0 212 568 33 80
Anasayfa / Yenibosna Halı Yıkama

Yenibosna Halı Yıkama

Yenibosna Halı Yıkama Çobançeşme

Yenibosna Halı Yıkama, 2000 yılında İstanbul’da Sultanahmet Halı Yıkama adı altında uzun yıllar hizmet vermiş olan ve sektörde saygın, işinin ehli bir ekip ile profesyonel halı ve koltuk temizliği hizmeti sunmak amacı ile faaliyete geçmiştir. Günümüz itibari ile 1000 m2 kapalı alanda 50 personel ve 15 servis aracı ile Yenibosna ve Çobançeşme Halı Yıkama olarak, temizlik sektöründe en iyi hizmet sunan Yenibosna Halı Yıkama fabrikası markası ile temizlik alanındaki faaliyetlerini sürdürmektedir. İletişim: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Yenibosna Halı Yıkama Çobançeşme

Yenibosna Halı Yıkama Çobançeşme

24 Saat Ücretsiz Yenibosna Halı Yıkama Servisi

Kirlenen halılarınız Yenibosna Halı Yıkama ücretsiz servislerimizle adresinizden teslim alınıp, yıkaması yapıldıktan sonra aynı şekilde ücretsiz servis aracımız ile sizin belirtmiş olduğunuz gün ve saatte evinize ulaştırılır. Yenibosna Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılarınızın son sistem yıkma makinelerimizde derinlemesine yıkanarak, yapılan bu yıkama işlemi sonrasında elde edilen gerçek temizliğin uzun süre sürmesini garanti ediyoruz.

Yenibosna Halı Yıkama Aşamaları

*Halılarınız ücretsiz evinizden alınıp evinize teslim edilmektedir.
*Halılarınız hırsızlık ve yangına karşı da sigortalanmaktadır.
*Cami, okul ve toplu işlerinizde %20 indirim uygulanmaktadır.
*Duvardan Duvara Halılarınız Yerinde Yıkanır.
*Orjinal Renginde Hem de Ücretsiz! Overlok Yapılır.

Fabrikamızda halılarınızı yıkamak için uyguladığımız işlemler şu şekildedir:

Halı analizi

Ustalarımız halınız için doğru yıkama yöntemini belirlemek için halılarınızı dikkatli ve detaylı bir şekilde inceler.

Toz Alma

Yenibosna Halı Yıkama tesisimizde halınız yıkanmaya başlamadan önce toz, saç, evcil hayvan tüylerinden arındırılır.

Uygun yıkama seçimi

Yıkama, halıyı su ile iyice emdirerek, ardından özel deterjan ve antibakteriyel yöntemler uygulayarak başlar. Çamaşır suyu veya beyazlatıcı maddeler içermeyen ve halı renklerine zarar vermeyen organik deterjanları kullanıyoruz. Bu şekilde halının gerçek renkleri de canlanmaktadır.

Ön durulama

Yenibosna Halı Yıkama firmamızın deneyimli ustaları tarafından yapılan halı yıkama işleminden sonra, ön durulama aşaması, halıda kalan deterjanı çıkarmak için çeşme suyu kaynaklı durulama işlemi ile gerçekleştirilir.

Son durulama ve sıkma

Halı ilk durulama işlemi için içindeki suyu almak maksatı ile santrifüj sürecinden dikkatli bir şekilde sıkma ve ardından su ile yapılan santrifüj makinesına yerleştirilir. Daha sonra, halı özel kurutma odalarımızda kurumaya bırakılmaktadır.

Teslimat

Kuruma işlemi de başarı ile gerçekleştikten sonra evinize teslim edilecek olan temizlenmiş halının kalite kontrolü ve ambalajı ile yapılır. Ardından sizinle temasa geçilerek, belirtiğiniz gün ve saatte halınız ilk günkü hali ile Yenibosna Halı Yıkama fabrikasının ücretsiz servis hizmeti ile kapınıza ulaştırılır.

