0 212 568 33 80
Anasayfa / Halıdan Kahve Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıdan Kahve Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıdan Kahve Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıdan kahve lekesi nasıl çıkar en çok yanıt arayan soruların başında geliyor. Bununla birlikte günlük yaşamda sık rastlanılan durumlardan biri de halı, koltuk, perde gibi eşyalar üzerinde oluşan lekelerdir. Bu lekelerden biri de kahve lekesi olmakla birlikte; halıya dökülen kahve lekesi nasıl çıkar soruna verilen cevaplar merak konusudur. Zira içerisinde bulunan etken maddeler sebebi ile kahve lekesi en zorlu lekeler arasında kabul edilir ve özellikle hemen temizlenmesi gerekir. Fakat bazı uygulamalar, temizlik malzemeleri ve doğal ürünler kullanarak da kahve lekesinin çıkarılması mümkündür. Peki halıya dökülen kahve lekesini çıkarmak için hangi işlemlerin uygulanması ve hangi adımların izlenmesi gerekir işte Fatih Halı Yıkama farkı ile hazırladığımız detaylar.

Halıdan Kahve Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıya Dökülen Kahve Lekesini Çıkarmak

En zorlu lekelerden biri olan kahve lekelerini çıkarmak için; birtakım adımların izlenmesi ve malzemelerin kullanılması gerekir. Bu noktada halıya dökülen kahve lekesi nasıl çıkar sorunuza yönelik vereceğimiz cevap ve izleyeceğiniz adımlar şunlardır:

Deterjanla Halıdan Kahve Lekesi Nasıl Çıkar?

İçerisinde alkali içeren bir deterjanla kahve gibi zorlu lekeleri çıkarmak mümkündür. Fakat özellikle leke oluşur oluşmaz hemen kağıt havluyla yayılmasını önlemek ve suyunu almak gerekir. Sonrasında ise halıdan kahve lekesi nasıl çıkar sorusuna yönelik izlemeniz gereken adım ise; ağartıcı olmayan bir deterjan leke üzerine dökün. 30 saniye kadar leke üzerinde bekletin ve sonra ıslak bezle leke üzerini temizleyin. Eğer bu yöntemle leke çıkmaz ya da az bir iz kalmış ise; bundan sonra ise limon suyunu lekeli alana sıkın ve suyla tekrar temizleyerek kurumaya bırakın.

Halıdan kahve lekesi nasıl çıkar yazımızı sosyal medyada da paylaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Bakırköy halı yıkama firmaları arasında en iyisi olan firmamızı Facebook‘ta da takip edin.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Halıdan Kahve Lekesi Nasıl Çıkar? - Fatih Halı Yıkama Fabrikası Call Now Button