0 212 568 33 80
Anasayfa / Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetlerimizle de yanınızdayız. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasının tüm ilçelerine servisimiz vardır. Sultanahmet Halı Yıkama güvencesi ile evde koltuk yıkama hizmetimizi İstanbul’da en ucuz fiyatları ile sunmaktayız.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

 

Koltuk temizliğ bizim için en önem verdiğimiz bir iştir. Öncelikle yüksek emiş gücüne sahip makinalarımızla vakumlanarak tozlarından ayrıştırılan koltuklarınızın kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Ardından yıkama işlemi başlar.

Öncelikle koltuğa özel karışımlı su püskürtülür. Tamamen ıslatılan koltuğunuz yıkamadan önce bir süre bekletilir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel formülümüz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki aşama ise bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür.

Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslığa sahip fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey ‘Extraction’ yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Firmamızda görev yapan ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Hijyenik Koltuk Yıkama

Koltuk temizleme konusunda uzman ekibimiz görevini yerine getirmiştir. Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz.

Sultanahmet Halı Yıkama olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin ve sevdiklerinin sağlığıdır. Bunun için de müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir. Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir. Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır. Sultanahmet Halı Yıkama ve Fatih halı yıkama güvencesi ile sunduğumuz koltuk temizliği ile ilgili hizmetlerimizi denemek ve memnun kalmak için firmamız sizden gelecek taleplere ivedilikle yanıt verecektir. Fatih halı yıkama ve İstanbul koltuk yıkama talepleriniz için müşteri hizmetleri telefon: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

Facebook

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Koltuk Yıkama Evde Yerinde Koltuk Yıkama İstanbul - Fatih Halı Yıkama Call Now Button