0 212 568 33 80
Anasayfa / Antika Halı Yıkama

Antika Halı Yıkama

Antika Halı Yıkama İstanbul

Antika Halı Yıkama İstanbul

Antika Halı Yıkama hizmetimizle de siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sultanahmet Halı Yıkama firması olarak halı çeşitleri arasında en değerli halı modelleri arasında yer alan antik halıların yıkamasını uzman halı ekspertizi gözetiminde profesyonel ve garantili bir şekilde yapmaktayız. Antik halıların yıkaması diğer halı modellerine nazaran oldukça zor olduğundan ötürü yıkama esnasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Fabrikamızda profesyonel ekibimiz tarafından antik halı yıkama için gereken hassasiyet fazlasıyla gösterilmektedir. Antik halı yıkama fiyatları da fabrikamızda müşteri bütçesine göre oldukça uygundur. Antik halıların dokusu hassas olduğundan dolayı yıkamasında kullanılacak olan deterjanlara da dikkat edilmelidir. Kaliteli deterjanların kullanılması gerekmektedir.

Antik Halı Yıkama Hizmeti

Antika halı yıkama İstanbul dahilinde hizmet veren halı yıkama fabrikamızda daima müşteri memnuniyeti ön planda olduğundan ötürü en kaliteli yıkama hizmeti sunulmaktadır. Antik halı modelleri yapı gereği çok hassas olduğundan dolayı yıkamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Halı yıkama fabrikamızda çalışan elemanlarımız antik halılarınızı kısa sürede en iyi herhangi bir zarar vermeden yıkamaktadır. Antik halı modellerinin yıkaması için son teknoloji halı yıkama makineleri da firmamızda kullanılmaktadır. Evde halı yıkaması oldukça zor olduğundan dolayı firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir. Evde halı yıkama ile halılarınız iyi bir şekilde temizlenememektedir. Bu nedenle firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Antik Halı Yıkama Fiyatları

Antika halı modelleri yıkaması oldukça zor olan halılar arasında yer aldığından dolayı halı yıkama fiyatında da değişiklik meydana gelmektedir. Antik halı modellerinin yıkaması oldukça zor ve zahmetli olduğundan dolayı fiyatı müşteri bütçesine göre biraz pahalı gelmektedir. Fakat kaliteli hizmet veren Sultanahmet Halı Yıkama olarak müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla en uygun fiyata halı yıkaması yapmaktayız. Halı yıkama fiyatları halının büyüklüğüne göre de değişiklik göstermektedir. Fabrikamızda antik halı yıkama hizmeti profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede verilmektedir.

Antik Halıların Yıkamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antik halılar yapısı gereği oldukça hassas olduğundan dolayı yıkama sırasında halıların yıpranmaması için dikkat edilmesi gerekmektedir. Antik halı yıkama esnasında halının kullanışlı yapısına zarar verecek herhangi bir kimyasal içerikli madde kullanmamaya da dikkat edilmelidir. Halıların yıkama sonrasında koku yapmaması için kurutma işleminin de iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Sultanahmet Halı Yıkama olarak sunmuş olduğumuz sigortalı halı yıkama hizmetlerinden faydalanmak için bizi; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80 numaralı müşteri destek hattı telefonlarımızdan haftanın yedi günü arayabilirsiniz.

Antik Halı Yıkama Ekpertiz Hizmetleri İçin Bizi Arayınız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80