0 212 568 33 80
Anasayfa / Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama 0 212 568 33 80

Fatih Halı Yıkama fabrikası temizlik şirketi adı ile İstanbul Fatih halı yıkama, yerinde koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmeti vermekteyiz.

Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile Fatih halı yıkama hizmeti verdiğimiz mahalle ve bölgelerin detaylarını da bu yazımızda bulacaksınız. Fatih’te binlerce müşterimizin ısrarla bizi tercih etme nedenlerine geçmeden önce, derinlemesine Fatih halı yıkama hizmetimizden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Fatih halı yıkama servis numaralarımızı haftanın yedi günü arayabilirsiniz. Halı ekspertizlerimiz size bir telefon kadar yakın. Fatih Halı Yıkama fabrikası ücretsiz servisi için telefon iletişim: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Fatih halı yıkama

Fatih halı yıkama

Neden Fatih Halı Yıkama?

Fatih Halı Yıkama fabrikası olarak; halı kültürünün geçmişten günümüze oldukça büyük değişiklikler gösterdiğini söyleyebiliriz. Eskiden halılar el ile dokunurken şimdilerde çok daha farklı desen ve modellerde, çok daha farklı yapıdaki ipliklerden dokunabiliyor. Bu da halıların yıkanması konusundaki sistemlerde çeşitliğe ihtiyaç duyulmasını beraberinde getiriyor. Dolayısıyla bugün Fatih Halı Yıkama fabrikaları olarak her türlü halının aynı muamele ile yıkanmaması gerektiğini söyleyebiliriz. Fatih Halı Yıkama firması arasında seçiminizi yaparken bu hususa dikkat etmenizi öneriyoruz. Genellikle de yün iplikten dokunma halılarınız bir polyester halı ile aynı muameleyi görürse halınız tüm ihtişamını kaybedeceğinden ötürü iyi bir seçim yapmanız son derece önemli. Aynı zamanda Fatih Halı Yıkama firmaları arasından tercih yaparken sonradan hak talep edebileceğiniz firmaları seçmeniz de önemli.

Fatih Halı Yıkama fabrikamızı tercih etmeniz durumunda yün ve diğer halılarınız için ekstra bir zahmet harcamak zorunda kalmıyor olmanız ise son derece önem arz ediyor. Bunun en önemli sebebi ise; yün halılar ağır olduklarından yıkamak da süpürmek ve hatta silkmek de son derece zahmetlidir. Ayrıca yün halılar silinmez. Yalnızca bazı yün halılar toz toplama özelliklerine sahiptir. Bu yüzden yıkanmaları gerekmektedir. Dolayısıyla kendiniz yapamadığınız bir işlemi profesyonel halı yıkama firmalarına yaptırabilirsiniz. Bu hizmeti de öncelikli halı yıkama hizmeti kapsamında alacağınızdan, halılarınızı yıkatmak sizin için artık çok daha kolay.  Bu hizmet sayesinde halılarınız evinizden alındıktan sonra yıkanıp en kısa sürede adresinize ulaşacaktır.

GÜVENİLİR FİRMA!

Fatih’te halı yıkama yerleri arasında ilk sırada yer alan halı yıkama Fatih Halı Yıkama fabrikamızda her türlü makine halıları, el dokuma halıları, yün halılar, ipek halılar ve antik halı yıkama işlemleri sigortalı olarak yapılmaktadır. Halının dokularına herhangi bir zara vermeden garantili olarak yaptığımız yıkama işlemleri Fatih Halı Yıkama firmamız bünyesindeki tecrübeli ekibimizce profesyonel olarak yapılmaktadır. Ayrıca halı lekeleri konusunda uzman olan Fatih Halı Yıkama firmamızda, ulaşılması zor ve inatçı lekeleri çıkartan en son teknoloji ve etkili kimyasal temizleyicileri kullanıyoruz. Buna ek olarak, halı yıkama işleminin yanı sıra halılardaki hoş olmayan kokularla da mücadele ediyoruz. Sektörde bizim kadar tecrübesi bulunmayan bazı Fatih Halı Yıkama fabrikaları tarafından yanlış yıkama ya da uygun ortamlarda saklanmayan halılardaki kötü kokuları, örneğin; mantar, küf, çürüme vb. cildi ve solunum sistemini tahriş etmeyen anti-alerjik kimyasallarla gideriyoruz.

ZAMANINDA TESLİMAT

Evlerimizdeki halılar sadece dekoratif amaçlı kullanılan, eşya bir tasarım şekli ya da ayaklarımızı ısıtma amacı olarak kullandığımız eşyalar değil, aynı zamanda ayaklarınızdan kir toplayan ve tozu emen, size ve diğer aile bireylerine 7/24 hizmet veren bir üründür. Halıdan en iyi şekilde verim alabilmek için özelliklerini kaybetmemesi konusunda büyük özen gösterilmelidir. Haftada bir ya da iki kez sadece elektrikli süpürgesi ile ve çekmek halı temizliği için yeterli değildir.