LEKE ÇIKARMA GARANTİSİ

Halıdaki, kir, pas ve lekeleri halıdan çıkarmayı garanti ediyoruz. Önce halınızdaki lekeleri leke tespitinin yapıldığı ön işlemden geçiririz ve çoğu lekeleri bu ilk işlemde çıkarırken, çıkması zaman alacak olan lekeler konusunda da siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Yenibosna Halı Yıkama ve koltuk yıkama, faaliyete geçtiği zamandan bu yana halı yıkama, koltuk ve battaniye yıkama işleminin profesyonel bir hizmet olması gerektiğinin farkındalığı ile 10 yıldır Yenibosna‘da ikamet eden ev hanımlarına gerçek temizlik hizmeti sunuyor. Bu doğrultuda gerek ekibi gerekse ekipmanlarını bu yönde yenilemiş ve geliştirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Sektörde sıkça görülen aynı tesis içinde hem halı hem de oto yıkanması yada hijyenik olmayan ortamlarda, insan sağlığına zarar verebilecek temizlik ürünleri ile halıların temizlenmesi gibi durumlara Yenibosna Halı Yıkama fabrikası da dahil olmak üzere İstanbul Avrupa Yakasında hizmet verdiğimiz tüm şubelerimizde rastlanması imkansızdır.

En Çok Tavsiye Edilen Firma

Yenibosna‘da ikamet eden değerli ev hanımlarının lezzetli çay sohbetlerinde halı yıkama söz konusu olduğunda, Yenibosna Halı Yıkama fabrikaları arasında ilk akla gelen ve gönül rahatlığı ile tavsiye edilen bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu da başta Yenibosna Halı Yıkama şubemiz çalışanları olmak üzere diğer şubelerimizdeki personelimizi de büyük ölçüde motive etmektedir.

Yenibosna Halı Yıkama firmamız her müşterisine ücretsiz servis hizmeti ile halı ve kilim yıkama hizmetini müşteri memnuniyetini esas alarak sunar. Ürünlerinizi istediğiniz yerden alır veya yerinde koltuk yıkama hizmeti sunar. Yenibosna Halı Yıkama şirketimiz bu bilinçle antik, dokuma ve makine halılarınızı ve her türlü halı ve kilimlerinizi Yenibosna Halı Yıkama fabrikamızda hijyenik bir ortamda modern makineler ve özel ekipmanlar kullanarak yıkar.

Alerjik Hastalıklara Dikkat!

Uzmanlarca yapılan araştırmalara göre sadece insanın bedeninden günde yaklaşık 1-3 gram deri döküldüğü, ortalama büyüklükte bir evde yılda 4 kg. toz oluştuğu bu tozların birçok alerjik hastalıklara yol açtığı tespit edilmiştir. Bir başka araştırma sonucunda alerjiyi tetikleyecek miktarda tozun toplandığı yerin evlerde kullanılan halıların olduğu belirlenmiştir. Araştırmacılar neredeyse tüm evlerde bulunan akarların önemli bir alerjen tetikleyicisi olduğu konusunda hem fikir olmuşlardır.

Bu alerjen üreticileri sıcağı ve nemi sever. Halıların üstündeki tüylü kısımdan çok sert olan tabandaki kısıma kaçmayı tercih ederler. Kullandığınız halılarınızı her hafta normal, ayda bir de yoğun temizlik yapın, yılda en az bir kere ise Yenibosna Halı Yıkama fabrikamız gibi, profesyonel bir firmaya başvurun demektedirler. Bu araştırma sonuçlarından da anlaşılacağı üzere, halıların sağlık yönünden potansiyel bir tehlike olarak hayatınızdan çıkarılması için profesyonel olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Son yıllarda profesyonel halı yıkama şirketlerinin yanında para kazanmak adına oto yıkama servisleri bu işe başlamışlardır. Sektörde bilgisi bulunmayan bu tür iş yerleri, gayri sıhhi şartlarda, bilinçsizce verdikleri hizmetle tüketiciyi zor durumda bırakmaktadır. Bunun yanı  sıra tüm bilgiye, ekipmana ve donanıma sahip olan profesyonel halı yıkama firmalarına da bakış açısını olumsuz yönde etkilemektedir.

Halı, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve koltuk yıkama hizmeti için; Yenibosna Halı Yıkama Çobançeşme halı yıkama fabrikası Telefon: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Facebook

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Yenibosna Halı Yıkama 0 212 568 33 80 Çobançeşme - Fatih Halı Yıkama Call Now Button