0 212 568 33 80
Anasayfa / Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama hizmeti ile de size kolaylık sağlıyoruz. Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz aksesuarlarından olan stor perde modelleri, son zamanlarda oldukça moda olmuş durumdadır. Gerek kulanım kolaylığı gerek pratikliği ile yuvamızın estetik görünümüne de değer katmaktadır. Birbirinden şık ve sade çeşitleri ile stor perdelerin temizliği ise normal perdelere göre daha zordur. Daha zahmetlidir. Kırışmamasına özen gösterilmelidir.

Diğer perde türleri gibi çamaşır makinelerinde yıkanamayan storların yıkanmasında oldukça dikkatli olunmalıdır. Evinizi güzelleştirmek için seçtiğiniz perdelerin yıkama işlemleri itina ile yapılması gereken bir konudur. Aksi halde geri dönülemez problemler yaşanabilmektedir. Büyük çoğunluğu ev hanımlarından oluşan müşteri portföyümüzden edindiğimiz geri bildirimler sonucu ev işlerinde en yorucu temizliğin stor yıkama olduğunu görüyoruz. Halı yıkama fabrikamıza ilave olarak kurduğumuz tesisimizde, tam otomatik stor yıkama makinası kullanarak yaptığımız yıkama işlemi ile stor perde temizliği gibi yorucu ev işlerine son veriyoruz. Sultanahmet Halı Yıkama olarak stor yıkama hizmetimiz ile de siz değerli ev hanımlarının ev işlerindeki yükünü azaltmayı hedefliyoruz. Stor yıkama fiyatları ve hizmetlerimizle ilgili bizi arayabilirsiniz.

Sultanahmet Halı Yıkama fabrikası olarak halı yıkama sektöründe sahip olduğumuz engin birikimimizle siz değerli ev hanımlarını evde stor perde yıkama gibi bir hayli zahmetli ve profesyonel bir temizlik şirketine yıkatmaya oranla da pahalıya mal olan stor perde yıkama evde ya da fabrikamızda tam otomatik makinelerde yapılmaktadır. Fabrikamız, İstanbul’da en uygun halı yıkama fiyatları ile siz müşterilerinin bütçesini korurken, stor perde yıkama fiyatları ile de aile bütçenize katkı sağlıyor.

Stor Perde Nedir?

Stor perde, özel kumaşın bir mekanizma vasıtası ile üstte bölümde yer alan boruya sarılarak hareket etmesiyle aşağı ve yukarı olacak şekilde çalışan modern bir perde çeşididir. Uygulanacak olan pencerenin ölçüsüne uyacak şekilde kesilen özel stor perde kumaşları, yukarı bölümdeki alüminyum boruya monte edilir.

Stor perdeler genellikle tek parçadan oluşur ve güneşi engellemek amacı ile kullanılır. Bir başka örnekle de stor perdeler eskiden kullanılan güneşlik perdelerin yerine kullanılmaktadır. Güneşin içeriye girmesini engelleyen karartma stor perdeler de piyasada son derece yaygın şekilde satılmaktadır.

Stor Perde Yıkama Bölgelerimiz;

 

Siz de beğenerek almış olduğunuz perdelerinizin temizliği ve bakımı için rakipsiz fiyatlarımız ve en kaliteli stor perde yıkama hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. Stor perde yıkama destek hattı telefon numaralarımız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Stor Perde Yıkama - Fatih Halı Yıkama Call Now Button