0 212 568 33 80
Anasayfa / Sizi bilgilendiriyoruz!

Sizi bilgilendiriyoruz!

Zeytinburnu Halı Yıkama fabrikamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir. Fabrikamız teknolojiye vermiş olduğu önemle sürekli sektörde en son teknolojik gelişmeyi takip edip gerekli olan makineleri kullanmaktadır. Fabrikamız personelin eğitimine de ciddi anlamda önem vermektedir. Bu manada gerekli eğitim ve tecrübe sahibi olmayan personele kesinlikle halı ya da diğer ürünleri teslim etmemekteyiz. Zeytinburnu Halı Yıkama bilgilendiriyor! Ayrıca kullanmış olduğumuz bitkisel şampuanlar sayesinde sağlığınıza da önem vermektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dokuma tezgâhları da bundan payını alarak hızla gelişmektedir. Bu gelişme sayesinde hemen hemen her gün yeni halı modelleri tasarlanıp piyasaya sürülmektedir. Bununla aynı orantılı olarak yıkama şekilleri ve deterjanlarda değişmektedir. Günümüz piyasasındaki halıları tek tip deterjanla yıkamak halılara zarar vermektedir.

Biz Zeytinburnu Halı Yıkama firması olarak her halı çeşidine halının özelliğine göre ayrı şampuan kullanmaktayız. Ayrıca yalnızca ayrı deterjan değil, kullanılan ekipmanlarda da rakiplerimizden açık ara önde olmak zorunda olduğumuzun bilinci ile hareket etmekteyiz. Örneğin bir antika halıya sert makine fırçası ile temizlenmeye kalkılırsa telafisi mümkün olmayan hatalara neden olabilir. Veya bir makine halısını yumuşak bir fırça ile temizlemeye kalkıldığında sadece yüzeysel bir temizlik olacaktır. Halının aralarına fırça işlemediğinden hijyen sağlanmamış olacaktır. Kısacası Zeytinburnu Halı Yıkama’nın tecrübesi ve bilgi birikimine halılarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

2000 yılında faaliyete geçen fabrikamız halı yıkama sektöründe her geçen gün kendinden emin adımlarla büyüyerek yoluna devam etmektedir. Firmamız için en önemli misyonumuzun sizlere memnuniyet garantili hizmet vermek olduğunu unutmamakla birlikte, gelişmiş ekipman parkurumuz ve alanında deneyimli çalışanlarımızla beraber, sektörde en iyi halı yıkama fabrikası olmayı hedeflemekteyiz.

HALI YIKAMA FABRİKAMIZ

Zeytinburnu Halı Yıkama olarak gelişmiş fabrika ve makinalarımızla her türlü halı modellerinin yıkamasında üstün hizmet anlayışına sahip olmakla birlikte, siz değerli müşterilerimize en hızlı çözümleri de beraberinde üretebilmekteyiz. Sürekli olarak gelişen ve değişim gösteren halı yıkama sektörüne son teknoloji ile donatılan fabrikamızla damga vurmaktayız.

ZEYTİNBURNU HALI YIKAMA HİZMET ANLAYIŞI

Üstün hizmet anlayışı, kaliteli hizmet ve yerinde çözümler… İlk önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti olmakla beraber sağlığınız bizler için en önemlisi.

HALI YIKATIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?

Halı yıkatırken

-Halınızı vereceğiniz firmayı seçerken web sitesinde fabrikasının ayrıntılı gerçek resimlerini yayınlamaya cesaret edemeyen firmalara halınızı yıkatmayınız.

-Mümkünse halınızın yıkanacağı yeri ziyaret edin, değilse firmaya telefon ederek ziyaret amaçlı halının yıkandığı yeri görmek için adres istediğinizde, bir takım mazeretler uydurarak gitmenizi istemiyorlarsa halınızı oraya vermeyin!.

-Posta kutularından çıkan ilanlara kanmayın, halınızı vereceğiniz firmayı seçerken komşunuzun veya yakınınızın önceden halı yıkattığı firmaları tercih ediniz.

-Çamaşır ve bulaşık yıkarken kullandığınız deterjan seçiminde gösterdiğiniz dikkati, evinizi temizlerken gösterdiğiniz titizliği, halınızı yıkatacağınız yeri seçerken de göstermelisiniz.

UNUTMAYIN!

UCUZ FİYAT, UCUZ MALİYET GEREKTİRİR. UCUZ MALİYET, KALİTESİZ DETERJAN VE AZ SU DEMEKTİR. KALİTESİZ DETERJAN, SAĞLIK BAKANLIĞI İZNİ OLMAYAN, SAĞLIĞA ZARARLI KİMYASALLAR İÇEREN DETERJANLARDIR.

BUNLARA DİKKAT EDİN

Yıkama yaptıkları yerler son derece sağlıksız;

Bazı Halı yıkamacıların, halıları yıkayıp, kuruttukları ve paketleme yaptıkları yerler son derece sağlıksız. Kesinlikle hijyen değil. Halkın ucuza yıkayan yerlere rağbet etmesi sonucu kaliteyi iyice düşüren bu halı yıkama yerleri tozun toprağın içinde çalışarak bilinçsizce halkın sağlığıyla oynuyorlar. Halı yıkama yerlerindeki şartları incelemeyerek sadece fiyatların ucuzluğunu kontrol eden halk kendi sağlığını tehlikeye sokuyor.

