0 212 568 33 80
Anasayfa / Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama

Halkalı halı yıkama fabrikası olarak; siz değerli Halkalı sakinlerine ucuz halı yıkama fiyatlarımızla en iyi halı yıkama hizmetlerini, kaliteli ve profesyonel ekibimizle sunuyoruz.

Halkalı halı yıkama

Halkalı halı yıkama

Kurulduğumuz günden bu yana gerek işçilikten gerek ekonomik fiyat politikamızdan bir an bile olsun taviz vermeden işimizi sürdürmüş olduğumuz bölgedeki müşterilerimizin daima ilk tercihi olan Halkalı halı yıkama firmamız, kısa zamanda diğer rakiplerini açık ara geride bırakmıştır.

 

Halkalı halı yıkama fabrikası, Halkalı, İkitelli, Sefaköy ve Atakent’e sağladığı ücretsiz servis ve profesyonel halı ekspertizleri ile halılarınızı sizin belirttiğiniz saatte kapınızdan alıp zaman kaybetmeden yıkama tesisimize ulaştırır. Halkalı halı yıkama telefon: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Halkalı halı yıkama fabrikamıza gelen halılarınız yıkanmadan önce ayrıntılı bir şekilde incelenip derinlemesine bir yıkama işlemi için tam otomatik makinelerle donatılan yıkama bölümümüze gönderilir.

Halkalı halı yıkama firması garantisi ile; siz değerli müşterilerimiz tarafından onlarca hizmet bölgemizden yalnızca biri olan Halkalı halı yıkama fabrikası olarak; Halkalı‘nın tüm mahallelerinde halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Örnek olarak; Atakent halı yıkama ve İnönü halı yıkama şeklinde birçok ilçe ve mahallede de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halkalı halı yıkama firması ismi ve garantisi ile kilim yıkama, koltuk yıkama, yorgan&battaniye yıkama, stor perde yıkama, antik halı yıkama, el dokuma halısı yıkama ve zebra perde yıkama hizmetlerini de aynı şekilde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Sunmaktayız. Garantili hizmet sunan Halkalı halı yıkama firmasında halılarınız firmamızın güvencesi altındadır.

Sözde Değil Özde Halı Yıkama, Halkalı halı yıkama

Halkalı halı yıkama fabrikası ile derinlemesine ve gerçek halı yıkama!

Halıları düzenli olarak yıkatmak, sizin ve ailenizin sağlığını korumak için çok önemlidir. Kirlenen halıdaki toz ve mantarlar, mikrop ve bakterilerin gelişmesine elverişli ve solunum ve alerjik sorunlara neden olabilir.

Profesyonel halı yıkama

Her halının yıkanması ile ilgili dikkat edilmesi gereken bazı yöntemleri vardır. Her durumda, halı yıkama esnasında halıya zarar vermemek için seçilecek malzeme türünü çok iyi bilmek gereklidir .

Halıyı süpürgeler ve temizlik ürünleri ile kuvvetli bir şekilde ovalamak yerine, günlük olarak sadece elektrikli süpürge ile vakumlanmasını öneriyoruz. Eğer halıya bir şey dökülürse aynı anda yumuşak sabun veya sirke ile silin. Her altı ayda bir fabrikamızla irtibata geçerek, halınızı yıkatmanızı da önemle belirtiyoruz.

Halkalı halı yıkama fabrikamızdan daima birinci sınıf halı temizleme hizmeti alacağınızı önemle belirtiyoruz. Yıkama işleminden önce adresinize gelen servis elemanımız halınızın metresi ve fiyatı hakkında size bilgi verecektir. Fabrikamızda kötü sürprizlere yer yok! doğal olarak endişelenmenize de gerek yok: halı yıkama işleminde uzman olan ustalarımız ve servis elemanlarımızla kusursuz bir yıkama hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Halkalı’da halı yıkama fabrikası mı arıyorsunuz?