Aynı zamanda profesyonel bir halı yıkama fabrikasında derinlemesine yıkanmalı ve yumuşaklığını kaybetmemesi için de doğal ortamda kurutulması gerekmektedir. Halınız ancak böyle bir işlemle temizlenebilir. Bu yüzden alerjik hastalıklar ile ilgili çalışma yürüten birçok uzman, halıların yılda en az iki defa yıkatılmasını tavsiye etmektedir. Fatih Halı Yıkama olarak; halınızın modeli ya da ebadı ne olursa olsun, üzerinde barındırdığı toz, kir ve her türlü lekelerden en iyi şekilde arındırıp, ilk günkü haline getireceğimizi garanti ediyoruz. Üstelik bizim değili sizin müsaitlik durumunuza göre, tam zamanında teslimat yapıyoruz.

Fatih Halı Yıkama’da Halılarınız Nasıl Yıkanır?

Fatih Halı Yıkama olarak; halı yıkama işlemine başlarken halılarınızı birkaç aşamadan oluşan işlemden geçiriyoruz. He bir aşamada gösterilecek itina tercih etmiş olduğunuz halı yıkama firmasının kalitesini belirler. Profesyonel halı yıkama hizmeti veren halı yıkama firmalarında alacağınız hizmetlerden en önemlisi, yün halı yıkama işlemidir. Bildiği üzere kendi başınıza yün halıyı yıkamak halınızın kalitesini bozabileceği gibi sizi de yoracaktır. Hem yorulmamak hem de halınızın kendisine özel şampuan ve halı yıkama makineleri ile yıkanmasını sağlamak için Fatih Halı Yıkama hizmetini Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile sunan Fatih Halı Yıkama fabrikamızı tercih edebilirsiniz.

HER HALI YA FARKLI İŞLEM

Fatih Halı Yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınızın başka bir halı ile temas etmeyip tek teker yıkandıklarından emin olabilirsiniz. Bu şekilde farklı bir kişinin halısının kirleri sizin halınıza geçmez. Her bir halı özel muamele görür ve dipleri derinlemesine iyice yıkanır.

İstanbul Fatih Halı Yıkama Fabrikası

Halılarınız için beklentilerinizden daha fazlasını sunacak olan Fatih Halı Yıkama fabrikasının 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80 numaralı telefonlarından bizimle iletişime geçebilir, Fatih Halı Yıkama fabrikamızın halı yıkama ile ilgili sunduğu tüm hizmetleri hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Zaman ve kalite konusunda hassas olan kişiler için hızlı hizmet sunan Fatih Halı Yıkama siz değerli müşterilerinin sorularını yanıtlamak için haftanın yedi günü çağrılarınızı beklemektedir.

Halı Yıkama İşlemi Şu Şekildedir;

Halının Ön Kontrolü

Fatih’te Halı Yıkama fabrikamıza gelen her halı yıkama öncesi detaylı olarak leke ve hasar tespiti için ön kontrolden geçer.

Yıkama İşlemi;

Fatih Halı Yıkama tesisimizde yıkamasını yaptığımız bütün halıları, hassas doğal yapıları zarar görmesin diye yüksek düzeyde korurken, yıkama işleminden en yüksek verimi elde etmek için özel olarak üretilen tamamen organik temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Kurutma İşlemi

En çok tavsiye edilen Fatih Halı Yıkama fabrikası olarak titiz bir çalışmanın ardından yıkaması sona eren halılar özel kurutma odalarımızda kontrollü bir şekilde kurumaya bırakılır. Halıdaki büzülmenin önüne geçmek için halının direncine uygun ısıda kurutulması gerekmektedir. Aksi takdirde uygun ısıda kurutulmayan halılarda toplaşma ve sertleşme meydana gelmektedir.

Memnuniyet ve Para iade garantisi

Fatih Halı Yıkama fabrikamızdan aldığınız tüm hizmetler Sultanahmet Halı Yıkama Fabrikasının yüzde yüz müşteri memnuniyet garantisi altındadır. Kısacası, herhangi bir sebepten ötürü halı yıkama ya da diğer hizmetimizden yüzde yüz olarak memnun kalmaz iseniz Fatih Halı Yıkama firmamızdan almış olduğunuz o hizmeti tekrarlayacağız. Halılarınızı yıkama sonrasında ilk günkü haline getirmedeki üstün başarımızı sizin de test etmenizi istiyoruz. Fatih Halı Yıkama şubesi olarak sizi temin ederiz ki, Fatih’te ve diğer ilçelerdeki halı yıkama fabrikaları arasında bu şekilde yüzde yüz memnuniyet garantisi veren başka bir yıkamacı bulmak neredeyse imkansızdır.

