0 212 568 33 80
Anasayfa / Fatih Halı Yıkama Fiyatları Şok Ediyor!

Fatih Halı Yıkama Fiyatları Şok Ediyor!

Fatih Halı Yıkama Fiyatları İndirdi!..

Fatih Halı Yıkama fiyatları ile Fatih’te en iyi halı yıkama fabrikası olan Sultanahmet Halı Yıkama’dan ev hanımlarına müjde! Fatih Halı Yıkama ve Sultanahmet Halı Yıkama fabrikalarının geleneksel hale getirdiği halı yıkama indirim kampanyaları fırsatları İstanbul Avrupa yakasında, bayram sonuna kadar geçerli olacaktır. Halı yıkama indirim kampanyaları fırsatları kampanya müşteri hizmetleri: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Fatih Halı Yıkama Fiyatları

İstanbul’un en iyi halı yıkama Fabrikası Fatih Halı Yıkama ve Sultanahmet Halı Yıkama fabrikalarının inanılmaz Fatih Sultanahmet Halı Yıkama fiyatları ile sunduğu geleneksel halı yıkama indirim kampanyaları fırsatları başladı. Fatih Halı Yıkama fabrikası da dahil Sultanahmet Halı Yıkama fabrikalarının İstanbul Avrupa Yakasındaki tüm şubelerinde geçerli halı yıkama indirim kampanyaları fırsatları başladı.

Fatih Halı Yıkama ve Sultanahmet Halı Yıkama işbirliği ile İstanbul Avrupa Yakasında sunulan halı yıkama tüm temizlik hizmetlerinin bayram sonuna kadar %30 indirimli fiyatları ile sunulduğu halı yıkama indirim kampanyaları fırsatları kampanyası kapsamındaki halı yıkama ücretleri, koltuk yıkama fiyatları ve stor perde yıkama fiyatları şu şekildedir:

İşte Fatih Sultanahmet Halı Yıkama Fiyatları

Fatih Halı Yıkama Bayram Kampanyası Fiyatları
HİZMET CİNSİ FİYATI
MAKİNE HALISI YIKAMA: 5 TL/m2
HALIFLEX  YIKAMA: 5 TL/m2
MAKİNE YÜN HALISI: 6 TL/m2
AKRİLİK HALI YIKAMA: 6  TL/m2
MAKİNE NEPAL HALI: 6 TL /m2
SHAGGY HALI YIKAMA: 6 TL/m2
SİMLİ,BEYAZ,OYMALI: 6 TL /m2
DOKUMA SHAGGY HALI: 10 TL/m2
EL DOKUMA YEREL HALI: 10 TL/m2
EL DOKUMA NEPAL HALI: 10 TL/m2
ÇİN HALISI YIKAMA: 15 TL/m2
İPEK HALI YIKAMA: 20 TL/m2
KOLTUK TAKIMI YIKAMA: 130 TL
ÇEKYAT YIKAMA: 50 TL
BATTANİYE YIKAMA: 30 TL
YORGAN YIKAMA: 30 TL
STOR PERDE YIKAMA: 8 TL/ m2
OVERLOK: 5  TL/m

Fatih Halı Yıkama fabrikası olarak; yaza özel fiyatları ile Fatih’te birinci sınıf hizmet sunan firmamıza ulaşın, fırsattan faydalanın. Sultanahmet Halı Yıkama fabrikasının halı yıkama indirim kampanyaları, fırsatları, halı yıkama bayram kampanyaları ve bayram indirimlerinin geçerli olduğu şubeler:

 

%30 İndirim

Not: Fatih Sultanahmet Halı Yıkama fabrikası olarak %30 indirimli halı yıkama fiyatları ile başlattığımız yaz kampanyamız tüm şubelerimizde geçerli olup, sunduğumuz indirim kampanyaları fırsatları bayram sonuna kadar devam edecektir. Yoğunluktan etkilenmeden Ramazan Bayramı’na özel sunulan ekonomik Fatih Sultanahmet Halı Yıkama fabrikası indirimli halı yıkama ücretleri ile siz de yaza merhaba deyin. Diğer temizlik hizmetlerinin indirimli fırsatlarından yararlanmak için Fatih halı yıkama müşteri hizmetlerini arayabilir, sunulan tüm temizlik hizmetlerinde %30’a varan indirimlerle bayram temizliği ile alakalı ihtiyaçlarınızı ekonomik bir şekilde giderebilirsiniz. Halı yıkama indirim kampanyaları fırsatları 2018.

Sultanahmet Halı Yıkama Fabrikası
Müşteri Hizmetleri: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80
Facebook.com/sultanahmethaliyikama
Instagram.com/sultanahmethaliyikama
Twitter.com/sultanahmethali

Fatih Halı Yıkama bir Sultanahmet Halı Yıkama kuruluşudur. Halı yıkama indirim kampanyaları fırsatları 2019

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Fatih Halı Yıkama Fiyatları Şok Ediyor! Call Now Button