0 212 568 33 80
Anasayfa / Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama 0 212 568 33 80

Güngören halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin sıklıkla sorduğu soruların tamamını yanıtlamanın gayreti içerisindeyiz. Güngören halı yıkama fabrikası olarak, halı yıkama ile alakalı olarak aklınıza takılan birçok soru ve konunun cevabını makalemizde bulabilirsiniz. Halı yıkama ve diğer temizlik gereksinimlerinize ekonomik fiyatları ile çözümler sunan Güngören halı yıkama, size bir telefon kadar yakın. Güngören halı yıkama telefon: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

Güngören halı yıkama fiyatlarımız halı çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. En çok evlerinizde olan halı türlerinin fiyatları ise, makine halısı, Shaggy ve makine yün halısının metre karesi, antik ahlı yıkama, el dokuma halısı yıkama ve diğer Güngören halı yıkama fiyatları hakkında detaylı fiyat listemizi öğrenmek için; Güngören halı yıkama fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Halı Yıkama Servis Hizmetiniz Var mı?

-Halılarınız evinizden teslim alıp sonrasında Güngören halı yıkama yeniden teslim ederken ücretsiz servisimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Halıları Makine ile mi yıkıyorsunuz?

Güngören Halı Yıkama tesisimizde tüm halı yıkma uygulamaları tamamen otomatik makinelerde, el değmeden yapılmaktadır. Öncelikle özel makinemiz ile halılarınızın toz alma işlemi gerçekleştiriliyor. Sonrasında 8 fırçalı makinemiz ile halılarınız yıkanıyor ve sıkılma işlemi gerçekleştiriliyor. Son olarak özel kurutma makinemiz ile halılarınız kurutulup özel alanımızda belirli bir süre bekletilip havalandırıldıktan sonra paketlenerek tarafınız aranarak istemiş olduğunuz saatler içerisinde sizlere Güngören halı yıkama ücretsiz servisimiz ile teslim edilmektedir.

Çevre Dostu Halı Yıkama Şampuanı

Güngören Halı Yıkama fabrikası olarak başta İstanbul’un Batı’ya doğru uzayan en kalabalık ilçelerinden birisi olan Güngören ve yedi tepeli şehir olarak da anılan İstanbul’un Avrupa yakasında yüzlerce bölge ve yüzün üzerinde mahallede bulunan şubelerimizle profesyonel ve anti-bakteriyel halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Sektörümüzde kullandığımız en son ve en gelişmiş ekipmanlar vasıtası ile lekelerin ve halıdaki kokuların derinlemesine temizlenmesini sağlamak için tamamen insana ve doğaya saygılı olan, özel olarak üretilmiş organik temizlik ürünleri kullanıyoruz. Güngören halı yıkama ve diğer şubelerimizden hizmet alan tüm müşterilerimizin ve aile bireylerinin sağlığını korumak için Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı çevre dostu temizlik malzemelerinden başka hiçbir şey kullanmıyoruz.

Garantili Halı Yıkama Hizmeti

Güngören Halı Yıkama fabrikası olarak tek gayemiz, halılarınızın kalitesini korumanın yanı sıra ailenizin ve diğer aile bireylerinin hatta fabrikamızda çalışanın personellerimizin de sağlığını korumaktır. Güngören halı yıkama fabrikamızın garantisi ile adresinizden teslim almış olduğumuz halılarınızı, alıp taze, temiz, lekesiz ve ilk günkü haline getiriyoruz. Yıkama esnasında oluşabilecek tüm risklere karşı (örneğin; kaybolma, çalınma yıpranma) halılarınızı Güngören halı yıkama firması olarak sigortalıyoruz.

Güngören Halı Yıkama Kaç Yıllık Bir Firma?

Güngören halı yıkama olarak, 10 yıldır halı yıkama konusunda hizmet vermekteyiz. Bir çok problemli halı ile uğraştığımız için karşımıza çıkacak birçok sorunu olağan bir şekilde çözebilmekteyiz.