Fatih İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz;

 

Profesyonel olarak hizmet sunan Fatih Halı Yıkama servisimiz ile evinizin görünümünü değiştiriyoruz. Fatih Halı Yıkama fabrikamızda kullandığımız çevre dostu ürünler ve üstün nitelikte sunduğumuz hizmetlerimiz, evinizin iç görünümünü baştan aşağıya değiştirecek.

EN İYİ ADRES: FATİH HALI YIKAMA

2000 yılında faaliyete geçen Sultanahmet Halı Yıkama fabrikaları bünyesinde İstanbul Avrupa Yakası genelinde halı yıkama hizmeti veren Fatih Halı Yıkama firmamız, alanındaki en iyi ekip ve modern sistemleri sayesinde, gerek İstanbul’da gerekse Fatih’te en iyi halı yıkama fabrikalarından biri olma başarısını yakalamıştır. Halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimizde önce sağlığınızı sonra da halılarınızı korumayı ilke eden Fatih Halı Yıkama firmamız, aynı zamanda aynı hassasiyeti doğaya karşı da göstermektedir. Fatih Halı Yıkama, makine halıları, dokuma halılar ve antik halı yıkama konusunda profesyonel bir halı yıkama fabrikasıdır. Halı yıkama uygulamalarında kullandığı gelişmiş teknolojiler ve deneyimli çalışanları ile halı yıkama ihtiyaçlarının ivedilikle karşılanması konusunda en iyi halı yıkama firmasıdır.

HALI YIKAMADA KULLANILAN ÜRÜNLER SAĞLIK AÇISINDAN GÜVENLİ MİDİR?

Evet, halı yıkama işlemlerinde tüketmiş olduğumuz tüm temizlik ürünleri tamamen güvenlidirler. İhtiyaç duyulması durumunda inatçı halı lekelerini çıkarma konusunda bazı güçlü leke çıkarıcıları kullanmaktayız. Fakat bu işlemi uygularken yalnızca zorlu lekelerin üzerine nokta atışı yaparak gerçekleştirmekteyiz. Leke çıkarma işlemi sonrası halıda herhangi bir kimyasal birikinti kalmayacak şekilde iyice durulama yapmaktayız.

Fatih Halı Yıkama fabrikası olarak halı yıkama hizmetlerimizi müşterilerimize mümkün olan en iyi iyi şekilde sunabilmek için ekip olarak büyük bir özen göstermekteyiz. Her halının farklı olduğunu ve farklı türlerde halıların nasıl yıkanacağını çok iyi biliyoruz. Her halıyı cinsine göre özel yıkama teknikleri ve malzemeleri kullanarak yıkıyoruz. Halı yıkama sürecine başlamadan önce bu konuları titizlikle değerlendirir, daha sonra yıkama işlemini başlatırız.

Halı Yıkama Özel Halı Temizleme Yöntemleri

Sultanahmet Halı Yıkama markası altında, Fatih Halı Yıkama olarak sunduğumuz her halı yıkama hizmeti için benzersiz bir deterjan karışımı kullanırız. Evinizin veya ofisinizin halısını, size mümkün olan en yüksek verimi sağlayacak şekilde, en iyi ürünlerle yıkamaktayız. Yıkama süreçlerinde ve aşamalarında halılarınızı da özenle korumaktayız. Halı yıkama şampuanları ve leke çıkarıcıları halıların durumuna göre belirliyoruz. Böylece halı ya da kilimlerinizin zarar görme riski ile karşı karşıya kalmasının önüne geçmekteyiz.

Fatih Halı Yıkama firmamız her müşterisine en iyi şekilde ve güler yüzlü bir hizmet sağlamaktadır. Siz de İstanbul’da profesyonel bir yıkama hizmeti almak ve Fatih Halı Yıkama firmamızın en yüksek kalitede sunduğu halı yıkama, koltuk yıkama, stor ve zebra perde yıkama hizmetlerini denemek istiyorsanız bize 7/24 başvurabilirsiniz.

Halı, Koltuk, Stor ve Zebra Perde Yıkama İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Halı, koltuk yıkama ve perde yıkama hizmetlerini birinci kalitede işçilikle sunan şirketimiz, derinlemesine yaptığı halı yıkama işlemi ile kiri ve lekeleri temizleyip, halınızı eski haline döndüren eşsiz bir halı yıkama hizmeti sunar.

Fatih Halı Yıkama fabrikamızdaki son sistem halı yıkama makinaları ve uzman çalışanlarımız ile sektörde 20 yıllık deneyime sahip, güler yüzlü ve disiplinli servis elemanları ile çalışıyoruz. Fatih Halı Yıkama fabrikamızın halı ekspertizleri ve tüm servis elemanlarımızın fabrikamızı temsil eden hizmetlerinden % 100 memnun kalacağınızı taahhüt ediyoruz.

Fatih Halı Yıkama Fabrikası Telefon Numaraları: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Bizi Twitter’da takip edin: https://twitter.com/fatihhaliyikam

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80