0 212 568 33 80
Anasayfa / Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama 0 212 568 33 80

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama olarak; sağlığınıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile tam 20 yıldır Küçükçekmece ve İstanbul Avrupa Yakası’nda halı yıkama, yorgan & battaniye yıkama, koltuk yıkama ve tül-perde yıkama hizmeti veren fabrikamız; sizin ve sevdiklerinizin önce sağlığını sonra da mutluluğunu en az sizin kadar önemsiyor. İletişim: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikası olarak; size halı yıkamanın da ötesinde, evlerinizde kullandığınız halılarınız hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz. Yuvanızın temiz olup olmadığını anlamak istiyorsanız, halınızı kontrol etmeniz yeterlidir.

Eğer halınız temiz ve parlak değilse, ev ne kadar temiz olursa olsun, temizliği göstermez.

Temizlik ve hijyen için halı yıkama işlemi, Küçükçekmece Halı Yıkama gibi profesyonel halı yıkama firmalarınca gerçekleştirilmelidir.

Küçükçekmece Halı Yıkama, halı yıkama ile alakalı, “halınıza herhangi bir hasar vermeden lekeyi çıkarmak için ne gereken işlemin yapılacağını yüzde yüz garanti eder.

Bize göre; halı yıkamada en önemli etken “mutlu müşteri memnuniyeti” dir. Bu misyonla yola çıkarak temizlik ve hijyenin yanı sıra halılarınızı hırsızlık, bozulma ve yangına karşı da sigorta altına almaktayız.. Çünkü işimizi çok seviyoruz.

Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikamıza; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80 numaralı telefon numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece halı yıkama fabrikamıza edeceğiniz bir telefon ile belirttiğiniz adres ve saatte uzman personelimiz tarafından halılarınızın kapınızdan alınmasını ve temizlenerek belirlenen gün ve saatte aynı şekilde kapınıza teslim edilmesini sağlarız.

Halı Yıkama Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

Halıların üzerinde zaman içerisinde bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Dezenfeksiyon ve toz alma işlemi gerekir.

Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikamıza gelen halınız yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında özel tasarlanmış makine ile halı, yüksek çırpma ve titreşime tabi tutulur.

Halılarınız tam otomatik makinelerimizde sırasıyla; yumuşatma, ultraviyole ışın, ozonla hazırlanan solüsyonla derinlemesine yıkama işleminden geçer.

Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra asansörle taşınarak sağlıklı bir ortamda kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra kontrolü yapılan halı paketlenir ve müşteriye servis edilir.

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama olarak Küçükçekmece’de halı yıkama sektöründe en iyi halı yıkama ve Küçükçekmece halı yıkama tavsiye edilen firma olarak, evinizdeki veya işyerinizdeki halılarınızı halı yıkama için üretilen makineler ile temizleyerek ilk günkü haline getiriyoruz. Kuralına uygun yıkanmayan halılar mikroplardan arınmaz. Evinizdeki veya işyerinizdeki halılarınız kullanıldıkları sürece sürekli toz ve kir biriktirirler. Yüzeysel temizlik ile yok edemeyeceğiniz bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar, halılarda yuvalayıp, hızla ürerler.

Halılar özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek ve doğru temizleme maddesi ile yıkanmadığı sürece derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklara, alerjilere yol açar. Her halının yıkama şekli, kullanılan temizleme malzemeleri ve kurutuluş şekli aynı değildir.

Bunlara dikkat edilmez ise halının kullanım ömrü kısalır. Halınızda oluşabilecek çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler kullanılarak tamamen sağlıklı olarak temizlenir. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiçbir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır ve hazır olduğu zaman evinize teslim edilir.

Evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler halılarınızda biriken kirleri tam anlamıyla temizleyemez. Sadece yüzeysel olarak temizlenmesini sağlar. Küçükçekmece Halı Yıkama şirketimizde yıkanan halılarınız değerlerini yitirmeden, halıya uygun şampuan kullanılarak, en iyi şekilde yıkanmakta ve ayrıca renklerini yeniden geri kazanmakta, orijinal parlaklıklarına kavuşmaktadır. Yıkama esnasında yumuşak fırçalı makineler kullanıyoruz. Özel şampuanlarımız ile adeta halılarınıza bakım yaparak temizliyoruz ve ilk günkü haline getiriyoruz.

Küçükçekmece Halı Yıkama

Halı Yıkama 1. Aşama: Öncelikli olarak yıkanacak olan halı cinsi incelenir ve halının yapısına uygun şampuan seçilir.

Halı Yıkama 2. Aşama: Halınızı yıkamadan önce ağır kir ve tozlar var ise leke çıkarma ve temizleme işlemi yapılır.

Halı Yıkama 3. Aşama: Yıkama yapılacak halı önce duru su ile ıslatılır. Daha sonra tüm halı şampuanlı su serpilerek ıslatılır. Halının şampuanı emmesini bekledikten sonra, hassas fırçalar yardımıyla kumaş yüzey fırçalanarak birikmiş olan kirlerden ve mikroplardan arındırılır.

Halı Yıkama 4. Aşama: Yıkama yapılan halı üzerinde bulunan lekelerin tespiti yapılarak, lekenin cinsine göre leke çıkarıcı kimyasallar seçilir. Gereken fırçalama yapılarak lekeler çıkarılır.

Halı Yıkama 5. Aşama: Halı yıkamanın bu son aşamasında, halının bütün yüzeyi, duru su ile durulanarak leke çıkarmak için kullanılan kimyasallardan tamamıyla arındırılır. Sıkma makinesi ile halı sıkılır ve kurumaya bırakılır.

KÜÇÜKÇEKMECE HALI YIKAMA BÖLGELERİMİZ;

 

Halı yıkama ve temizlik sektöründe edindiğimiz 20 yılı aşkın tecrübemizle, Küçükçekmece’de binlerce ailenin halılarını en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlarımızla yıkıyoruz. Ayıca çok yakında Beylikdüzü halı yıkama servisi ile de seiz değerli müşterilerimizi en iyi halı temizliği ile buluşturacağız. Halı yıkama, evde koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmetlerimizi denemek ve memnun kalmak için Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikası İletişim Telefon Numararlarımız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Fatih halı yıkama

Facebook

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Küçükçekmece Halı Yıkama 0 212 568 33 80 - Fatih Halı Yıkama Call Now Button