Halkalı bölgesinde 20 yıldır profesyonel halı yıkama hizmeti sunan firmamız, %100 memnuniyet garantili olarak yıkama yapıyor. Her ne sebepten dolayı olursa olsun memnun kalmazsanız paranızı son kuruşuna kadar iade ediyoruz. Ya da siz memnun kalana dek o hizmetimizi tekrarlıyoruz. Personelimiz ön incelemede bulunmak ve halılarınızı değerlendirmek için evinize, şirketinize ya da iş yerinize gelir. Halı yıkama konusunda uzman olduğumuz gibi arzu etmeniz durumunda halı yıkama işlemini yerinde de yapabiliriz.

Yıkama işlemini nasıl yapıyor?

Halı yıkama işlemi çok eski zamanlarda elde yapılırdı. Gelişen teknoloji ile beraber insanlar köylerden şehirlere göç etmişler. Gelenek ve göreneklerine bağlı olan Anadolu insanı doğal olarak halısını evinin önünde ya da balkonunda yıkamaktaydı.

Halı yıkama mesleğinin bir sektör haline gelmesi ise 2000’li senelerin başlarında büyük kentlerdeki su kıtlığının meydana gelmesiyle ortaya çıkmıştır. Belediyeler sokakta halı yıkama işlerini yasaklamıştır. Hal böyle olunca da ihtiyaca cevap vermek için halı yıkama fabrikaları çoğunun modern tesisi olmaksızın merdiven altı olarak tabir edilen yerlerde halı yıkama hizmeti vermeye başlamıştır.

Araç yıkama otoparkı olan insanlarda bu işleri yaptılar. Artık günümüzde merdiven altı ya da otoparklarda halı yıkama yapmak isteyenler iş bulamaz hale geldiler. İstanbul Avrupa Yakasında yüzlerce halı yıkama fabrikası Halkalı halı yıkama fabrikası ve diğer şubelerimizi örnek olarak görse de, babadan oğla emanet aldığımız mesleğimize olan saygı ve tutku sonucu sergilediğimiz başarımızı bir türlü yakalayamamıştır.

Modern halı yıkama nasıl yapılır?

Halılar ve kilimler son yıllarda artan birçok halı yıkama fabrikası tarafından temizlenmeye ve yıkanmaya çalışılmakta ama maalesef ki bazen iyi bir yıkama elde edilmekte bazen ise kötü bir yıkama işlemi gerçekleşmektedir. Profesyonel bir halı yıkama halıların derinlemesine temizlenmesi ve bu işin halıya zarar vermeden yapılması işlemine denilir. Halkalı halı yıkama bu konuda uzmanlaşmış ve önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Üstelik birçok müşterimiz de Halkalı halı yıkama tavsiye denildiğinde gönül rahatlığı ile firmamızı dostlarına önermektedir.

Kullanılan halılar belirli bir zaman içerisinde tozlanabilmekte ve tozlanmaya bağlı görseli de etkilenebilmektedir. Halı ya da kilimleriniz hijyen kuralları çerçevesinde yıkama işlemi uygulayan profesyonel bir halı yıkama firması tarafından yılda 2 sefer derinlemesine olacak şekilde yıkanmalıdır. Böylece kilimlerinizin ve halılarınızın desenleri olduğundan çok daha canlı bir hal alıp, aynı zamanda da görsel açıdan son derece şık bir hale bürünecektir.

Halkalı halı yıkama adı ile halı yıkama ve temizlik hususunda daima profesyonel çözümler sunmakta olan firmamız, tüm halı modellerini mümkün olan en kısa zaman zarfında yıkayıp size ilk günkü hali ile teslim etmektedir. Fabrikamızdaki halı yıkama uygulamaları sektörümüzde uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tarafımıza ulaşan halılar önce tozlarından arındırılır ve yıkamaya hazır hale getirilir. Ayrıca halının leke durumu tespit edilir. Eğer halınızda gözle görülen lekeler var ise bu lekelere özel leke çıkarma işlemi uygulanır. Bu işlem neticesinde de halı üzerindeki lekeler kolaylıkla çıkartılır.