Hem Araba hem de halı yıkıyorlar;

Bazı Halı yıkayan işyerleri hem araba hem de halı yıkıyor. Arabayı yıkadıkları aynı yere biraz sonra halı açıp yıkıyorlar ki bu o halıyı evinde kullanacak olan kişiler için hastalıklara davetiye çıkarmak oluyor.

Islama Havuzu kullanıyorlar;

Bazı Halı Yıkamacılarının oluşturduğu en büyük tehlikelerden biriside “Islama Havuzu”. Halıların kiri ıslansın mantığıyla onlarca halı aynı anda bir su havuzu içerisinde ıslanmaya bırakılıyor. Gün içerisinde, yüzlerce halı bu havuz içerisindeki kirli ve mikrop yuvası olmuş suyun içerisine bırakılarak yıkama öncesi ıslanması sağlanıyor. Oysa bu havuzun içerisinde ki su halıların üzerinde bulunan mikropları diğer halılara bulaştırmak için en uygun zemini oluşturuyor ve derhal engellenmesi gereken, mikropların evden eve transferini sağlayan, halkın sağlığını yakinen ve birinci derecede ilgilendiren çok tehlikeli bir uygulamadır.

Aynı anda onlarca halı yıkanıyor;

Bir çok halı yıkamacı onlarca halıları alt alta açarak en üstten yıkamaya başlıyor. Birinin kirli suyu diğerinin üzerine birikerek yıkanıyor. Bu şekilde yapılan yıkama usulü oldukça yaygın ve bu tarz yıkamada mikropların bir evden diğerine transfer olmasında oldukça etken ve bulaşıcılığı arttıran kesinlikle engellenmesi gereken bir halı yıkama tarzı.

Kullandıkları deterjanlar son derece tehlikeli;

Bazı Halı yıkama yerlerinin kullandıkları deterjanlar son derece sağlıksız ve halı’da geriye bıraktığı kalıcı kimyasallar insan sağlığı için son derece zararlı. Deterjanın geriye bıraktığı yapışkan tabaka adeta mıknatıs görevi görüp mikrop ve bakterilere sürekli olarak ev sahipliği yapıyor.

İyi yıkamıyorlar;

Bu işyerleri kendi aralarında girdikleri fiyat rekabeti yüzünden kaliteyi oldukça düşürdüler. 8-10 Bin lira gibi rakamlara elde edilebilen basit halı yıkama makinaları ile litresini 60 kuruş ile 1 lira arasında aldıkları bulaşık deterjanları, kesinlikle halıları iyi yıkamıyor sadece ıslatıyor. Müşteriden kirli gelen halı daha da kirletilerek müşteriye iade edilmiş oluyor.

İyi durulama yapmıyorlar;

Sağlığa zararlı kimyasal maddelerden oluşan deterjanla yıkanan halıların çok güzel durulanması gerekirken halı yıkama yerleri kesinlikle buna dikkat etmiyorlar ve kullanılan deterjan halının üstünde kalarak kuruyor ve özellikle çocuklu ailelerde ciddi hastalıklara sebep oluyor.

Halılar yol kenarlarında kurumaya terk ediliyor;

Bazı Halı yıkamacılar, yıkadıkları halıları kuruması için yol kenarlarına asarak kurutmaya çalışıyorlar. Oysa ki bu şekilde kurutulan halılar rüzgarla beraber havada var olan toz ile birlikte bakteri, mantar, küf gibi mikroorganizmaların adeta yuvası haline geliyor ve bu zararlı mikroplar halıyla birlikte evinize gelip sağlığınızı çok ciddi şekilde tehdit ediyor. Özellikle çocuklu ve yaşlı ailelerde kalıcı ve tedavisi zor hastalıklara davetiye çıkarıyor. Astım ve Alerjik rahatsızlığı olanlar için son derece tehlikeli bir yaşam ortamı oluşmasına sebep oluyorlar.

FASONCULAR:

Her sene farklı bir isimle ortaya çıkan bu firmalar, halı yıkama fabrikasıyız diye piyasadan halı toplayarak çok ucuz fiyatlara müşteri bulamayan, yukarıda bahsettiğimiz gibi halı yıkayan yıkamacılara fason olarak yıkatıyor. Firmanın çok ucuz yıkadığı bu halılar kesinlikle temiz olmuyor.Bunlar parayı alana kadardır, daha sonra arayıp halım olmadı deseniz bile geri alıp yıkamayacaktır. Çünkü bu tü fabrikalar için kalıcı müşteri herhangi bir önem arz etmemektedir.

Bu işyerlerinin birçoğu Ruhsatsız ve kayıtsız;

Gayrı sıhhi işyerleri sınıfında bulunan bu halı yıkama yerleri ruhsatsız ve kayıtsız olarak çalışıyorlar. Bu iş yerleri üzerinde ruhsatlandırma çalışmalarının acilen yapılması ve belli hijyen kurallarına uymalarının sağlanması gerekiyor. Kayıtsız olarak çalışan bu iş yerlerini, mağdur olduğunuzda şikayet etseniz bile karşınızda bir firma olmadığı için herhangi bir sonuç alamamaktasınız.

Bunca bilgi sonrasında siz de halılarınızı artık güvenle Zeytinburnu Halı Yıkama fabrikasına teslim edebilirsiniz. İşte telefon numaralarımız: 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80
Zeytinburnu Halı Yıkama bilgilendiriyor! Call Now Button