Güngören Halı Yıkama Garanti Veriyor mu?

Güngören halı yıkama fabrikası olarak vermiş olduğumuz hizmette garanti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ticari kardan çok daha önemli olduğunu kabul gören bir firma olarak sizlerin memnuniyeti konusunda hassasiyetimiz çok fazladır.

Çalışma Saatleri Nedir?

Güngören halı yıkama fabrikamız 7 gün pazar dahil açıktır. Güngören halı yıkama servis saatlerimiz 08:00 ile 22:00 arasında devam etmektedir.

Bilgi ve servis talebi için sizi hangi saatlerde arayabiliriz?

Güngören halı yıkama müşteri destek hattımız 7/24 aktiftir. Güngören halı yıkama firmamızı; 0 212 568 33 80 numaralı telefonumuzdan 7/24 istediğiniz saate araya bilir, bilgi ve talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca Güngören halı yıkama WhatsApp numaramız; 0 552 282 33 80 ile de bize ulaşabilirsiniz.

Halı Yıkama Ücretlerini Ne zaman alıyorsunuz?

Güngören halı yıkama ücretlerini halılarınız yıkayıp sizlere teslim edildikten sonra kontrol edip ödemesini yapıyorsunuz. Halılarınızı evinizden alırken ne kadar ödeme yapmanız gerektiği sizlere bildirilecektir. Sultanahmet Halı Yıkama olarak sizlerden gelen soruları yanıtladık. Aynı şekilde sizden gelecek olan farklı sorular doğrultusunda makalemiz güncellenmeye devam edecektir.

Hizmet Bölgelerimiz;

Güngören halı yıkama ihtiyaçlarınızda Güngören halı yıkama fabrikamızı seçerek halınızın uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz! Güngören halı yıkama firması olarak İstanbul Güngören’de sağladığımız benzersiz temizlik hizmetlerimiz şu şekildedir:

• Halı yıkama
• Stor perde yıkama
• Zebra perde yıkama
• Yatak yıkama
• Yerinde koltuk yıkama
• Battaniye&Yorgan yıkama
• Halıfleks yıkama
• Halı kenarı tamiri (Overlok)

Doğru halı seçimi nasıl yapılır?

Ev hanımları tarafından evlerde kullanılan en önemli eşyaların başında şüphesiz halılar yer alıyor. Aynı zamanda en popüler hediyelerin de başında yer alan halılar, kış mevsiminde rahat, konforlu ve sıcak bir yuvanın önemli dekorasyon unsurudur. Durum böyle olunca da doğru halı seçimi de oldukça ciddi bir konudur. Bu yüzden halı seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler sadece halı fiyatları olmamakla beraber, çok daha önemlisi imalatında kullanılan malzeme, uzunluk ve yünlerinin yoğunluğudur.

Kolay Bir Seçim İçin Yanınızda Fotoğraf Bulundurun

Unutmayınız ki, bir halı mağazasına gittiğinizde bir halının fiyatı her zaman o halının çok kaliteli bir halı olduğunu göstermez. Halı seçimi yaparken doğru renkte seçilecek bir halı size sıcaklık, estetik ve daha birçok yönden avantaj sağlayabilir. Halı mağazalarına gittiğinizde yüzlerce stil ve renkteki halı modelleri arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Halı seçiminden önce, halının hangi özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak istediğiniz konusunda bir karar vermelisiniz. Halı seçimi yaparken kendinize şu soruları sorun: Halının serileceği alan büyük mü? Halı dekoratif amaçlı mı, yoksa ihtiyaç doğrultusunda mı kullanılacak? Ayrıca halı seçimi yaparken size yardımcı olabilecek her şeyi yanınıza alın. Örneğin koltuk takımlarınızın ve mobilyalarınızın fotoğrafları ve halının serileceği zeminin boyutlarını yanınızda bulundurun.

