0 212 568 33 80
Anasayfa / Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Sultanahmet Halı Yıkama olarak; İstanbul’un Avrupa Yakası‘ndaki tüm ilçe ve mahallelerde profesyonel halı yıkama, battaniye&yorgan yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, yerinde ve evde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Sultanahmet Halı Yıkama’nın 20 yıllık deneyimi ile Fatih Halı Yıkama olarak; müşteri memnuniyetini en ön sırada tutmamızdan dolayı hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz tarafından da takdir ediliyor. Halı yıkama tavsiye denildiğinde Sultanahmet Halı Yıkama fabrikası olarak ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yıkamasını yaptığımız İpek halılar, Hindistan el dokuma halıları ve İran halıları gibi birçok antik halılar, fabrikamızda sigortalı olarak yıkanmaktadır.

Daima En Uygun Halı Yıkama Fiyatları

Mümkün olan en uygun fiyatları ile üstün ve kaliteli temizliği sağlıyoruz ve müşterilerimiz tarafından tavsiye edilen bir firmayız. Halı temizleme, döşemelik temizlik ve geniş alan halısı temizlik hizmetlerimiz, özel yöntemimiz ve deneyimli temizlik ustalarımızla halılarınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

Özel ve organik temizlik ürünleri kullanarak sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde halı, kilim ve yolluklarınız ilk günkü kokusunu alacağından ve daha uzun süre temiz kalmaya devam edebildiğinizden emin olmak için ihtiyacınız derinlemesine yıkama yapıyoruz.

LEKE ÇIKARMA

Aynı zamanda halılarınızdaki çıkmayan lekelerin ön yıkamasını ve lekeden arındırılmasını da garantili olarak yapıyoruz. Halının tüm renklerini canlı ve parlak bir hale getirmek için özel ürünler kullanıyoruz.

El Dokuma Halısı Yıkama

Büyük bir sabır, günlerce harcanan emek ve göz nuru dökülerek ilmek ilmek dokunan el dokuma halıların dokuma işlemi tahtadan yapılan bir tezgah üzerinde gerçekleşmektedir. Onlarca çeşit renge sahip iplik çeşitleri kullanılan el dokuma halısı temizlik işlemini de aynı şekilde sigortalı olarak yapmaktayız. Ücretsiz halı yıkama servisi ile kaliteli ve hijyenik halı yıkama için bizi arayabilirsiniz.

Firmamız İstanbul Avrupa Yakası’nın tüm bölgelerinde ücretsiz servis ve deneyimli personellerimizle hizmet vermektedir. Aşağıda yazılı şube numaralarımızdan bizi arayın ve müşteri temsilcilerimizden sorularınızı cevap alın. Ya da size uygun randevuyu programlamanıza yardımcı olalım. Müşteri hizmetleri iletişim telefon numaramız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Yıkadığımız Halı Çeşitleri ve Modelleri;

 

Şubelerimiz:

 

Sunduğumuz kaliteli halı temizliği hizmetlerinden gurur duyuyoruz ve sizin de binlerce mutlu müşterimizden biri olacağınızdan eminiz. Telefon: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Facebook

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Halı Yıkama - Fatih Halı Yıkama Call Now Button