0 212 568 33 80
Anasayfa / Halıların Saklanması

Halıların Saklanması

Özellikle kullanmadığınız halılarda halıların saklanması konusunda doğru şekilde uygulama yapılması herhangi bir sorun yaşanmadan uzun süre aynı şekilde sorunsuz saklama imkanı sağlamaktadır. Çoğu zaman yıkamaya verilen halılar kullanılmadığında belli bir alanda saklanarak daha sonrasında temiz kullanıma uygun şekilde bekletilebilir. Ancak bu durumda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Halılarda yıkama sonrasında saklama işlemi yapacak olanların mutlaka halıları poşetten çıkarması gerekir.

Kullanmadığınız halılarınızı güvenli bir şekilde saklamak istediğinizde özellikle sakladığınız alana dikkat etmeniz gerekir. Nemli olmaması önemlidir. Aynı zamanda halıların üzerine mutlaka örtü örtülmesi gerekir. Aksi durumda halılarınız tozlanacağından problem yaşanabilir. Temiz ve güvenli bir şekilde halıların saklanması için yapılması gerekenler nelerdir? Özellikle ev kadınları tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Halılarınızı fazla yeriniz olması durumunda dik konumda rulo şeklinde sararak saklayabilirsiniz. Yatak altında veya koltuk altında saklanması durumunda özellikle nemli ortamlarda problem yaşanabilir.

Halılar Nasıl Saklanmalıdır?

Nemli ortamlarda küflenme veya lekelenme durumu söz konusu olabileceğinden halılar nasıl saklanmalıdır? Konusunda detaylı bilgi alınması önemlidir. Halılarınızı temizle kuru ortamlarda saklamanız daha sonrasında sorunsuz şekilde kullanma imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda saklayacağınız halılarınızın mutlaka temiz olması gerekir. Aksi durumda halının içerisinde bulunan tozlar veya yemek artıkları zaman içerisinde halıda leke ya da bakteri oluşumuna neden olabilir. Bu durum halılarınızı yeniden kullanma konusunda problemler yaşamanıza neden olabilir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Halıların Saklanması Call Now Button