0 212 568 33 80
Anasayfa / Kağıthane Halı Koltuk Yıkama

Kağıthane Halı Koltuk Yıkama

Kağıthane Halı Koltuk Yıkama 0 212 568 33 80

Kağıthane Halı Koltuk Yıkama

Kağıthane Halı Koltuk Yıkama

Kağıthane Halı Koltuk Yıkama ismi ile Kağıthane’de tüm mahalle ve bölgelerde hizmet veren fabrikamız, Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile siz değerli Kağıthanelilere 20 yıldır halı yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, battaniye&yorgan yıkama ve evde, yerinde koltuk yıkama sektöründe hizmet vermektedir. İletişim: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Fabrikamızın hizmetlerini deneyip, hizmet verdiğimiz binlerce mutlu müşterilerimiz arasında yer almak ve aynı zamanda fabrikamızın yüksek kalitede ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, kendi tesisinde günlük 10000 metrekare halı yıkama hacmine sahip olan fabrikamızla irtibata geçebilirsiniz. Halı, kilim yıkama ya da diğer hizmetlerimizi satın aldığınızda gerek zaman, gerekse ekonomik yönden tasarruf ettiğinizi göreceksiniz. Sektörde edindiğimiz 20 yıllık deneyim ve tecrübemizle Kağıthane Sultanahmet Halı Yıkama olarak size %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Kağıthane Sultanahmet Halı Yıkama Halılarınızı Nasıl Yıkıyor?

Evlerinizde kullandığınız halılarınız, hem yaşam alanlarınızın estetik açıdan görünümü hem de içinde yaşayan sevdiklerinizin sağlığı için son derece önem arz etmektedir. Lekeli ve kirli bir halı, önce sağlığınızı ardından da evinizdeki huzur ve neşeyi kaçırır. Ayrıca halı üzerine yerleşen alerjenler ve kirler, solunum güçlüğü çeken aile bireyleri için daha dayanılmaz bir hal alır.

Sözde Değil, Özde Temizlik

Kağıthane’de Halı Yıkama fabrikası denildiğinde ilk akla gelen halı yıkama fabrikası olarak sözde değil, özde halı yıkama hizmeti sunduğumuz tüm müşterilerimizin sağlığı en değer verdiğimiz konuların başında yer almaktadır. Halınızı yıkamadan önce toz alma işleminden ve fiziki incelemeden geçirerek, son sistem halı yıkama makinelerinde tamamen doğaya ve insana zarar vermeyen organik ürünler kullanarak yıkar, düşük ısı teknolojisine sahip sıfır nem içeren özel kurutma odalarında kurutup, son kontrolünü büyük bir titizlikle yapar, adresinize ulaştırırız.

SAĞLIĞINIZI VE ÇEVREYİ KORUYORUZ

Halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimizde özel organik ürünlerle sağlığınızı korurken, aynı zamanda çevreyi de koruyoruz.

FabrikamızAvrupa yakasındaki şubeleri ile ev ve iş yerlerinin tüm temizlik ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanıma sahip ekipman ve personele sahiptir. Halı, yorgan, battaniye, stor perde ve zebra perde yıkama hizmetlerimizde size rakipsiz bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca tüm hizmetlerimizi sunarken %100 memnuniyet garantisi de veriyoruz. Ücretsiz servis hizmeti ile kapınızdan aldığımız halılarınızın cinsi ve değeri ne olursa olsun, teslim aldığımız tüm halılar fabrikamız tarafından sigortalanmaktadır.

Halı yıkama, halı tamiri, profesyonel cihazlarla evde koltuk yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, battaniye&yorgan yıkama ve tül-perde yıkama için gerekli tüm modern ekipmanlara sahibiz. Alanında uzman ekspertizlerimiz, güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile 15 araçtan oluşan filomuz ve İstanbul’un en büyük halı yıkama tesisine sahip olan Kağıthane‘de halı yıkama fabrikası olarak size hizmet etmek için haftanın yedi günü telefonlarınızı bekliyoruz.

Siz de Kağıthane’de halı yıkama fabrikaları arasından yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile konusunda uzman halı ekspertizleri ile binlerce mutlu müşteriye sahip olan yıkama fabrikamızı ve sunduğumuz diğer hizmetlerimizi test etmek ve halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz. Kağıthane Halı Koltuk Yıkama iletişim müşteri destek hattımızdan bize haftanın yedi günü ulaşabilirsiniz. İşte telefon numaralarımız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Kağıthane Halı Koltuk Yıkama Hizmet Bölgelerimiz;

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane Halı Koltuk Yıkama Fabrikası İletişim Telefon: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Fatih halı yıkama

Facebook

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Kağıthane Halı Koltuk Yıkama 0 212 568 33 80 - Fatih Halı Yıkama Call Now Button