Halı Alırken Renk Seçimi

Koyu renkteki halılar büyük ve yüksek tavanlı alanları ihtiyaç duydukları sıcaklığı verirken, açık renkteki halılar alanın daha da büyük görünmesini sağlar. Kırmızı ve sarı tonlarda olan halılar, güneş ışığını yansıtır, bu yüzden kış mevsiminde daha çok tercih edilmelidir. Yazın ise bunun tam tersini yapın: doğal ışık açısından zengin yerlerde yeşil ve mavi tonlarda halıları tercih edin. Halının serilecek alandaki koltukların kumaşlarındaki mutlak renk uyumundan kaçının.

Çocuk Odası İçin Halı Seçimi

Çocuğunuzun odasına halı almayı düşünüyorsanız 2019 halı modelleri ile ilgili araştırma yaparken, çocuk odaları için solgun renkteki halıları seçebilirsiniz. Ayrıca çocukların üzerinde emekleyeceği ve oynayacağı için çocuk odasındaki halıların yumuşak olması son derece önemli bir ayrıntıdır. Bu yüzden çocuk odalarına halı satın alırken halı elyafının kalitesi için mağazadan gerekli bilgiyi mutlaka alın.

Kolay Temizlenmeli

Çocuk odalarında sık sık biberon ve çocuk bezi kazaları yaşandığı için, kolayca lekelenmeyecek bir halı seçilmesi çok önemlidir.

Halı Yıkama Politikası

Güngören halı yıkama fabrikamızda ve İstanbul Avrupa yakasında yer alan diğer şubelerimizdeki hizmetlerimizde kullanmış olduğumuz tüm ürünler tamamen organik ürünler olup, çevre dostudur. Güngören halı yıkama fakrikamızda sunduğumuz tüm hizmetlerde bütün müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en kısa sürede sunmaktayız. 2000 yılından bu yana Güngören halı yıkama olarak, halı temizliği alanında faaliyet gösteren ve binlerce ailenin on binlerce metrekare halısını yıkayan Güngören Halı Yıkama fabrikası, %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Güngören halı yıkama firmamız, Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının güvencesi ile başta Güngören olmak üzere, Zeytinburnu Halı Yıkama ve Fatih Halı Yıkama fabrikaları ile İstanbul Avrupa Yakası halı yıkama sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip, profesyonel çalışanları ve toplamda 1000 metrekare alanda son sistem halı yıkama makinaları ile donatılmış olan bir işletmedir. Güngören halı yıkama firmamızda ayrıca antik halı yıkama ve fiyatlandırma konusunda tespit ve değerlendirme yapan uzman halı ekspertizlerimiz bulunmaktadır.

En İyi Halı Yıkama Hizmeti

Müşterilerimize, Güngören halı yıkama firmamızın üstün hizmet anlayışı ile halı yıkama temizlik sektöründe birçok kategoride en kaliteli hizmetleri, en uygun Güngören halı yıkama fiyatları ile hizmet sağlıyoruz. Bireysel olarak sunduğumuz hizmetler haricinde Güngören halı yıkama olarak kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz. Örnek olarak; resmi kurumlar, oteller, camiler, ilkokullar, liseler, üniversiteler, resmi daireler, kreş/anaokulları ve yaşlı bakım evleri.

Halı, koltuk, stor perde, zebra perde ve yorgan yıkama gibi temizlik ihtiyaçlarınızda haftanın yedi günü Güngören halı yıkama şirketimizi arayabilirsiniz. Güngören halı yıkama fabrikamızın deneyimli halı yıkama uzmanlarından halı ya da kilimleriniz hakkında aklınıza takılan tüm soruları bize haftanın yedi gün yirmi dört saati sorabilirsiniz. İşte Güngören halı yıkama tesisimize ulaşabileceğiniz Güngören halı yıkama fabrikası müşteri hizmetleri telefon numaralarımız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Bizi Facebook‘ta da takip edebilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80