Diğer Hizmetlerimiz;

Halkalı halı yıkama fabrikasının siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetler profesyonel halı yıkama, Halkalı koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve ve Halkalı stor perde yıkama, Halkalı zebra perde yıkama.

Halkalı halı yıkama Hakkında;

Halkalı halı yıkama fabrikası; antik halılar, kilimler, koltuk yıkama, stor ve zebra perde yıkama konusunda tamamen uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Sizin için çok değerli olan halılarınızı yıkarken en az sizin kadar dikkatli ve özenli davranıyoruz. Aynı şekilde yıkama işleminde de halı yıkama sektörünün en son teknoloji ve makinelerini kullanıyoruz. Halı tipleri ve materyal içeriğine göre her halı eşsizdir, olması gereken yıkama yönteminin yıkanacak olan halıya uyacak şekilde seçilmesini sağlamak için kendi aramızda sık sık değerlendirmeler yaparız. Yıkama işlemimiz ve diğer müdahalelerimiz halıların sadece üst yüzey kirlerini yıkamakla kalmaz aynı zamanda halıların derinlerine de nüfus eder.

Halkalı’da halı yıkama fabrikaları arasından en iyi halı yıkama hizmeti sunan firmamız, her bir müşterisine aynı kalitede hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Halkalı halı yıkama firması olarak, bölgede faaliyet gösteren restoranlar, oteller, özel şirketler, özel ve devlet okulları ve camilere çok özel fiyatları ile kurumsal halı yıkama hizmeti de sunmaktadır. Kurumsal halı yıkama hizmeti için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sultanahmet Halı Yıkama ve temizlik şirketinin yaklaşık çeyrek asra ulaşan tecrübesi ile tüm hizmetlerini garantili olarak sağlayan fabrikamız, % 100 müşteri memnuniyeti, profesyonellik ve en uygun fiyatları ile Halkalı bölgesinde halı yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve koltuk yıkama ihtiyaçlarınızın tam olarak karşılanacağını garanti eder.

Memnuniyet Garantili Hizmet

-Hizmetlerimizi en uygun halı yıkama fiyatları ile sunuyoruz

-Halı yıkama ve diğer hizmetlerimiz haftanın 7 günü siz değerli Halkalı sakinlerine en kaliteli şekilde sunulmaktadır.

Halkalı halı yıkama firmamızın dahilinde çalışan ve fabrikamızı temsil eden halı yıkama teknisyenlerimizi, müşteri destek temsilcilerimizi ve halı ekpertizlerimiz tamamen sertifikalı olup, profesyonel ve tam eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

-Müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamak için sektörümüzün en modern tekniklerini ve en kaliteli temizlik ürünlerini kullanıyoruz.

-Başta halı yıkama olmak üzere hizmet verdiğimiz diğer hizmetlerimizden şikayet etme olasılığınız neredeyse yok denecek kadar azdır, fakat bir şekilde beklentilerinizi karşılayamadığımızı düşünüyorsanız, hizmet aldığınız tarihten 48 saat sonraya kadar şikayetinizi müşteri destek telefonlarımızdan bize bildirirseniz, almış olduğunuz hizmeti yeniden tekrarlayacağımızı bilmenizi isteriz.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI HALI YIKAMA ŞUBELERİMİZ:

 

Ücretsiz servis hizmeti ile haftanın yedi günü İkitelli, Parseller, Atakent ve Sefaköy’de siz değerli müşterilerimizin halı yıkama ihtiyaçlarında hizmetindedir. İşte İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında en iyi halı yıkama fabrikası olan Halkalı halı yıkama fabrikamıza ulaşabileceğiniz destek telefon numaralarımız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Fatih halı yıkama

Facebook

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Halkalı Halı Yıkama 0212 568 33 80 - Fatih Halı Yıkama Call Now Button