0 212 568 33 80
Anasayfa / Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama işleminde kesinlikle atık su atık kullanmıyoruz. Zebra Yıkama ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizin bize ulaşmasının ardından işinde deneyimli personellerimiz adresinizden perdelerinizi söker ve markalama işlemini yapar. Zebra perdeleriniz 1 gece kolada bekletildikten sonra kolalanmış perdeleriniz ekiplerimiz tarafından kapalı alanda bol su ve şampuan ile yıkanır. Kuruma işlemi sonrasında paketleme işlemi yapılır. Bilginiz dahilinde Zebra perdeleriniz 8 saat içinde adresinizden alındığı yere getirilip montaj edilir. Teslimat süremiz en fazla 3 gündür. Zebra perdelerde çift kat olması ve montajındaki zorluklar dolayısıyla yıkamaları çok güç perdelerdir. bu sebepten müşterilerimizin zebra yıkama konusunda uzman ve profesyonel bir hizmet alması gerekmektedir.

Siz de zebra perde kullanıyorsanız evinizde ya da iş yeriniz de bize danışmadan kesinlikle zebra yıkama işlemi yaptırmayın. Sunduğumuz zebra perde yıkama fiyatları avantajı ve kaliteli bir hizmetle zebra perdeleriniz garantili bir şekilde yıkanmaktadır.

Sektöründe uzun senelerdir sizlere zebra perde yıkama konusunda profesyonel şekilde hizmet sunan firmamız, şimdi yepyeni bir kampanya ve garantili olarak zebra perdelerinizi yıkamaktadır. Zebra yıkama hizmeti almak istiyorsanız bir telefonunuz yeterli olacaktır. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız; 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80