0 212 568 33 80
Anasayfa / Zeytinburnu Sultanahmet Halı Yıkama

Zeytinburnu Sultanahmet Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

İstanbul’un en iyi halı yıkama fabrikası Zeytinburnu Halı Yıkama ve stor perde yıkama fabrikası olarak Zeytinburnu şubemizde halı ve kilimlerin  yıkama işlemi antibakteriyel olarak yapılmaktadır.

 

20 yıldır en çok müşteri portföyüne sahip olduğumuz bölgemiz Zeytinburnu’nda, sunduğumuz hizmetlerde “önce sağlık” ilkesi ile hareket ettik.

Küçük çocuğu olan müşterilerimiz, onları evde oyuncakları ile halı üzerinde oyun oynarken gönül rahatlığı ile izlesin diye halı yıkama işlemi esnasında kimyasal temizlik ürünleri kullanmıyoruz.

Derinlemesine halı yıkama ve diğer hizmetlerimizde ağır biyolojik kimyasal ürünlerini kullanmadığımızdan dolayı, özellikle astım rahatsızlığı bulunan müşterilerimizden her seferinde tam not alıyoruz.

Zeytinburnu Halı Yıkama: Merak Edilenler

Zeytinburnu halı ve perde yıkama fabrikası müşteri hizmetleri hattımıza gelen ve halı yıkama ya da diğer hizmetlerimiz için talepte bulunan müşterilerimizin temizlikle alakalı bir takım sorular alıyoruz. Tarafımıza yöneltilen bu soruların genellikle birçoğu birbirine benzemektedir. Bu nedenle siz değerli Zeytinburnulu müşterilerimizin halı yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, koltuk yıkama ya da sunduğumuz diğer temizlik hizmetlerimizle alakalı olarak ulaşmak istedikleri bilgileri birkaç başlık altında toplayıp sitemizde yayınlamaya karar verdik.

Yanıt bulamadığınız sorunuz varsa 0 212 568 33 80 / 0 552 282 33 80 30 numaralı telefonlarımızdan bize sorabilirsiniz. Zeytinburnu’nda Halı Yıkama ve temizlik sektöründe diğer halı yıkama fabrikaları ve temizlik şirketleri arasında lider bir halı yıkama fabrikası olarak yeni müşterilerimizle tanışmak ve temizlik hizmetlerimizle alakalı tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Yalnızca bölgemizden değil, İstanbul’da halı yıkama hizmeti sunduğumuz tüm bölgelerde olduğu gibi İstanbul dışından da halı yıkama ile alakalı olarak bizi arayıp, bilgi almak isteyen müşterilerimizden en çok aldığımız soruların ne olduğunu ve bu sorulara verdiğimiz yanıtların cevabına size sunuyoruz:

Halımı Yıkama İşlemi Ne Kadar Sürer?

Servis elemanlarımız adresinize gelip gerekli fiyat bilgilendirmesinin ardından teslim alındı fişi keserek halınızı aldıktan sonra vakit kaybetmeden Zeytinburnu halı ve perde yıkama fabrikamıza ulaştırır. Halınızı yıkaması yapılmak üzere teslim aldıktan sonra kışın 4, yazın ise 2 gün içerisinde size teslim ederiz. Leke ile alakalı bekleme süresine ihtiyaç duyulması durumunda ayrıca Zeytinburnu Halı Yıkama müşteri temsilcisi size haber verir. Bu süre en kötü şartlarda 72 saati geçmez.

Halım Yerde Serili, Üzerinde Mobilya Var. Zeytinburnu Halı Yıkama Personeli Toplar Mı?

Zeytinburnu’nda halı yıkama ve diğer temizlik hizmeti sunduğumuz şubemizin servis elemanları adresinize ulaştığında eğer halınız serili bir halde ve üzerinde mobilya ya da herhangi başka bir eşya bulunuyorsa, tabii ki de eşyayı kaldırıp, halınızı toplarız. Ayrıca Zeytinburnu halı yıkama firmamıza yapılan bu işlem için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Zeytinburnu Halı Yıkama Halıdaki Tüm Lekeleri Çıkarmayı Garanti Ediyor Mu?

Zeytinburnu halı ve perde yıkama fabrikası olarak binde bir de olsa, derinlemesine yaptığımız bir halı yıkama işleminin ardından halı üzerinde bulunan herhangi bir leke ya da lekeler kalırsa, bunların tamamen çıkarılması yönünde Zeytinburnu halı ve koltuk yıkama fabrikamızda farklı teknikler uygulayıp %99.9 o lekeyi çıkarmayı garanti ederiz. Unutmamalısınız ki; halıdaki bazı lekelerin çıkıp çıkmayacağı, halıda bulunan lekenin yaşına ve halının imalatı aşamasında kullanılan malzemenin türü ile alakalıdır. Fabrikamızda lekeleri çıkarmak için güçlü araçlarımız var. Fakat bazı halıların renklerine zarar vereceğinden dolayı çok eski lekeleri çıkarmayı önermiyoruz.

Zeytinburnu Halı Yıkama Hizmetinizin Kalitesini Ne Şekilde Garanti Ediyorsunuz?

Zeytinburnu’nda Halı Yıkama fabrikamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz bizim için özeldir. Fabrikamızın siz değerli müşterilerine sunduğu halı yıkama ve diğer tüm temizlik hizmetlerinden herhangi birinden memnun kalmamanız durumunda, herhangi bir açıklama yapmanıza gerek kalmaksızın sizi memnun edene kadar o hizmetimizi tekrar ederiz. Zeytinburnu Halı Yıkama‘yı diğer halı yıkamacılar arasından ayıran en önemli özellik de budur.

Ücretsiz servis hizmetimiz ile halı yıkama yaptığımız Zeytinburnu mahalleleri:

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fatih Halı Yıkama olarak müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

DETAYLAR

Avrupa Yakası Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Servis Bölgeleri

TIKLAYIN

DİKKAT!

Sizi Uyarıyoruz!..

DETAYLAR
0 212 568 33 80