız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80