0 212 568 33 80
Anasayfa / Fatih Halı Yıkama Yılbaşı kampanyası

Fatih Halı Yıkama Yılbaşı kampanyası

Yılbaşı Kampanyası

Fatih Halı Yıkama Sultanahmet Halı Yıkama güvencesiyle siz değerli Fatihlilere en kaliteli şekilde, Fatih halı yıkama hizmetlerini sunuyor.

Fatih Halı Yıkama, kaliteli ve sorunsuz halı yıkama hizmetlerini dünyanın en son teknolojisine sahip tesislerinde, yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli Fatihli ev hanımlarına sunuyor. Kurulduğu günden itibaren 1. Kalitede halı yıkama hizmeti sunan Fatih halı yıkama fabrikası, Fatih’te ikamet eden ve halı yıkama ihtiyacı olan müşterilerine en kaliteli ve hijyenik halı yıkama hizmeti veriyor.

Halı yıkama hizmeti ile yıkatmak istediğiniz halılarınızı 1. kalite organik halı yıkama şampuanları ve en kaliteli halı yıkama makineleri ile yıkatmak için hemen Fatih halı yıkama fabrikasına ulaşarak uygun fiyat teklifleri hakkında bilgi sahibi olun.

Fatih Halı Yıkama, Fatih’in en büyük halı yıkama fabrikası olarak 20 yıldır İstanbul‘da hizmet vermektedir. Tam Otomatik ekipmanlarla el değmeden halı, el dokuma halıları, nepal, step, kilim, stor perde, zebra perde, battaniye ve yorganları itinalı bir şekilde yıkıyor.

Fatih Halı Yıkama, halılarınızı adresinizden alıp, yıkama tesisimize getirip tam otomatik makinelerde cinsine göre organik ürünler kullanarak yıkar. Halılar paketlenmek üzere kurutma alanlarından tek tek toplanarak kalite kontrol işlemine tabi tutulur. Kalite kontrol departmanında bir kez daha kontrol edilerek paketleme işleminin ardından adresinize teslim edilir.

Fatih Halı Yıkama Kimdir?

Fatih’te tüm mahallelere ücretsiz servis ağıyla halı, koltuk, battaniye ve yorgan yıkama hizmeti sunan Fatih halı yıkama 2000 yılınca Fatih’te ilk halı yıkama fabrikasını faaliyete geçirerek, Fatih bölgesinde halı yıkama hizmeti vermeye başladı. Birçok firmanın vermediği leke çıkarma garantisini tüm hizmetlerinde vererek halı yıkama sektörüne farklı bir anlayış getirdi.

Fatih halı yıkama fabrikası olarak bir diğer ayrıcalığımız da; kullanmış olduğumuz organik deterjan ve leke çıkarıcıların özellikleridir. Leke çıkarıcı olarak organik ve doğal olan, kimyasal atık içermeyen, dünyada bir hayli söz sahibi olan bir markanın leke çıkartıcısını kullanıyoruz. Kullandığımız leke çıkarıcıların asla halı ve koltuklarınıza zarar vermediğini size garanti ediyoruz. Hatta kirli suları ağaçların köklerine döktüğümüzde vitamin niteliğinde olan ürünlerimizin ağaçları canlandırdığına da şahit olduk. Özellikle hassas halı ve koltuk yüzeylerinde inceltmeden leke çıkarma özelliği olan bu ürünle halılar ve koltuklar sanki yeni alınmış gibi tertemiz olurken, aynı zamanda antibakteriyel özelliği nedeniyle bakterilere karşı da mücadele veriyor.

Siz de Fatih Halı Yıkama fabrikasının yılbaşına özel sunduğu rakipsiz fiyatları ile halılarınızı derinlemesine yıkatmak istiyorsanız kısa süreli kampanyamızdan faydalanmak için bizimle irtibata geçin. İşte bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Fatih Halı Yıkama Yılbaşı kampanyası - Fatih Halı Yıkama Call Now Button